Bence Sam Asghari, Britney Spear’ın konservatuar tartışmasında çifte ajan rolünü oynuyor. Gördükleriyle neden polise gitmediğini anlamıyorum; Polisin hiçbir şey yapamayacağını anlıyorum ama en azından Britney’nin taciz iddialarını güçlendirmek için mahkemede kullanılabilecek bir sürü kayıt olurdu.

Ayrıca, neden Britney’e konservatuara itiraz edebileceğini daha önce bildirmedi? Söylediği kadar onun tarafındaysa, her şeyi araştırdığını ve kız arkadaşını kurtarmak için avukatlarla tek başına çalıştığını düşünürdünüz. Birkaç yıldır birlikteler; neden şimdi öğreniyor?

Acaba Jamie Spears ona Britney’in tarafındaymış gibi davranması için para mı ödüyor, ama gerçekte o sadece ondan bilgi saklıyor, onu manipüle ediyor ve Britney’nin eylemleri veya ne yapmayı planladığı hakkında Jamie’ye rapor veriyor.

Diğer herkes ne düşünüyor?

45 Comments

1. Kars merkezden ben emin. Merhabalar paylaşımın inanki hayran edici, face de paylaştım 06-07-2021 19:36:25

2. Bingöl merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi yeminle iyi, facebookta paylaştım 06-07-2021 19:37:54

3. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim mükemmel, teşekkürler

4. elif yılmaz Reply

Uşak merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siteniz inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 06-07-2021 19:42:57

5. Bayburt merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi valla çok iyi, face de paylaştım 06-07-2021 19:43:21

6. Selam herkese web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Bu konu : ” Sam Asghari, #FreeBritney hareketinde Britney Spears’a karşı çalışıyor ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , banu – 117

8. Samsun merkezden ben doruk. Slm siten valla hayran edici, facebookta paylaştım 06-07-2021 19:46:49

9. Kırklareli merkezden ben doruk. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 06-07-2021 19:48:56

10. Kars dan kimler var. Sam Asghari, #FreeBritney hareketinde Britney Spears’a karşı çalışıyor . Merhaba herkese sayfa inanılmaz hayran edici, şukuladım , memo – 450

11. Malatya dan kimler var. Sam Asghari, #FreeBritney hareketinde Britney Spears’a karşı çalışıyor . Selamlar siten harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 302

12. Gürbüz Reply

Selamlar web siteniz inan ki hayran bıraktı, teşekkürler

13. Bu konu : ” Sam Asghari, #FreeBritney hareketinde Britney Spears’a karşı çalışıyor ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi valla çok güzel, facebookta paylaştım , emin – 271

14. Merhabalar paylaşım vallaha billaha iyi, face de paylaştım

15. Afyon dan kimler var. Sam Asghari, #FreeBritney hareketinde Britney Spears’a karşı çalışıyor . Merhaba herkese siten harbiden hayran edici, tebrikler , banu – 263

16. Kastamonu dan kimler var. Sam Asghari, #FreeBritney hareketinde Britney Spears’a karşı çalışıyor . Merhaba web siteniz inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , ahmet – 69

17. Bu konu : ” Sam Asghari, #FreeBritney hareketinde Britney Spears’a karşı çalışıyor ” çok güzel. Selam siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 304

18. Gürbüz Reply

Aydın merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 07-07-2021 02:00:26

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sam Asghari, #FreeBritney hareketinde Britney Spears’a karşı çalışıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , elif yılmaz – 201

20. Trabzon merkezden ben gaye. Slm bu web sitesi cidden iyi, sosyal medyada paylaştım 07-07-2021 11:27:02

21. Eskişehir dan kimler var. Sam Asghari, #FreeBritney hareketinde Britney Spears’a karşı çalışıyor . Selam herkese sayfa süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 128

22. Kayseri merkezden ben emin. Merhaba paylaşım inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-07-2021 09:12:14

23. Bu konu : ” Sam Asghari, #FreeBritney hareketinde Britney Spears’a karşı çalışıyor ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , ali – 371

24. Bu konu : ” Sam Asghari, #FreeBritney hareketinde Britney Spears’a karşı çalışıyor ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanki hayran edici, face de paylaştım , doruk – 27

25. Merhaba herkese web siten harbiden hayran edici, twitter da paylaştım

26. Bu konu : ” Sam Asghari, #FreeBritney hareketinde Britney Spears’a karşı çalışıyor ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , hatice – 448

27. Iğdır dan kimler var. Sam Asghari, #FreeBritney hareketinde Britney Spears’a karşı çalışıyor . Selam herkese web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 31

28. selamun aleyküm sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

29. Selam sayfa ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım

30. Bu konu : ” Sam Asghari, #FreeBritney hareketinde Britney Spears’a karşı çalışıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 198

31. Hatay dan kimler var. Sam Asghari, #FreeBritney hareketinde Britney Spears’a karşı çalışıyor . selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 375

32. Giresun merkezden ben memo. Merhabalar sayfa gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım 31-07-2021 02:17:58

33. Batman merkezden ben ali. Merhabalar web siten inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 31-07-2021 05:54:47

34. İstanbul merkezden ben hatice. Selam web siten inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2021 03:49:37

35. Uşak dan kimler var. Sam Asghari, #FreeBritney hareketinde Britney Spears’a karşı çalışıyor . Slm siteniz vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , ziya – 91

36. elif yılmaz Reply

Adana dan kimler var. Sam Asghari, #FreeBritney hareketinde Britney Spears’a karşı çalışıyor . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 260

37. Bu konu : ” Sam Asghari, #FreeBritney hareketinde Britney Spears’a karşı çalışıyor ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 111

38. Bu konu : ” Sam Asghari, #FreeBritney hareketinde Britney Spears’a karşı çalışıyor ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , mehmet – 405

39. Bitlis merkezden ben mehmet. Mrb sayfan valla hayran bıraktı, tebrikler 21-08-2021 06:15:12

40. Sakarya dan kimler var. Sam Asghari, #FreeBritney hareketinde Britney Spears’a karşı çalışıyor . Mrb bu web sitesi gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 191

41. Konya dan kimler var. Sam Asghari, #FreeBritney hareketinde Britney Spears’a karşı çalışıyor . merhaba arkadaşlar siteniz inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , gaye – 104

42. Tokat merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siten inan ki dikkat çekici, face de paylaştım 29-08-2021 02:26:17

43. Denizli merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 31-08-2021 19:34:37

44. Karabük dan kimler var. Sam Asghari, #FreeBritney hareketinde Britney Spears’a karşı çalışıyor . selamun aleyküm paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 176

Write A Comment