Kategoriler
Genel

Saidit ve Notabug.io’nun birbirlerinin verilerini gerçek zamanlı olarak yansıtan merkezi olmayan bir federasyon kurduklarını duyurmaktan gurur duyuyorum. DFF: Merkezi Olmayan Forum Federasyonu

Bugün aylarca çalıştıktan sonra duyurmaktan gurur duyuyorum, saidit ve notabug resmi olarak bir kooperatif federasyonunda birlikte çalışıyorlar.

Tüm saidit’in yayınları notabug’un sunucularına gerçek zamanlı olarak kaydedilir ve yansıtılır. Bu içeriği burada kolayca görebilirsiniz:

https://notabug.io/t/saidit.all

Aynı şekilde, saidit de notabug’un aynasını saidit’te barındırıyor! Böylece notabug post yedeklemelerini istediğiniz zaman görebilirsiniz:

https://notabug.saidit.net/

Bu, saidit’in çalışma biçimini veya notabug’un çalışma biçimini etkilemez. Bu sadece her birimizin diğerini desteklemesinin bir yoludur, bu yüzden ikimiz de daha kararlıyız ve verilerimizi ek bir şekilde yedeklemeliyiz, bu da herkes tarafından görülebilir. Bu, saidit’in herhangi bir nedenle kalıcı olarak inmesi durumunda, notabug yedeklemesinin var olmaya devam edeceği anlamına gelir. Aynı şekilde, notabug kalıcı olarak azalırsa, verilerin tümü herkesin kullanımına açık olan saidit’te saklanacaktır.

Yeni kooperatif çabamızı DFF: Merkezi Olmayan Forum Federasyonu olarak adlandırıyoruz.

Notabug’un sahibi olan ve bu yansıtma sonrası sistemini oluşturan … go1dfish’e teşekkür ederiz. Daha önce notabug’a bakmadıysanız, lütfen adresinden www.notabug.io. Saidit ile birlikte mevcut en iyi reddit alternatiflerinden biridir.

Bu ortaklığın hem büyümemize hem de daha uzun ömürlü olmamıza yardımcı olacağını umuyoruz. Geleceği dört gözle bekliyorum!

“Saidit ve Notabug.io’nun birbirlerinin verilerini gerçek zamanlı olarak yansıtan merkezi olmayan bir federasyon kurduklarını duyurmaktan gurur duyuyorum. DFF: Merkezi Olmayan Forum Federasyonu” için 36 yanıt

Osmaniye merkezden ben ali. Mrb sayfan süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 09-06-2020 02:45:34

Manisa merkezden ben ali. Slm paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 09-06-2020 14:15:26

Uşak merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha iyi, teşekkürler 09-06-2020 18:57:44

Muş merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşım harbiden hayran edici, teraziye tıkladım 09-06-2020 19:39:30

Mersin merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 09-06-2020 20:27:59

Tekirdağ merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşım yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 09-06-2020 20:55:12

Düzce merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-06-2020 21:30:17

Ağrı merkezden ben ali. Selam paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 10-06-2020 02:35:20

Van merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-06-2020 22:00:55

Konya merkezden ben gaye. Selam herkese web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 16-06-2020 15:17:09

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımınız valla hoşuma gitti, teşekkürler 18-06-2020 17:32:20

Batman merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 06-07-2020 03:21:48

Düzce merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım 07-07-2020 04:58:52

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir