Sadece birkaç örnek

Washington Post’ta sızdırılan CDC sunumu, salgın araştırmalarından ve delta ile enfekte olan aşılanmış bireylerin virüsü aşılanmamış kişiler kadar kolay bir şekilde bulaştırabileceğini gösteren yakın zamanda elde edilen, henüz yayınlanmamış verilerin bir kombinasyonuna atıfta bulunuyor. Delta ile enfekte olan aşılı kişiler, aşılanmamış ve varyant ile enfekte olanlara benzer ölçülebilir viral yüklere sahiptir.

CDC araştırması, Massachusetts Covid salgınında enfekte olan kişilerin %74’ünün tam olarak aşılandığını gösteriyor

Sağlık Bakanlığı, COVID aşısının bulaşmayı durdurmada sadece %40 etkili olduğunu söyledi

İngiltere’nin baş bilim danışmanı Sir Patrick Vallance, İngiltere’de COVID ile hastaneye kaldırılan kişilerin yaklaşık %40’ının aşılandığını açıkladı.

İngiltere’nin ikinci uçak gemisi HMS Prince of Wales’te koronavirüs patlak verdi, bu da Kraliyet Donanması’nın en büyük gemilerinin her ikisinde de COVID vakalarının bulunduğu anlamına geliyor. Tüm ekip çift aşılıdır.

Bu ay Cebelitarık’ta enfekte oldular. 1 Haziran 2021’e kadar Cebelitarık nüfusunun %99’undan fazlası tamamen aşılandı. O zamandan beri, günlük yeni COVID vakalarının sayısı %2,500’den fazla arttı

Linkler sırasıyla:

https://www.cnbc.com/2021/07/30/cdc-study-shows-74percent-of-people-infected-in-massachusetts-covid-outbreak-were-ful-vaccinated.html

https://www.timesofisrael.com/liveblog_entry/health-ministry-says-covid-vaccine-is-only-40-effect-at-halting-transmission/

https://theconversation.com/covid-the-reason-cases-are-rising-among-the-double-vaccinated-its-not-because-vaccines-arent-working-164797

https://news.sky.com/story/covid-19-royal-navy-aircraft-carrier-crew-test-positive-for-coronavirus-12356546

https://i.redd.it/1ibpas3p2ee71.jpg

https://www.washingtonpost.com/health/2021/07/29/cdc-mask-guidance/

54 Comments

1. Yozgat merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 31-07-2021 02:30:19

2. Yalova merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha güzel, twitter da paylaştım 31-07-2021 02:50:32

3. Merhaba web siteniz ciddiyim dikkat çekici, tebrikler

4. elif yılmaz Reply

Mersin dan kimler var. Sanırım artık aşı yaptırmanın bir şekilde sivil bir davranış olduğuna dair konuşma noktalarını güvenle bir kenara bırakabiliriz. . selamun aleyküm web siteniz vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 82

5. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Merhabalar web siteniz süper ötesi güzel, şukuladım 06-08-2021 12:17:59

6. Merhaba herkese web siten valla çok iyi, tebrikler

7. Adıyaman merkezden ben ali. Merhabalar sayfan gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2021 13:12:38

8. Artvin merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz güzel, saolun 06-08-2021 13:40:52

9. Merhaba herkese web sitesi vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Karaman dan kimler var. Sanırım artık aşı yaptırmanın bir şekilde sivil bir davranış olduğuna dair konuşma noktalarını güvenle bir kenara bırakabiliriz. . selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , emin – 441

11. Bu konu : ” Sanırım artık aşı yaptırmanın bir şekilde sivil bir davranış olduğuna dair konuşma noktalarını güvenle bir kenara bırakabiliriz. ” çok güzel. Selamlar siten yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 378

12. Balıkesir merkezden ben . selamun aleyküm web siteniz yeminle mükemmel, saolun 10-08-2021 10:54:22

13. Bu konu : ” Sanırım artık aşı yaptırmanın bir şekilde sivil bir davranış olduğuna dair konuşma noktalarını güvenle bir kenara bırakabiliriz. ” çok güzel. Selamlar web siten cidden dikkat çekici, teşekkürler , Emine – 159

14. Mersin merkezden ben emin. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 11-08-2021 22:13:42

15. Bu konu : ” Sanırım artık aşı yaptırmanın bir şekilde sivil bir davranış olduğuna dair konuşma noktalarını güvenle bir kenara bırakabiliriz. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 447

16. Nevşehir merkezden ben banu. Mrb paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 14-08-2021 06:26:31

17. Şanlıurfa dan kimler var. Sanırım artık aşı yaptırmanın bir şekilde sivil bir davranış olduğuna dair konuşma noktalarını güvenle bir kenara bırakabiliriz. . Mrb web siteniz valla güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 4

18. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sanırım artık aşı yaptırmanın bir şekilde sivil bir davranış olduğuna dair konuşma noktalarını güvenle bir kenara bırakabiliriz. ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 354

19. İzmir dan kimler var. Sanırım artık aşı yaptırmanın bir şekilde sivil bir davranış olduğuna dair konuşma noktalarını güvenle bir kenara bırakabiliriz. . Selam herkese siteniz cidden güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 248

20. Bu konu : ” Sanırım artık aşı yaptırmanın bir şekilde sivil bir davranış olduğuna dair konuşma noktalarını güvenle bir kenara bırakabiliriz. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 373

