Saldırı eyaletlerinde polis cinayetleri artıyor, neden? Bu polis cinayetlerinin ardından büyük bir öfke ve protesto / isyan çıkacağını biliyorlar ve bundan yararlananlar cumhuriyetçiler.

Sallanan eyaletlerde gördüğünüz tüm şiddet, saflardan korkmak için düzenlenmiştir. Polis cinayetleri sadece Wisconsin, Michigan ve Pennsylvania gibi eyaletlerde artacak …

Author

70 Comments

1. selamun aleyküm sayfan gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım

2. Bilecik merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha mükemmel, face de paylaştım 17-09-2020 03:54:09

3. Artvin merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siten yeminle mükemmel, tebrikler 02-10-2020 09:24:36

4. Mrb paylaşımın gerçekten hayran edici, face de paylaştım

5. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

6. Bu konu : ” Sallantıda olan eyaletlerdeki şiddetin artması tesadüf değil. ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , – 184

7. Çankırı merkezden ben . Merhabalar sayfan yeminle çok iyi, şukuladım 29-10-2020 05:36:24

8. Kilis merkezden ben Emine. Selam web siten gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım 29-10-2020 21:30:54

9. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfa inanki dikkat çekici, tebrikler

10. Kahramanmaraş merkezden ben hatice. Merhaba paylaşımınız vallaha çok iyi, sağolun 20-11-2020 11:26:53

11. Kilis dan kimler var. Sallantıda olan eyaletlerdeki şiddetin artması tesadüf değil. . selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 249

12. Selam herkese paylaşım yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım

13. Bu konu : ” Sallantıda olan eyaletlerdeki şiddetin artması tesadüf değil. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 190

14. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım

15. Bu konu : ” Sallantıda olan eyaletlerdeki şiddetin artması tesadüf değil. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , memo – 358

16. Bu konu : ” Sallantıda olan eyaletlerdeki şiddetin artması tesadüf değil. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 156

17. Nevşehir dan kimler var. Sallantıda olan eyaletlerdeki şiddetin artması tesadüf değil. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 39

18. Bu konu : ” Sallantıda olan eyaletlerdeki şiddetin artması tesadüf değil. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 279

19. Hakkari merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 20:51:11

20. merhaba arkadaşlar siteniz cidden iyi, facebookta paylaştım

21. Trabzon dan kimler var. Sallantıda olan eyaletlerdeki şiddetin artması tesadüf değil. . Slm siteniz harbiden dikkat çekici, saolun , ziya – 11

22. Adana dan kimler var. Sallantıda olan eyaletlerdeki şiddetin artması tesadüf değil. . Selam herkese siteniz gerçekten çok güzel, face de paylaştım , Aylin – 1

23. İstanbul dan kimler var. Sallantıda olan eyaletlerdeki şiddetin artması tesadüf değil. . Selam sayfan yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , gaye – 384

24. Bu konu : ” Sallantıda olan eyaletlerdeki şiddetin artması tesadüf değil. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha billaha güzel, teşekkürler , ziya – 274

25. Muş merkezden ben . Mrb paylaşım yeminle çok iyi, saolun 18-02-2021 02:24:36

26. Van dan kimler var. Sallantıda olan eyaletlerdeki şiddetin artması tesadüf değil. . Merhaba paylaşımın harbiden güzel, tebrikler , ali – 432

27. Niğde merkezden ben ahmet. Slm bu web sitesi cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 12-03-2021 16:16:42

28. Karaman dan kimler var. Sallantıda olan eyaletlerdeki şiddetin artması tesadüf değil. . Mrb bu web sitesi inanılmaz güzel, teşekkürler , doruk – 321

29. Edirne merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi hayran edici, sağolun 13-04-2021 09:15:07

30. Karabük dan kimler var. Sallantıda olan eyaletlerdeki şiddetin artması tesadüf değil. . Selam paylaşımınız ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 163

31. selamun aleyküm sayfan inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım

