Yani … bu gerçek URL https://www.youtube.com/watch?v=8iTb0ta5_84

Video son 2 ay içinde kaldırıldı, videoyu neden ilk başta kaydetmediğimden tam olarak emin değilim. Bu son derece iyi bir videoydu ve güvenlikleri kapalıyken insanlara bilgi ulaştırmada oldukça etkiliydi.

Author

17 Comments

1. Erzincan merkezden ben emin. Merhaba paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 29-01-2021 18:18:21

2. Düzce dan kimler var. Sahte Pizzagate Debunked videosuna bağlantısı olan var mı? Gerçek olan, Pizzagate soruşturmasının gerçekte ne kadar rasyonel olduğunu kanıtlıyor. . selam arkadaşlar sayfa vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , gaye – 149

3. Merhaba web sitesi süper ötesi çok iyi, teşekkürler

4. Mersin merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla güzel, linkedinde paylaştım 30-01-2021 02:16:00

5. Bu konu : ” Sahte Pizzagate Debunked videosuna bağlantısı olan var mı? Gerçek olan, Pizzagate soruşturmasının gerçekte ne kadar rasyonel olduğunu kanıtlıyor. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanki çok iyi, teşekkürler , gaye – 366

6. Bu konu : ” Sahte Pizzagate Debunked videosuna bağlantısı olan var mı? Gerçek olan, Pizzagate soruşturmasının gerçekte ne kadar rasyonel olduğunu kanıtlıyor. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha çok güzel, şukuladım , – 99

7. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten mükemmel, tebrikler

8. elif yılmaz Reply

Zonguldak dan kimler var. Sahte Pizzagate Debunked videosuna bağlantısı olan var mı? Gerçek olan, Pizzagate soruşturmasının gerçekte ne kadar rasyonel olduğunu kanıtlıyor. . Selam sayfan cidden dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 136

9. Selam web siten vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

10. Bu konu : ” Sahte Pizzagate Debunked videosuna bağlantısı olan var mı? Gerçek olan, Pizzagate soruşturmasının gerçekte ne kadar rasyonel olduğunu kanıtlıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , memo – 303

11. Bu konu : ” Sahte Pizzagate Debunked videosuna bağlantısı olan var mı? Gerçek olan, Pizzagate soruşturmasının gerçekte ne kadar rasyonel olduğunu kanıtlıyor. ” çok güzel. Slm web sitesi yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 445

12. Trabzon merkezden ben ziya. Slm bu web sitesi ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-03-2021 02:04:59

13. Uşak dan kimler var. Sahte Pizzagate Debunked videosuna bağlantısı olan var mı? Gerçek olan, Pizzagate soruşturmasının gerçekte ne kadar rasyonel olduğunu kanıtlıyor. . Mrb sayfa inanki mükemmel, twitter da paylaştım , ahmet – 329

14. Bu konu : ” Sahte Pizzagate Debunked videosuna bağlantısı olan var mı? Gerçek olan, Pizzagate soruşturmasının gerçekte ne kadar rasyonel olduğunu kanıtlıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 258

15. Adıyaman merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımınız valla çok güzel, facebookta paylaştım 06-04-2021 11:24:42

16. elif yılmaz Reply

Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link