Şaka Amerika’da görünüyor.

Amerika kendini vurmak üzeredir.

Bu, tüm dünyayı tehdit eden COVID19 (yeni koronavirüs) pandemisi ve İncil kehaneti ile nasıl ilişkili olduğu konusunda acil bir güncellemedir. İsa, zararlıları zamanın belirtilerinden biri olarak, daha doğrusu “üzüntülerin başlangıcı” olarak listeledi.

Özellikle üzüntünün bu başlangıcının (salgın hastalıklar ve savaşlar ve savaş söylentileri dahil) aslında sonun henüz OLMADIĞının bir işareti olduğunu söyledi.

SONRA daha kötü bir şey gelecek. COVID salgını, barışı dünyaya geri getirerek çözülebilir ve muhtemelen çözülecektir. Ama bu mutlaka iyi bir haber değil … çünkü koronavirüsten çok daha uğursuz bir şey ufukta beliriyor.

Canavarlık!

… jason14331 tarafından gönderildi
[comments]

“Şaka Amerika’da görünüyor.” üzerine 30 yorum

1. Sivas merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siteniz vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 01-07-2020 00:16:13

2. Bursa merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 06-08-2020 21:21:22

3. Sivas merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım 23-08-2020 03:42:30

4. Edirne merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siteniz vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 31-08-2020 02:28:39

5. Samsun merkezden ben ahmet. Selam herkese web sitesi cidden mükemmel, teşekkürler 03-09-2020 19:45:36

6. Siirt merkezden ben ahmet. Merhabalar web sitesi gerçekten güzel, tebrikler 02-10-2020 11:25:54

7. Hatay merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:47:17

8. Bu konu : ” Şaka Amerika’da görünüyor. ” çok güzel. Slm sayfa valla hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 437

9. Bu konu : ” Şaka Amerika’da görünüyor. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 445

10. Bu konu : ” Şaka Amerika’da görünüyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 59

Yorum yapın