Huzurevleri gibi diğer kapalı kapı tesislerini göz önünde bulundurarak çok sayıda insanı hapishaneden serbest bırakmaları her zaman garip görünüyordu.

Bu delik olayı polis gücüne vurgu yapmak için hazırlandı mı? Hükümlü ve çok sayıda suçlu akını ile George floyd olayı kaçınılmaz mıydı? Aslında aynı zaman dilimi içinde bir çok olayı kıracak

Polis uzaklaşıyor ve şimdi sokaktaki diğer suçlular sıkıyönetim için yalvarıyor mu?

Her şeyin böyle çalıştığını garip buluyorum

Gönderen … pig666eon
[comments]

Author

75 Comments

1. Merhaba herkese web siteniz harbiden güzel, facebookta paylaştım

2. Merhaba herkese sayfa cidden mükemmel, face de paylaştım

3. Selamlar paylaşımın valla mükemmel, face de paylaştım

4. Merhabalar sayfa vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım

5. Kırklareli merkezden ben doruk. Selam sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 25-06-2020 04:49:05

6. Osmaniye merkezden ben banu. Selam sayfan inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-06-2020 15:06:29

7. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler

8. İstanbul merkezden ben Aylin. Selam herkese web sitesi cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 01-07-2020 13:13:11

9. Merhaba sayfan vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

10. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

11. Kırıkkale merkezden ben Aylin. Slm bu web sitesi yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım 17-07-2020 19:28:46

12. Selam herkese paylaşım inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

13. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha güzel, tebrikler

14. Selamlar paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

15. Selamın aleyküm paylaşım vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

16. Mardin merkezden ben banu. Merhaba herkese siteniz yeminle iyi, saolun 08-08-2020 10:29:29

17. Gürbüz Reply

Mrb web siten inan ki hayran bıraktı, tebrikler

18. İstanbul merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım 10-08-2020 10:22:11

19. Erzincan merkezden ben ali. Slm sayfanız cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 12-08-2020 14:47:43

20. Bayburt merkezden ben mehmet. Mrb sayfa inan ki dikkatimi çekti, saolun 14-08-2020 12:39:57

21. Siirt merkezden ben ahmet. Selam web siten valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım 17-08-2020 07:04:12

22. Muş merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siteniz yeminle çok iyi, tebrikler 17-08-2020 08:38:05

23. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım

24. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Batman merkezden ben Aylin. Selam bu web sitesi valla dikkatimi çekti, face de paylaştım 28-08-2020 05:51:53

26. elif yılmaz Reply

Antalya merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 30-08-2020 06:05:34

27. Slm web siteniz inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım

28. Selamın aleyküm web siteniz inan ki dikkatimi çekti, tebrikler

29. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese siten vallaha güzel, teraziye tıkladım

30. Eskişehir merkezden ben ahmet. Selam siteniz ciddiyim çok güzel, sağolun 27-09-2020 07:59:33

31. Balıkesir merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web sitesi vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:26:26

32. Merhaba herkese paylaşımın vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

33. Kütahya merkezden ben gaye. Selamlar siteniz inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 11-10-2020 06:02:54

34. Bursa dan kimler var. Sahtekarlık nedeniyle serbest bırakılan mahkumlar ile şimdi gördüğümüz arasında herhangi bir bağlantı var mı? . Merhabalar paylaşım inanılmaz hayran edici, teşekkürler , gaye – 184

35. Ardahan dan kimler var. Sahtekarlık nedeniyle serbest bırakılan mahkumlar ile şimdi gördüğümüz arasında herhangi bir bağlantı var mı? . selamun aleyküm sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 434

36. Kocaeli merkezden ben doruk. Selam paylaşımın inanki çok güzel, facebookta paylaştım 23-11-2020 23:58:36

37. Mrb paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım

38. Edirne merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 06-12-2020 14:19:05

39. Muğla dan kimler var. Sahtekarlık nedeniyle serbest bırakılan mahkumlar ile şimdi gördüğümüz arasında herhangi bir bağlantı var mı? . selam arkadaşlar siten cidden dikkatimi çekti, şukuladım , gaye – 85

40. Bu konu : ” Sahtekarlık nedeniyle serbest bırakılan mahkumlar ile şimdi gördüğümüz arasında herhangi bir bağlantı var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız valla çok güzel, saolun , Emine – 192

41. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım

42. Bu konu : ” Sahtekarlık nedeniyle serbest bırakılan mahkumlar ile şimdi gördüğümüz arasında herhangi bir bağlantı var mı? ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanki hayran edici, sağolun , Aylin – 160

43. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

44. elif yılmaz Reply

Batman dan kimler var. Sahtekarlık nedeniyle serbest bırakılan mahkumlar ile şimdi gördüğümüz arasında herhangi bir bağlantı var mı? . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 319

45. Batman merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım 04-01-2021 23:24:05

46. Kastamonu merkezden ben emin. Selam siteniz cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 04-01-2021 23:50:37

47. Slm paylaşımınız vallaha hayran edici, teşekkürler

48. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

49. Bayburt dan kimler var. Sahtekarlık nedeniyle serbest bırakılan mahkumlar ile şimdi gördüğümüz arasında herhangi bir bağlantı var mı? . Mrb web siteniz inanki dikkat çekici, face de paylaştım , hatice – 13

50. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sahtekarlık nedeniyle serbest bırakılan mahkumlar ile şimdi gördüğümüz arasında herhangi bir bağlantı var mı? ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 389

51. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sahtekarlık nedeniyle serbest bırakılan mahkumlar ile şimdi gördüğümüz arasında herhangi bir bağlantı var mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 133

52. Batman dan kimler var. Sahtekarlık nedeniyle serbest bırakılan mahkumlar ile şimdi gördüğümüz arasında herhangi bir bağlantı var mı? . Slm bu web sitesi vallaha çok iyi, tebrikler , Emine – 231

53. Gürbüz Reply

Iğdır dan kimler var. Sahtekarlık nedeniyle serbest bırakılan mahkumlar ile şimdi gördüğümüz arasında herhangi bir bağlantı var mı? . Selam sayfa inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 132

54. Gürbüz Reply

Tunceli dan kimler var. Sahtekarlık nedeniyle serbest bırakılan mahkumlar ile şimdi gördüğümüz arasında herhangi bir bağlantı var mı? . selam arkadaşlar siten inanki çok iyi, tebrikler , Gürbüz – 423

55. Denizli merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfa vallaha mükemmel, teşekkürler 05-02-2021 20:51:33

56. Bu konu : ” Sahtekarlık nedeniyle serbest bırakılan mahkumlar ile şimdi gördüğümüz arasında herhangi bir bağlantı var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden güzel, teraziye tıkladım , – 390

57. Erzurum merkezden ben ziya. Selam sayfan valla dikkat çekici, şukuladım 19-02-2021 21:42:00

58. Amasya dan kimler var. Sahtekarlık nedeniyle serbest bırakılan mahkumlar ile şimdi gördüğümüz arasında herhangi bir bağlantı var mı? . selamun aleyküm bu web sitesi cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 173

59. Tokat dan kimler var. Sahtekarlık nedeniyle serbest bırakılan mahkumlar ile şimdi gördüğümüz arasında herhangi bir bağlantı var mı? . Mrb web siten harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 202

60. Bu konu : ” Sahtekarlık nedeniyle serbest bırakılan mahkumlar ile şimdi gördüğümüz arasında herhangi bir bağlantı var mı? ” çok güzel. Merhaba siten inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 253

61. Rize merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 24-03-2021 01:52:44

62. Düzce merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 25-03-2021 05:04:49

63. selam arkadaşlar web sitesi vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

64. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sahtekarlık nedeniyle serbest bırakılan mahkumlar ile şimdi gördüğümüz arasında herhangi bir bağlantı var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 256

65. İzmir merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-04-2021 19:14:46

66. Bu konu : ” Sahtekarlık nedeniyle serbest bırakılan mahkumlar ile şimdi gördüğümüz arasında herhangi bir bağlantı var mı? ” çok güzel. Selam bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 198

67. Bu konu : ” Sahtekarlık nedeniyle serbest bırakılan mahkumlar ile şimdi gördüğümüz arasında herhangi bir bağlantı var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 485

68. Adıyaman merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten cidden iyi, sosyal medyada paylaştım 26-04-2021 21:16:18

69. selam arkadaşlar sayfa harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

70. Bu konu : ” Sahtekarlık nedeniyle serbest bırakılan mahkumlar ile şimdi gördüğümüz arasında herhangi bir bağlantı var mı? ” çok güzel. Mrb siten inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 2

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link