30 Rock izliyordum ve Jack’in aşık olduğu hemşire oldukça ateşliydi, bu yüzden onu googledim. Her nasılsa onun Salma Hayek olduğunu bilmiyordum. Her neyse, sütyen bedenini Google’da araştırdım ve 32C’ye sahip olduğuna dair bir komplo var gibi görünüyor. Bu kesinlikle yanlış ve burada tam olarak neler olup bittiğine dair yaratıcı / yaratıcı fikirlerinizi duymak istiyorum.

Author

24 Comments

1. Muğla dan kimler var. Salma Hayek Komplosu . Merhaba sayfan vallaha çok iyi, teşekkürler , emin – 175

2. Kırklareli dan kimler var. Salma Hayek Komplosu . selamun aleyküm web siten harbiden çok iyi, face de paylaştım , hatice – 380

3. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok güzel, face de paylaştım

4. Bu konu : ” Salma Hayek Komplosu ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz valla dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 391

5. Gümüşhane dan kimler var. Salma Hayek Komplosu . selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 208

6. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok iyi, şukuladım

7. Selam paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, sağolun

8. Bu konu : ” Salma Hayek Komplosu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 242

9. Merhabalar bu web sitesi valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım

10. Bu konu : ” Salma Hayek Komplosu ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, saolun , Hasan – 65

11. Hakkari dan kimler var. Salma Hayek Komplosu . Slm paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 377

12. Selam herkese web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

13. Rize dan kimler var. Salma Hayek Komplosu . Selam paylaşımın harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , ziya – 336

14. Merhabalar siteniz süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım

15. Uşak merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 27-06-2021 17:04:36

16. Bu konu : ” Salma Hayek Komplosu ” çok güzel. Slm web sitesi harbiden dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 303

17. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Bu konu : ” Salma Hayek Komplosu ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , ziya – 14

19. Bu konu : ” Salma Hayek Komplosu ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, şukuladım , hatice – 441

20. Ordu dan kimler var. Salma Hayek Komplosu . Slm sayfa harbiden hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 24

21. Bu konu : ” Salma Hayek Komplosu ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, saolun , ahmet – 476

22. Bu konu : ” Salma Hayek Komplosu ” çok güzel. Selam bu web sitesi harbiden iyi, şukuladım , doruk – 409

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link