Yıllar önce Sandy Hook gerçek hareketinin ülke çapında ilgi görmeden önce, YouTube’da sayısız Sandy Hook aldatmaca videosu olduğunu hatırlıyorum, bazıları milyonlarca kez izlendi. Sandy Hook Hoax’ı şimdi YouTube’da aradığımda, bu videoların hiçbiri çıkmıyor. Merak ediyorum, bazıları hala ortalıkta mı ve listelenmemiş mi yoksa hepsi kaldırılmış mı? Ayrıca bu videoların başka sitelerde bulunup bulunmadığını mı merak ediyorsunuz?

Author

7 Comments

1. Bu konu : ” Sandy Hook Aldatmaca Videoları? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , ali – 320

2. Selam herkese web siten gerçekten güzel, facebookta paylaştım

3. Osmaniye dan kimler var. Sandy Hook Aldatmaca Videoları? . Merhabalar sayfan inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 330

4. Selam paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

5. Zonguldak merkezden ben . Merhaba sayfan vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 06-04-2021 13:54:32

6. Ardahan dan kimler var. Sandy Hook Aldatmaca Videoları? . Merhabalar web sitesi vallaha billaha çok güzel, sağolun , memo – 198

7. Bayburt merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşım vallaha hayran bıraktı, saolun 16-04-2021 21:03:22

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link