Sahte / önceden kaydedilmiş kalabalık sesleri

Pandemik spor etkinlikleri, oyun sırasında meydana gelen bir oyun / çağrı / eylem hakkındaki duyguyu dikte etmek için sahte / önceden kaydedilmiş fan seslerini kullandığından beri. İlk duyduğumda beğenmedim ve şimdi nedenini anlıyorum.

Bunu herhangi bir etkinlikle yapabilirsiniz. Yapılan herhangi bir nokta için istediğiniz sesi yükseltebilir veya azaltabilirsiniz.

Bir kişi televizyonda az miktarda takdirle bir açıklama yapabilir, ancak manipülasyonla sesi yükseltebilirsiniz ve şimdi sesler yankılanıyor (kullanım?)

Aynı fikirde olmayan kişilerin sesini azaltabilirsiniz.

Düşündün mü?

“Sahte / önceden kaydedilmiş kalabalık sesleri” üzerine 8 yorum

1. Bu konu : ” Sahte / önceden kaydedilmiş kalabalık sesleri ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden mükemmel, face de paylaştım , elif yılmaz – 23

2. Elazığ dan kimler var. Sahte / önceden kaydedilmiş kalabalık sesleri . Selam herkese paylaşım süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , emin – 327

3. Bu konu : ” Sahte / önceden kaydedilmiş kalabalık sesleri ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , emin – 249

4. Bu konu : ” Sahte / önceden kaydedilmiş kalabalık sesleri ” çok güzel. Selam paylaşım valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , memo – 452

5. Bu konu : ” Sahte / önceden kaydedilmiş kalabalık sesleri ” çok güzel. Selam sayfanız cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 107

6. Bu konu : ” Sahte / önceden kaydedilmiş kalabalık sesleri ” çok güzel. Merhaba siteniz harbiden dikkat çekici, şukuladım , Emine – 4

7. Yalova dan kimler var. Sahte / önceden kaydedilmiş kalabalık sesleri . Selamın aleyküm siten vallaha iyi, sağolun , Hasan – 348

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link