Koronavirüsün ağızda kuluçkaya yattığını biliyoruz https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.04.02.21254771v1 SARS-CoV-2, viral yük düşük hassasiyetli nazal swab testlerinin algılama aralığına ulaşmadan günler önce hassas RNA tükürük testi kullanılarak tespit edilebilir.

Temmuz 2020’den beri çok düşük iyot seviyelerinin virüsü öldürdüğünü biliyoruz. Bu çalışmada% 0,5 iyot kullanılmaktadır. https://academic.oup.com/jid/article/222/8/1289/5878067 Bu çalışma,% 0,1 iyotun onu etkisiz hale getireceğini gösterdi. https://www.mdpi.com/2076-0817/10/3/272/htm#B27-pathogens-10-00272

8 dolara% 2 iyot satın alabilirsiniz https://www.lugolsnaturals.com/products/lugols-solution-2 8 ons suya bir damla koyarsınız. Her ons yaklaşık 250 mcg veya% 0,2 iyot içerecektir. 30 saniye boyunca bir ons (atış cam boyutu) ile gargara yaparsınız. Sonra bir ons daha alın, içine biraz mendil batırın, burun ucunuza yapıştırın ve burun deliğinizin yan tarafına bastırın. Geri kalanını haftanın geri kalanında çözüm için saklayın. Şişede 1.200 damla var. Bir sentten çok daha az.

Çalışmalarda Providone iyot kullanıyorlar. Ama bu şeylerin sorunu, istemediğin başka şeylerin olması. Aktif bileşen olan düz iyottur.

Çok fazla iyot alımından endişe ediyorsanız, aşağıdakileri bilin. Amerika Birleşik Devletleri’nde önerilen günlük iyot dozu .125mcg’dir. Ancak Japonya’da deniz yosunu nedeniyle günlük iyot alımı 1000mcg ila 3000mcg arasındadır. https://thyroidresearchjournal.biomedcentral.com/articles/10.1186/1756-6614-4-14 Bu çalışma aynı zamanda daha yüksek iyot alımıyla bağlantılı olarak Japon halkının şaşırtıcı sağlığını tartışıyor.

Gargara ile iyotun sadece% 20’sini emeceksiniz. Ama içsen bile. Gargara için sadece toplam .250mcg, her burun deliği için .250mcg alacaksınız. Yani toplamda yaklaşık 750mcg. Normal günlük alımınızı ekleyin ve hala günde 1000 mcg’nin altındasınız.

Herkes bunu her gece yapsaydı, muhtemelen enfeksiyonu önlerdi veya en azından viral yükü azaltırdı, böylece vücudunuz kolaylıkla başa çıkabilirdi. Ve yayılmasını önleyecekti. Ancak bu çözümde büyük para olmadığı için asla düzgün bir şekilde çalışılmayacaktır.

Author

24 Comments

1. Bu konu : ” Salgın büyük ilaçlara 1 sentlik çözüm, bilim bize işe yarayacağını söylese bile asla çalışmayacak. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha hayran bıraktı, şukuladım , ali – 229

2. elif yılmaz Reply

Adana merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfan yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 13-04-2021 21:46:03

3. İstanbul merkezden ben ali. Merhaba sayfanız inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 13-04-2021 21:55:25

4. Balıkesir dan kimler var. Salgın büyük ilaçlara 1 sentlik çözüm, bilim bize işe yarayacağını söylese bile asla çalışmayacak. . selamun aleyküm paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 59

5. Burdur dan kimler var. Salgın büyük ilaçlara 1 sentlik çözüm, bilim bize işe yarayacağını söylese bile asla çalışmayacak. . selam arkadaşlar bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 447

6. Tunceli merkezden ben hatice. Selamlar web sitesi gerçekten çok güzel, face de paylaştım 26-04-2021 05:55:30

7. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Salgın büyük ilaçlara 1 sentlik çözüm, bilim bize işe yarayacağını söylese bile asla çalışmayacak. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 100

8. Burdur merkezden ben banu. Selam paylaşım valla dikkatimi çekti, şukuladım 05-05-2021 19:09:59

9. Bu konu : ” Salgın büyük ilaçlara 1 sentlik çözüm, bilim bize işe yarayacağını söylese bile asla çalışmayacak. ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanki çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 208

10. Nevşehir dan kimler var. Salgın büyük ilaçlara 1 sentlik çözüm, bilim bize işe yarayacağını söylese bile asla çalışmayacak. . Selamlar sayfan vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 313

11. Selam siten ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Antalya merkezden ben hatice. Mrb siteniz cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 26-05-2021 07:21:56

13. Bu konu : ” Salgın büyük ilaçlara 1 sentlik çözüm, bilim bize işe yarayacağını söylese bile asla çalışmayacak. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten hayran edici, face de paylaştım , – 187

14. Giresun merkezden ben Emine. Merhaba web sitesi inan ki hayran edici, tebrikler 05-06-2021 10:23:18

15. Bu konu : ” Salgın büyük ilaçlara 1 sentlik çözüm, bilim bize işe yarayacağını söylese bile asla çalışmayacak. ” çok güzel. Selam siten valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 302

16. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim hayran edici, saolun

17. Bu konu : ” Salgın büyük ilaçlara 1 sentlik çözüm, bilim bize işe yarayacağını söylese bile asla çalışmayacak. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 266

18. Aksaray dan kimler var. Salgın büyük ilaçlara 1 sentlik çözüm, bilim bize işe yarayacağını söylese bile asla çalışmayacak. . Merhabalar paylaşımınız cidden mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 289

19. Tunceli dan kimler var. Salgın büyük ilaçlara 1 sentlik çözüm, bilim bize işe yarayacağını söylese bile asla çalışmayacak. . Selamlar web siteniz harbiden mükemmel, şukuladım , Gürbüz – 90

20. merhaba arkadaşlar siten yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım

21. Hatay dan kimler var. Salgın büyük ilaçlara 1 sentlik çözüm, bilim bize işe yarayacağını söylese bile asla çalışmayacak. . Selam siteniz cidden dikkat çekici, face de paylaştım , Hasan – 422

22. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler

23. Bu konu : ” Salgın büyük ilaçlara 1 sentlik çözüm, bilim bize işe yarayacağını söylese bile asla çalışmayacak. ” çok güzel. Selam herkese web siten yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 221

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link