21. Bu konu : ” Sanırım artık aşı yaptırmanın bir şekilde sivil bir davranış olduğuna dair konuşma noktalarını güvenle bir kenara bırakabiliriz. ” çok güzel. Selamlar web siteniz ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 9

22. Bu konu : ” Sanırım artık aşı yaptırmanın bir şekilde sivil bir davranış olduğuna dair konuşma noktalarını güvenle bir kenara bırakabiliriz. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 30

23. Bu konu : ” Sanırım artık aşı yaptırmanın bir şekilde sivil bir davranış olduğuna dair konuşma noktalarını güvenle bir kenara bırakabiliriz. ” çok güzel. Selam herkese siten inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 263

24. Mrb paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler

25. Şanlıurfa merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan ciddiyim mükemmel, tebrikler 30-08-2021 04:17:27

26. Muğla dan kimler var. Sanırım artık aşı yaptırmanın bir şekilde sivil bir davranış olduğuna dair konuşma noktalarını güvenle bir kenara bırakabiliriz. . Selamlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, tebrikler , banu – 144

27. Aksaray dan kimler var. Sanırım artık aşı yaptırmanın bir şekilde sivil bir davranış olduğuna dair konuşma noktalarını güvenle bir kenara bırakabiliriz. . Merhaba paylaşımınız gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , Aylin – 129

28. Osmaniye dan kimler var. Sanırım artık aşı yaptırmanın bir şekilde sivil bir davranış olduğuna dair konuşma noktalarını güvenle bir kenara bırakabiliriz. . Selam paylaşımınız vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 296

29. Antalya merkezden ben ahmet. Merhaba web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler 31-08-2021 20:56:17

30. Bu konu : ” Sanırım artık aşı yaptırmanın bir şekilde sivil bir davranış olduğuna dair konuşma noktalarını güvenle bir kenara bırakabiliriz. ” çok güzel. Selam sayfan inanki çok güzel, teşekkürler , emin – 238

31. Burdur dan kimler var. Sanırım artık aşı yaptırmanın bir şekilde sivil bir davranış olduğuna dair konuşma noktalarını güvenle bir kenara bırakabiliriz. . Selam herkese siten vallaha hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 10

32. Hatay merkezden ben Hasan. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim çok iyi, teşekkürler 03-09-2021 06:52:09

33. Bu konu : ” Sanırım artık aşı yaptırmanın bir şekilde sivil bir davranış olduğuna dair konuşma noktalarını güvenle bir kenara bırakabiliriz. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 106

34. Şanlıurfa merkezden ben memo. Selam herkese web siten cidden hayran edici, şukuladım 03-09-2021 07:12:44

35. Bingöl merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siten vallaha çok güzel, teraziye tıkladım 07-09-2021 07:39:33

36. Bu konu : ” Sanırım artık aşı yaptırmanın bir şekilde sivil bir davranış olduğuna dair konuşma noktalarını güvenle bir kenara bırakabiliriz. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Aylin – 444

37. Selamın aleyküm siten süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım

38. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Slm bu web sitesi ciddiyim çok iyi, şukuladım 07-09-2021 08:17:41

39. Gümüşhane dan kimler var. Sanırım artık aşı yaptırmanın bir şekilde sivil bir davranış olduğuna dair konuşma noktalarını güvenle bir kenara bırakabiliriz. . Merhabalar paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 119

40. Merhaba herkese sayfa harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

41. Bu konu : ” Sanırım artık aşı yaptırmanın bir şekilde sivil bir davranış olduğuna dair konuşma noktalarını güvenle bir kenara bırakabiliriz. ” çok güzel. Selam herkese siten süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , hatice – 282

42. Amasya dan kimler var. Sanırım artık aşı yaptırmanın bir şekilde sivil bir davranış olduğuna dair konuşma noktalarını güvenle bir kenara bırakabiliriz. . Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 265

43. Gaziantep dan kimler var. Sanırım artık aşı yaptırmanın bir şekilde sivil bir davranış olduğuna dair konuşma noktalarını güvenle bir kenara bırakabiliriz. . Selam herkese sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , memo – 120

44. Slm siten süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım

45. Selamın aleyküm sayfan harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

46. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siteniz inanki güzel, teraziye tıkladım

47. Şırnak dan kimler var. Sanırım artık aşı yaptırmanın bir şekilde sivil bir davranış olduğuna dair konuşma noktalarını güvenle bir kenara bırakabiliriz. . merhaba arkadaşlar web siteniz cidden hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 231

48. Batman dan kimler var. Sanırım artık aşı yaptırmanın bir şekilde sivil bir davranış olduğuna dair konuşma noktalarını güvenle bir kenara bırakabiliriz. . merhaba arkadaşlar siteniz harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 492

49. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım

50. Bu konu : ” Sanırım artık aşı yaptırmanın bir şekilde sivil bir davranış olduğuna dair konuşma noktalarını güvenle bir kenara bırakabiliriz. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi vallaha dikkatimi çekti, sağolun , emin – 94

51. Nevşehir dan kimler var. Sanırım artık aşı yaptırmanın bir şekilde sivil bir davranış olduğuna dair konuşma noktalarını güvenle bir kenara bırakabiliriz. . Selamlar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 286

52. Ağrı dan kimler var. Sanırım artık aşı yaptırmanın bir şekilde sivil bir davranış olduğuna dair konuşma noktalarını güvenle bir kenara bırakabiliriz. . Mrb web siteniz süper ötesi iyi, saolun , – 113

Write A Comment