32. Kırklareli merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 30-04-2021 05:00:01

33. Bu konu : ” Sallantıda olan eyaletlerdeki şiddetin artması tesadüf değil. ” çok güzel. Selam siten gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 282

34. Bu konu : ” Sallantıda olan eyaletlerdeki şiddetin artması tesadüf değil. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , mehmet – 136

35. Kayseri dan kimler var. Sallantıda olan eyaletlerdeki şiddetin artması tesadüf değil. . Selam herkese siten valla iyi, şukuladım , mehmet – 234

36. Erzurum merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, saolun 04-05-2021 16:27:35

37. selam arkadaşlar siten vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

38. Denizli dan kimler var. Sallantıda olan eyaletlerdeki şiddetin artması tesadüf değil. . Merhaba herkese siten inan ki mükemmel, şukuladım , hatice – 289

39. Selam herkese paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler

40. Selam web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

41. Aydın dan kimler var. Sallantıda olan eyaletlerdeki şiddetin artması tesadüf değil. . Merhaba siten valla çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 234

42. Kocaeli merkezden ben mehmet. Mrb web siteniz valla çok güzel, face de paylaştım 28-05-2021 07:43:38

43. elif yılmaz Reply

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfan valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 03-06-2021 13:36:06

44. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler

45. Gürbüz Reply

Kahramanmaraş dan kimler var. Sallantıda olan eyaletlerdeki şiddetin artması tesadüf değil. . merhaba arkadaşlar web siten yeminle dikkatimi çekti, saolun , Gürbüz – 433

46. Kırşehir dan kimler var. Sallantıda olan eyaletlerdeki şiddetin artması tesadüf değil. . selamun aleyküm paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 123

47. Bilecik merkezden ben banu. Selam sayfa valla iyi, linkedinde paylaştım 20-06-2021 04:12:56

48. Gümüşhane dan kimler var. Sallantıda olan eyaletlerdeki şiddetin artması tesadüf değil. . Mrb sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , memo – 165

49. Kilis merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz valla mükemmel, tebrikler 23-06-2021 19:11:57

50. Eskişehir merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten inanki iyi, sosyal medyada paylaştım 23-06-2021 20:32:55

51. Çorum merkezden ben Gürbüz. Selam sayfanız inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 07-07-2021 08:18:14

52. Ankara merkezden ben ahmet. Mrb siteniz harbiden iyi, tebrikler 08-07-2021 17:07:56

53. Denizli dan kimler var. Sallantıda olan eyaletlerdeki şiddetin artması tesadüf değil. . Merhaba herkese siten cidden mükemmel, sağolun , ziya – 445

54. Trabzon merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 09-07-2021 17:28:47

55. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sallantıda olan eyaletlerdeki şiddetin artması tesadüf değil. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 429

56. elif yılmaz Reply

Bilecik dan kimler var. Sallantıda olan eyaletlerdeki şiddetin artması tesadüf değil. . Merhaba paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 27

57. Bu konu : ” Sallantıda olan eyaletlerdeki şiddetin artması tesadüf değil. ” çok güzel. Selam web sitesi inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 21

58. Karabük dan kimler var. Sallantıda olan eyaletlerdeki şiddetin artması tesadüf değil. . selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 95

59. Şırnak merkezden ben Emine. Merhaba web siteniz vallaha dikkatimi çekti, sağolun 19-07-2021 02:48:10

60. Ağrı dan kimler var. Sallantıda olan eyaletlerdeki şiddetin artması tesadüf değil. . selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 388

61. Burdur merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 24-07-2021 10:39:37

62. elif yılmaz Reply

Adana dan kimler var. Sallantıda olan eyaletlerdeki şiddetin artması tesadüf değil. . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 134

63. Bu konu : ” Sallantıda olan eyaletlerdeki şiddetin artması tesadüf değil. ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , gaye – 46

64. selamun aleyküm sayfanız gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link