ÇİN!!!!!!!!!!!!!!!

Tamam, çökmüş ekonomiye sahip çoğu ülke bunu zaten para birimi olarak kullanıyor. ABD olabildiğince hızlı para basıyor ve doları çöpe atıyor. Kanal durumu, Avrupa ekonomisine dramatik bir şekilde zarar verecek. Dünya bunu tamamen benimsediğinde ortaya çıkacaklar ve bize sahip olduklarını ve insanları veya işletmeleri, daha da önemlisi HÜKÜMETLERİ kapatabileceklerini söyleyecekler. Bitcoin’i depolamalı ve ortaya çıkabilecek “dijital para birimlerinden” uzak durmalıyız.

Gönderen … bigfranko1221
[comments]

Author

10 Comments

1. Diyarbakır dan kimler var. Sanırım Bitcoin’e kimin sahip olduğunu buldum. . Selamın aleyküm bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , mehmet – 445

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sanırım Bitcoin’e kimin sahip olduğunu buldum. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 303

3. Mrb paylaşımınız inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

4. Denizli dan kimler var. Sanırım Bitcoin’e kimin sahip olduğunu buldum. . Merhaba herkese siteniz valla dikkat çekici, tebrikler , Emine – 181

5. Bu konu : ” Sanırım Bitcoin’e kimin sahip olduğunu buldum. ” çok güzel. Slm bu web sitesi süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , banu – 285

6. Hatay merkezden ben . Merhabalar paylaşım vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 07-04-2021 19:52:32

7. Kırıkkale dan kimler var. Sanırım Bitcoin’e kimin sahip olduğunu buldum. . selam arkadaşlar sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 75

8. Ankara dan kimler var. Sanırım Bitcoin’e kimin sahip olduğunu buldum. . selam arkadaşlar sayfanız valla dikkatimi çekti, tebrikler , banu – 238

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link