Yıllar önce Sandy Hook gerçek hareketinin ülke çapında ilgi görmeden önce, YouTube’da sayısız Sandy Hook aldatmaca videosu olduğunu hatırlıyorum, bazıları milyonlarca kez izlendi. Sandy Hook Hoax’ı şimdi YouTube’da aradığımda, bu videoların hiçbiri çıkmıyor. Merak ediyorum, bazıları hala ortalıkta mı ve listelenmemiş mi yoksa hepsi kaldırılmış mı? Ayrıca bu videoların başka sitelerde bulunup bulunmadığını mı merak ediyorsunuz?

Author

29 Comments

1. Bu konu : ” Sandy Hook Aldatmaca Videoları? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , ali – 320

2. Selam herkese web siten gerçekten güzel, facebookta paylaştım

3. Osmaniye dan kimler var. Sandy Hook Aldatmaca Videoları? . Merhabalar sayfan inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 330

4. Selam paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

5. Zonguldak merkezden ben . Merhaba sayfan vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 06-04-2021 13:54:32

6. Ardahan dan kimler var. Sandy Hook Aldatmaca Videoları? . Merhabalar web sitesi vallaha billaha çok güzel, sağolun , memo – 198

7. Bayburt merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşım vallaha hayran bıraktı, saolun 16-04-2021 21:03:22

8. Selamın aleyküm siten cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

9. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Merhaba sayfa gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 22-04-2021 09:27:41

10. Bu konu : ” Sandy Hook Aldatmaca Videoları? ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 150

11. Sinop merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, saolun 06-05-2021 22:06:18

12. Zonguldak merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler 26-05-2021 19:20:47

13. Adıyaman dan kimler var. Sandy Hook Aldatmaca Videoları? . selam arkadaşlar bu web sitesi valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , – 494

14. Bu konu : ” Sandy Hook Aldatmaca Videoları? ” çok güzel. Selam sayfan valla hayran edici, face de paylaştım , emin – 68

15. Gaziantep dan kimler var. Sandy Hook Aldatmaca Videoları? . Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 489

16. Selam herkese web siten inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

17. Bartın dan kimler var. Sandy Hook Aldatmaca Videoları? . merhaba arkadaşlar sayfanız cidden dikkat çekici, sağolun , doruk – 351

18. Niğde merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz cidden hayran bıraktı, sağolun 09-06-2021 17:31:57

19. Bu konu : ” Sandy Hook Aldatmaca Videoları? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , Hasan – 382

20. Karabük dan kimler var. Sandy Hook Aldatmaca Videoları? . Selam sayfanız vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , ali – 309

21. Bu konu : ” Sandy Hook Aldatmaca Videoları? ” çok güzel. Merhabalar sayfa ciddiyim iyi, tebrikler , ahmet – 155

22. Amasya merkezden ben ziya. Mrb web siteniz valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 03-07-2021 12:13:13

23. Kırklareli merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfan valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 10-07-2021 01:35:54

24. Bu konu : ” Sandy Hook Aldatmaca Videoları? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, saolun , ziya – 471

25. Ardahan merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 15-07-2021 11:35:21

26. Bu konu : ” Sandy Hook Aldatmaca Videoları? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 289

27. Muğla dan kimler var. Sandy Hook Aldatmaca Videoları? . Merhaba herkese web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 388

28. Bu konu : ” Sandy Hook Aldatmaca Videoları? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım cidden hayran bıraktı, tebrikler , – 4

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link