Kategoriler
Genel

Sahtekarlık nedeniyle serbest bırakılan mahkumlar ile şimdi gördüğümüz arasında herhangi bir bağlantı var mı?

Huzurevleri gibi diğer kapalı kapı tesislerini göz önünde bulundurarak çok sayıda insanı hapishaneden serbest bırakmaları her zaman garip görünüyordu.

Bu delik olayı polis gücüne vurgu yapmak için hazırlandı mı? Hükümlü ve çok sayıda suçlu akını ile George floyd olayı kaçınılmaz mıydı? Aslında aynı zaman dilimi içinde bir çok olayı kıracak

Polis uzaklaşıyor ve şimdi sokaktaki diğer suçlular sıkıyönetim için yalvarıyor mu?

Her şeyin böyle çalıştığını garip buluyorum

Gönderen … pig666eon
[comments]

“Sahtekarlık nedeniyle serbest bırakılan mahkumlar ile şimdi gördüğümüz arasında herhangi bir bağlantı var mı?” için 29 yanıt

Kırklareli merkezden ben doruk. Selam sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 25-06-2020 04:49:05

Osmaniye merkezden ben banu. Selam sayfan inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-06-2020 15:06:29

İstanbul merkezden ben Aylin. Selam herkese web sitesi cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 01-07-2020 13:13:11

Kırıkkale merkezden ben Aylin. Slm bu web sitesi yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım 17-07-2020 19:28:46

İstanbul merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım 10-08-2020 10:22:11

Antalya merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 30-08-2020 06:05:34

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir