Salgın hakkında büyük bir sorum var, eğer birisi benim adıma cevap verebilir mi ???

Covid kendi başına 6 türe dönüşmüştür. Bir veya iki kişi ölümcül kabul edilir.

Tıp Doktorları, birinin pozitif çıkan spesifik covid-19 türünü söylemenin bir yolunu keşfettiler. Bu harika bir şeydi, çünkü artık kimin gerçekten solunum cihazına ihtiyacı olduğunu ve kimin olmadığını anlayabiliyorlardı, bu da açıkça hastanelerde çok fazla kaynağı serbest bıraktı. Bu keşfi sadece bir kez duydum, radyodaydı ve bir daha hiç duymadım.

Kuzey Amerika’da iki ana covid türü kaldığını okudum ve ikisi de ciddi şekilde bağışıklığı zayıflamış olanlar dışında çok ölümcül değiller. Bunun yaygın bir grip kadar ölümcül olduğunu düşünürdüm, ama belki yanılıyorum … Wuhan eyaletinde ölümcül gerginliğin “fazlası” (bu ne anlama gelirse gelsin) bile yok.

Hükümetlerin şu anda ekonomik olarak neden kendilerini ayağa kaldırdığını anlamaya çalışırken beynimi mahvediyorum. Bence bu noktada tüm bunlar çok ciddiye alınıyor. ABD ve Kanada arasındaki sınırın yine de kapalı olması gerektiğini kabul ediyorum (Kanadalıyım) ancak çok zararsız bir covid-19 türü için birisi pozitif test yaptığında tüm işletmelerin kapılarını kapatması gerektiğini düşünmüyorum.

Haber kaynakları, covid türleri, genel olarak nasıl zararsız olduğu ve zararsız türlerin nerede yayıldığı hakkındaki bilgileri bastırır. Bunun yerine, onu Aralık’ta başlayan ölümcül hastalık olarak etiketlediler ve öyle değil.

Neden korkuyoruz? Hükümetler ya da bu dünyanın kahrolası seçkinleri bundan ne bekliyor?

Lütfen birisi bunu çözmeme yardım eder mi? Ve lütfen belirttiğim gerçekler konusunda bana güvenin, söylediklerimin doğru olduğunu kanıtlamak için buna ekleyecek şeyler aramak istemiyorum.

Bunu okumak için zaman ayırdığınız için teşekkür ederim

“Salgın hakkında büyük bir sorum var, eğer birisi benim adıma cevap verebilir mi ???” üzerine 14 yorum

1. Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. Merhaba sayfa inanılmaz iyi, facebookta paylaştım 05-09-2020 02:10:17

2. Artvin merkezden ben mehmet. Merhabalar siten süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım 13-09-2020 17:26:21

3. Bu konu : ” Salgın hakkında büyük bir sorum var, eğer birisi benim adıma cevap verebilir mi ??? ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , memo – 168

4. Amasya dan kimler var. Salgın hakkında büyük bir sorum var, eğer birisi benim adıma cevap verebilir mi ??? . Selamlar paylaşımınız valla iyi, sağolun , Hasan – 221

Yorum yapın