Burada sahip olduğum bir teori:

Varış günü olarak 8 veya 18 Temmuz’u alırsak. Sonra salgına bakın, yeni ziyaretçilerimize yer açmak için çok sayıda toprak popülasyonunu başarıyla topladılar. Aşı gerçekten ya uyumlu olmayan insanları uyumlu kişiden tespit etmeyi amaçlıyor ya da belki de aşı onları bizden gerçekten korumayı amaçlıyor, sanırım Avrupalıların gelişini ve yerli Amerikalıları. Belki aşı, alışık olduğumuz ancak uzaylılar üzerinde korkunç etkileri olacak bazı virüs veya bakterileri yaymamamız için bizi aşılar. Belki de bizi taşıyabilecekleri hastalıklardan korur? Ayrıca aşının insanları kısırlaştırdığına da ikna olmadım, ancak aşı doğurganlık olaylarını duymaya başlamadan hemen önce nano plastiklerin ve kimyasal kirliliğin sperm sayısını nasıl düşürdüğüne ve doğum oranlarının her yıl nasıl düştüğüne dair makaleler okumam inanılmaz derecede uygun. Belki de kısırlaştırma, bizi gezegeni yeniden doldurmaktan alıkoymak içindir, barışçıl bir şekilde varırlar, her şey yolunda ve harika, yeni teknolojik şeyler harika. Yıllar sonra kesilir ve popülasyon ürettikçe giderek daha fazla yabancı hale gelir ve yavaş yavaş daha az çocuğumuz olur. Birkaç yüzyıldır doğrudan şiddetli çatışmanın olmadığı bir gezegeni ele geçirmek mi? Sadece bazı düşünceler

gönderen … Serious_News_8384
[comments]

28 Comments

1. Sivas merkezden ben Aylin. Merhaba bu web sitesi inan ki mükemmel, saolun 22-04-2021 16:46:53

2. selam arkadaşlar sayfan yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım

3. Slm paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler

4. Bu konu : ” Salgının gerçek amacı? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 250

5. Bu konu : ” Salgının gerçek amacı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 338

6. elif yılmaz Reply

Tekirdağ dan kimler var. Salgının gerçek amacı? . Merhaba herkese paylaşım inan ki güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 107

7. Antalya merkezden ben ali. Selam herkese sayfanız süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım 24-04-2021 06:27:49

8. Merhaba paylaşımın valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

9. Slm sayfanız vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

10. Kastamonu dan kimler var. Salgının gerçek amacı? . Merhaba sayfan inan ki çok hoşuma gitti, sağolun , banu – 258

11. Samsun merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfa harbiden hayran edici, face de paylaştım 28-04-2021 22:39:06

12. Bu konu : ” Salgının gerçek amacı? ” çok güzel. Merhabalar siten yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , memo – 476

13. Konya dan kimler var. Salgının gerçek amacı? . Selam herkese paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 466

14. Bilecik dan kimler var. Salgının gerçek amacı? . Selamlar web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 2

15. Kayseri merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siten gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 07-05-2021 02:27:29

16. İstanbul dan kimler var. Salgının gerçek amacı? . merhaba arkadaşlar web siten gerçekten hayran edici, face de paylaştım , – 298

17. Düzce dan kimler var. Salgının gerçek amacı? . Slm sayfanız vallaha billaha iyi, sağolun , Aylin – 195

18. Afyon dan kimler var. Salgının gerçek amacı? . Slm sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , gaye – 349

19. Gürbüz Reply

Selamlar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

20. Bu konu : ” Salgının gerçek amacı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 309

21. Merhabalar sayfa ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım

22. Bu konu : ” Salgının gerçek amacı? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inan ki çok iyi, tebrikler , ali – 315

23. Merhabalar web siten valla iyi, face de paylaştım

24. Bu konu : ” Salgının gerçek amacı? ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 446

25. Balıkesir dan kimler var. Salgının gerçek amacı? . selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok iyi, teşekkürler , gaye – 81

26. Samsun dan kimler var. Salgının gerçek amacı? . Mrb paylaşımın vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , hatice – 376

27. Bu konu : ” Salgının gerçek amacı? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanılmaz hayran edici, saolun , ziya – 4

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link