Sahtekar 19 İranlı işbirliğinin kökenleri

Gerçek şu ki, Bush yönetimi ve İran savaşı ile Saddam Hüseyin ve Usame bin’in infazına kadar uzanıyor. birçok komplo teorisyeni iran ve orta doğu ile yapılan savaşın bir Yıldız Geçidi üzerinde olduğuna inanıyor. bugünkü yönetimde bu Stargate için savaşmaya devam ediyoruz, son grev Kassem Soleiman’ın suikastı. nihayet 20 yılı aşkın bir süredir devam eden çatışmalardan öfkeli ve Stargate’in kontrolünü kaybetme korkusuyla İranlılar nihayet intikamını almaya karar verdiler, böylece biyolojik silahlar geliştirmeye başladılar. Daha sonra, Çin hükümetinin İranlıların 19 yaratma covid’ine katıldığını ve ana akım medya kuruluşlarının neden olacağı Etkinin size virüsün nedenini anlatacağını biliyorlar mı? hala belirsizdir. Bu ana akım medya kuruluşlarından bazıları, virüsün bir yılan tarafından virüsün bulunduğu bir yarasanın bir yılan tarafından tüketildiği bir yılanı yudumladığı lekeli pangolin eti veya yılan eti ile daraldığını iddia ediyor. bunlar yanlış iddialardır ve tam da İran hükümetinin inanmanızı istediği şeydir. Batı Medeniyetini bir kez ve herkes için yok etmek için tüm bunları düzenlediler. Yılanı öldürmek istiyorsan kafaya git ve yılanın başı Çin’dir. Çin, ABD’deki ana mal ve malzeme kaynaklarımızdan biridir. İranlılar ayrıca kendi topraklarında, Pakistan ve Irak’ta da test laboratuarları vardı, bu yüzden laboratuardaki işçilerin bazıları covid 19’u test ettiklerini keşfettiklerinde bir İran salgınının hasta olduğunu görüyorsunuz. ve laboratuvarlardan kayboldu ama geç saatlere kadar laboratuvar çalışanlarının maruz kaldığı ve saklandıkları oldu, daha sonra İranlılar şimdi dünya hakimiyeti için plan bulabilecekleri kalan tanıkları idam ettiler ve Birleşik Devletler hükümetini devirmek tam etki altında onlar galaktik seyahat için savaş sona erdiğinde orada stargate korumak için büyük uzunluklara gidecek!

“Sahtekar 19 İranlı işbirliğinin kökenleri” üzerine 36 yorum

1. Amasya merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 08-07-2020 08:30:24

2. Erzincan merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siten vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler 08-07-2020 11:16:01

3. Konya merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 19-07-2020 16:16:51

4. Afyon merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşım harbiden güzel, teraziye tıkladım 29-07-2020 05:46:36

5. Kütahya merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 14-08-2020 19:21:09

6. Diyarbakır merkezden ben ali. Slm bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım 13-09-2020 19:03:01

7. Diyarbakır merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:22:46

8. Kırıkkale merkezden ben gaye. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden mükemmel, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:25:14

9. Çankırı merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siteniz harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 06-10-2020 20:57:34

10. Edirne dan kimler var. Sahtekar 19 İranlı işbirliğinin kökenleri . selamun aleyküm paylaşım vallaha hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 358

Yorum yapın