Sahte uzaylı istilası ve mavi ışın projeksiyonu

Çok yakında sahte bir uzaylı istilası olacağına yürekten inanıyorum.

Bağlantıyı yorumlara koyuyorum Bu makale 2018’den kalmadır ve şu anda bulunduğumuz yerde çok ürkütücüdür Ve sadece bir hipotez olmasına rağmen çok bilgilendirici.

Bu, 11 Eylül’den beri görülen en büyük “yanlış bayrak” olacak

Uzaylılar hükümetle temas halinde değil, hepsi mavi ışın projesinin bir parçası. Lütfen dünya dışı zekaya inandığınız için can sıkıcı olmayın.

Yakında yeni bir dünya düzeni geliyor orada bir ateş yaratacak onların bir çözüm için burada olduklarını söyle. Orada hepimizin tehlikede olduğuna ve yabancı istilası olan gelen bir sorunla savaşmak için birleşmemiz gerektiğine dair yanlış bir anlatı yaratacak.Yani sahte bir uzaylı istilası yeni bir dünya düzenine neden olacak ve bizi birleştirecek

Sahte bir işgalin nedenleri • medya ufo teorilerini yaymaktan heyecan duyuyor • Yabancılar, vatandaşların hükümetin arkasında toplanmasını sağlayabilecek büyük bir dış tehdit oluşturuyor (hükümetlerin gözü için bu, tüm dünyayı birleştirmenin harika bir yolu, bir bahane. güç kapmak ve para çalmanın kolay bir yolu) DEVLET BAŞKANLA DERİN SAVAŞ İÇİNDE İSE, muhtemelen devletin uzun süredir planlanmış olan aşırı acil durum destek planını hayata geçirmesi gerekiyor. acil durumda camı kır • makale ayrıca Blink 182 şarkıcısının CIA / NSA ile derinden bağlantılı olduğundan bahsediyor • tartışılan tüm medya bir tür saldırı oluşturacak

Mavi Işın Projesi: NASA, teknolojik olarak simüle edilmiş bir İkinci Geliş aracılığıyla Yeni Dünya Düzeni’ne bir başlangıç ​​yapmaya çalışıyor ve aynı zamanda bir uzaylı istilası için yanlış bir bayraktır (reddit “mavi ışın projesine” bakın ve bazılarını bulacaksınız. şey)

PROJE MAVİ IŞIN VE JOE BIDEN BİRLEŞMİŞ MİLLET OLARAK BİZİ BİRLEŞTİRMEK İÇİN BİR ARAYA GETİRMEYE ÇALIŞIYOR Bu gerçekleşiyor ve gerçekten yakında gerçekleşecek, muhtemelen farklı olacak ya da yakında buradaki açlık oyunları gibi olacak çünkü borsa da düşüyor ve joe Biden, birleşmemiz gerekiyor, bir şekilde olacakmış gibi hissediyorum

ABD hükümeti bizden oraya gerçekten inanmamızı istiyor, bu yüzden bizi sahte bir istilaya karşı korkutuyorlar YABANCILAR GERÇEKTİR, bu konuda yüksek sınıflandırmalara sahipler, ancak dünya dışı istihbaratın UYANDIĞINA inanıyorsanız, gerçekten temas kuramıyorlar! Özellikle Joe Biden başkan olursa yeni bir dünya düzeni olacak, bunu uzun zamandır planlıyor Eğer okumak istiyorsan “joe Biden projesi mavi ışın” a bak Tiktok üzerinden ve dün gece medyam SADECE proje hakkındaydı mavi ışın ve uzaylı videoları gerçekten korkutucuydu ve joe Biden toplantısında söylediklerini söylerken gerçekten yakında olacağını düşünüyorum

“Sahte uzaylı istilası ve mavi ışın projeksiyonu” üzerine 9 yorum

1. Rize merkezden ben ziya. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-09-2020 05:55:08

2. Kayseri merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siten inanki güzel, teraziye tıkladım 07-10-2020 19:11:02

3. Bu konu : ” Sahte uzaylı istilası ve mavi ışın projeksiyonu ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden çok güzel, sağolun , ziya – 389

Yorum yapın