Bu sabah 2 hocamın en tuhaf nedeniyle karşılaştım, aşının arkasındaki bilime güvenmen gerektiğini söylediler. ne bilim !? Bu insanların ağzından çıkan tam saçmalık tam anlamıyla hayallerimde yaşıyormuşum gibi hissediyorum ve bildiğin ve asla bitmeyen bu aşının her gün maskesini görüyorum, bu bir aşı ise daha az umursayabilirim Lanet grip aşısı tamam, korona virüsü sizi kesinlikle hasta edecek yumuşak bir grip türü ama vücudumuzda bu pisliğe ihtiyacımız olan nokta ve bundan sonra ne olacağı ve bunun neden olduğu konusunda bu tavşan deliğine giriyorum. , gerçekten sadece bunun neden olduğunu ve tamamen zihin kontrollü olduğumuzu bilmek istiyorum, çoğu insanı tanıyorum, özellikle de bu boktan korkan arkadaşlarım gerçekten?

… lognts tarafından gönderildi
[comments]

Author

25 Comments

1. Antalya dan kimler var. salgın! . Selam paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 225

2. Selamlar sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler

3. selamun aleyküm sayfan inanki çok güzel, facebookta paylaştım

4. İstanbul dan kimler var. salgın! . Slm siteniz vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , ziya – 15

5. Bu konu : ” salgın! ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 483

6. Bu konu : ” salgın! ” çok güzel. Selam siten harbiden iyi, tebrikler , – 142

7. Siirt merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 25-05-2021 23:09:27

8. Kırıkkale merkezden ben Hasan. Merhabalar siten gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-05-2021 08:08:10

9. Bu konu : ” salgın! ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanki çok güzel, tebrikler , Hasan – 92

10. Şanlıurfa merkezden ben . selamun aleyküm siten harbiden iyi, linkedinde paylaştım 01-06-2021 01:06:35

11. Van dan kimler var. salgın! . Merhabalar paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ziya – 464

12. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım

13. Bolu merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım inanki çok iyi, şukuladım 10-06-2021 09:28:32

14. Selam web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun

15. Bu konu : ” salgın! ” çok güzel. Merhabalar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , gaye – 423

16. Erzurum dan kimler var. salgın! . Merhaba herkese siteniz ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 70

17. Osmaniye dan kimler var. salgın! . selamun aleyküm sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 210

18. Zonguldak merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 03-07-2021 20:33:59

19. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler

20. Bu konu : ” salgın! ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Emine – 484

21. Giresun dan kimler var. salgın! . Selam sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , gaye – 169

22. Bu konu : ” salgın! ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , – 189

23. Muğla dan kimler var. salgın! . Selam paylaşım süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 136

24. Denizli merkezden ben doruk. Slm bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 26-07-2021 08:10:21

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link