Hey, bu komplo teorim var. Ya Samuel L. Jackson şeytansa? Beni dinle tamam Öyleyse Samuel, Leroy’un muhtemelen cehennem kralı King’den türediği şeytanın adı olan Samael adından gelir ve Jackson, Yhwh (yahweh) tarafından lütfedilen anlamına gelen eski İbranice adından türetilen eski bir Yunan adından türemiştir. tanrı demektir.

Yani Yahweh tarafından lütfedilen Kral Samael

Yani Samuel L. Jackson şeytanın kendisidir. Ya da en azından onun en iyi şeytan ismine sahip

Author

29 Comments

1. Kocaeli merkezden ben ali. Slm web sitesi valla ilgi uyandırıcı, saolun 06-08-2021 00:59:39

2. Karaman dan kimler var. Samuel L.Jackson . Merhabalar paylaşımınız cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 43

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Samuel L.Jackson ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 389

4. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, şukuladım 06-08-2021 02:30:58

5. Selam web siten vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

6. Rize merkezden ben Emine. Mrb sayfa vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım 06-08-2021 05:01:06

7. Gürbüz Reply

Adıyaman dan kimler var. Samuel L.Jackson . Merhabalar paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 247

8. Bu konu : ” Samuel L.Jackson ” çok güzel. Merhaba sayfa yeminle güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 285

9. Merhabalar sayfan inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım

10. Bu konu : ” Samuel L.Jackson ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha billaha güzel, face de paylaştım , ahmet – 144

11. Merhabalar sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

12. Trabzon dan kimler var. Samuel L.Jackson . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, saolun , emin – 452

13. selamun aleyküm sayfa valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım

14. Bu konu : ” Samuel L.Jackson ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok güzel, sağolun , Emine – 10

15. Bu konu : ” Samuel L.Jackson ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 279

16. Gaziantep merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 24-08-2021 10:48:22

17. Aksaray dan kimler var. Samuel L.Jackson . Selamlar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 424

18. Gaziantep merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşım harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım 30-08-2021 17:07:42

19. Siirt dan kimler var. Samuel L.Jackson . Selam sayfanız yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 312

20. Karabük dan kimler var. Samuel L.Jackson . merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , ali – 395

21. selam arkadaşlar sayfan gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım

22. Kocaeli dan kimler var. Samuel L.Jackson . Mrb paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Hasan – 206

23. Bu konu : ” Samuel L.Jackson ” çok güzel. Selam sayfan inan ki hayran edici, saolun , mehmet – 359

24. Bu konu : ” Samuel L.Jackson ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 330

25. Samsun dan kimler var. Samuel L.Jackson . Selam herkese paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , gaye – 375

26. selam arkadaşlar web siteniz valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment