Dört Temmuz bir hafta içinde ve insanlar havai fişek hakkında konuşan insanların artışından şüpheleniyorlar? Bana göre bu muhtemelen her yıl belirli bir ölçüde gerçekleşiyor ve komplo teorilerinin akışı sadece fark eden insanların miktarını artırıyor havai fişek. Yanlış olabilirdim, Gerçekten bakmadım, siz ne düşünüyorsunuz?

Author

91 Comments

1. Afyon merkezden ben doruk. Merhaba siteniz cidden hayran edici, teraziye tıkladım 24-06-2020 11:11:06

2. Selamın aleyküm siten inanki dikkatimi çekti, saolun

3. selam arkadaşlar web siten cidden dikkat çekici, sağolun

4. Merhabalar web sitesi valla mükemmel, face de paylaştım

5. Rize merkezden ben Aylin. Mrb web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 01-07-2020 13:13:18

6. Adana merkezden ben Emine. Mrb web siten inan ki çok iyi, teşekkürler 02-07-2020 02:20:18

7. Merhaba paylaşımın harbiden iyi, twitter da paylaştım

8. İstanbul merkezden ben ziya. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 10-07-2020 05:53:18

9. Iğdır merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 11-07-2020 16:29:08

10. Selamın aleyküm siten harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Selam herkese paylaşımınız valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

12. Sivas merkezden ben doruk. Selam herkese siteniz vallaha çok güzel, face de paylaştım 19-07-2020 12:13:56

13. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfanız inanılmaz iyi, teraziye tıkladım

14. Kütahya merkezden ben ahmet. Selam web siten yeminle güzel, face de paylaştım 26-07-2020 19:34:21

15. Manisa merkezden ben ahmet. Merhaba web sitesi inan ki iyi, saolun 03-08-2020 05:24:57

16. Bartın merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun 06-08-2020 19:54:07

17. Adana merkezden ben doruk. Selamlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 11-08-2020 14:05:54

18. Slm web siten ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Iğdır merkezden ben Aylin. Selam sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 29-08-2020 22:41:15

20. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Mardin merkezden ben Aylin. Merhaba web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler 04-09-2020 13:14:38

22. İstanbul merkezden ben Aylin. Merhabalar web siten yeminle mükemmel, tebrikler 06-09-2020 18:36:30

23. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım

24. Kars merkezden ben gaye. Mrb sayfa ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım 12-09-2020 11:45:27

25. Merhabalar paylaşımınız inanki dikkat çekici, saolun

26. Selamlar paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

27. Konya merkezden ben Emine. Slm siten inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-09-2020 23:54:31

28. Slm paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, saolun

29. Gürbüz Reply

Bursa merkezden ben Gürbüz. Selamlar siten süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-09-2020 22:06:59

30. Adıyaman merkezden ben ahmet. Mrb sayfa ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:26:30

31. Bitlis merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan valla mükemmel, facebookta paylaştım 02-10-2020 12:31:12

32. Kayseri merkezden ben emin. Selam web siten inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 13-10-2020 16:03:46

33. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden iyi, linkedinde paylaştım

34. Konya dan kimler var. Sanırım bize çok fazla bilgi geliyor olabilir, devam eden her küçük şeyin farkında olmalıyız ve bu havai fişek olayı bunu vurguluyor. . Selam web siten valla çok güzel, face de paylaştım , ahmet – 222

35. Gürbüz Reply

Nevşehir merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha hayran edici, teraziye tıkladım 24-10-2020 12:26:15

36. Bu konu : ” Sanırım bize çok fazla bilgi geliyor olabilir, devam eden her küçük şeyin farkında olmalıyız ve bu havai fişek olayı bunu vurguluyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , memo – 418

37. Malatya merkezden ben ziya. Selam paylaşım inan ki güzel, facebookta paylaştım 28-10-2020 12:48:43

38. Bu konu : ” Sanırım bize çok fazla bilgi geliyor olabilir, devam eden her küçük şeyin farkında olmalıyız ve bu havai fişek olayı bunu vurguluyor. ” çok güzel. Merhabalar sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , doruk – 380

39. Van merkezden ben Emine. Merhabalar sayfa inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 30-10-2020 15:18:12

40. Gürbüz Reply

Bolu dan kimler var. Sanırım bize çok fazla bilgi geliyor olabilir, devam eden her küçük şeyin farkında olmalıyız ve bu havai fişek olayı bunu vurguluyor. . Merhaba herkese web sitesi gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 227

41. Selam web siteniz yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım

42. Gaziantep dan kimler var. Sanırım bize çok fazla bilgi geliyor olabilir, devam eden her küçük şeyin farkında olmalıyız ve bu havai fişek olayı bunu vurguluyor. . Selamlar bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 118

43. Bu konu : ” Sanırım bize çok fazla bilgi geliyor olabilir, devam eden her küçük şeyin farkında olmalıyız ve bu havai fişek olayı bunu vurguluyor. ” çok güzel. Selam siteniz vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 217

44. İzmir dan kimler var. Sanırım bize çok fazla bilgi geliyor olabilir, devam eden her küçük şeyin farkında olmalıyız ve bu havai fişek olayı bunu vurguluyor. . Merhaba herkese web sitesi vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 100

45. İzmir dan kimler var. Sanırım bize çok fazla bilgi geliyor olabilir, devam eden her küçük şeyin farkında olmalıyız ve bu havai fişek olayı bunu vurguluyor. . Selamın aleyküm siten harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 422

46. Karaman merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşım inanki iyi, saolun 23-11-2020 05:22:44

47. Edirne dan kimler var. Sanırım bize çok fazla bilgi geliyor olabilir, devam eden her küçük şeyin farkında olmalıyız ve bu havai fişek olayı bunu vurguluyor. . Slm sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , banu – 294

48. Rize dan kimler var. Sanırım bize çok fazla bilgi geliyor olabilir, devam eden her küçük şeyin farkında olmalıyız ve bu havai fişek olayı bunu vurguluyor. . Slm siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 91

49. Manisa dan kimler var. Sanırım bize çok fazla bilgi geliyor olabilir, devam eden her küçük şeyin farkında olmalıyız ve bu havai fişek olayı bunu vurguluyor. . Selamlar siteniz süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , banu – 97

50. Merhaba web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun

51. Şırnak merkezden ben memo. Merhaba siteniz ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 08-12-2020 01:58:23

52. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sanırım bize çok fazla bilgi geliyor olabilir, devam eden her küçük şeyin farkında olmalıyız ve bu havai fişek olayı bunu vurguluyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten valla mükemmel, saolun , elif yılmaz – 461

53. Gürbüz Reply

Niğde dan kimler var. Sanırım bize çok fazla bilgi geliyor olabilir, devam eden her küçük şeyin farkında olmalıyız ve bu havai fişek olayı bunu vurguluyor. . Merhabalar sayfan cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 377

54. Bu konu : ” Sanırım bize çok fazla bilgi geliyor olabilir, devam eden her küçük şeyin farkında olmalıyız ve bu havai fişek olayı bunu vurguluyor. ” çok güzel. Mrb sayfanız harbiden hayran edici, tebrikler , – 213

55. Kırklareli dan kimler var. Sanırım bize çok fazla bilgi geliyor olabilir, devam eden her küçük şeyin farkında olmalıyız ve bu havai fişek olayı bunu vurguluyor. . Merhaba siteniz inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 346

56. Diyarbakır dan kimler var. Sanırım bize çok fazla bilgi geliyor olabilir, devam eden her küçük şeyin farkında olmalıyız ve bu havai fişek olayı bunu vurguluyor. . merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 231

57. Selam web sitesi harbiden iyi, twitter da paylaştım

58. Merhaba web sitesi valla hayran bıraktı, teşekkürler

59. Manisa dan kimler var. Sanırım bize çok fazla bilgi geliyor olabilir, devam eden her küçük şeyin farkında olmalıyız ve bu havai fişek olayı bunu vurguluyor. . Selam herkese sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 300

60. selam arkadaşlar siten inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler

61. Selamlar bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, saolun

62. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım

63. Bu konu : ” Sanırım bize çok fazla bilgi geliyor olabilir, devam eden her küçük şeyin farkında olmalıyız ve bu havai fişek olayı bunu vurguluyor. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , memo – 184

64. Hatay merkezden ben hatice. Selamlar sayfa yeminle mükemmel, facebookta paylaştım 17-01-2021 19:11:13

65. Selamlar sayfanız inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım

66. Merhaba sayfa cidden hayran edici, teraziye tıkladım

67. Mersin dan kimler var. Sanırım bize çok fazla bilgi geliyor olabilir, devam eden her küçük şeyin farkında olmalıyız ve bu havai fişek olayı bunu vurguluyor. . Slm paylaşım harbiden çok iyi, teşekkürler , hatice – 348

68. Kilis merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 05-02-2021 09:53:38

69. Malatya merkezden ben emin. Merhaba paylaşımınız valla dikkatimi çekti, tebrikler 10-02-2021 13:08:21

70. Merhaba paylaşımın inanılmaz hayran edici, saolun

71. Bu konu : ” Sanırım bize çok fazla bilgi geliyor olabilir, devam eden her küçük şeyin farkında olmalıyız ve bu havai fişek olayı bunu vurguluyor. ” çok güzel. Selamlar paylaşım yeminle güzel, face de paylaştım , Emine – 303

72. Tunceli dan kimler var. Sanırım bize çok fazla bilgi geliyor olabilir, devam eden her küçük şeyin farkında olmalıyız ve bu havai fişek olayı bunu vurguluyor. . selamun aleyküm sayfan vallaha billaha çok güzel, teşekkürler , Hasan – 261

73. Gürbüz Reply

Kütahya dan kimler var. Sanırım bize çok fazla bilgi geliyor olabilir, devam eden her küçük şeyin farkında olmalıyız ve bu havai fişek olayı bunu vurguluyor. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 263

74. Bu konu : ” Sanırım bize çok fazla bilgi geliyor olabilir, devam eden her küçük şeyin farkında olmalıyız ve bu havai fişek olayı bunu vurguluyor. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi cidden dikkat çekici, face de paylaştım , banu – 60

75. Bu konu : ” Sanırım bize çok fazla bilgi geliyor olabilir, devam eden her küçük şeyin farkında olmalıyız ve bu havai fişek olayı bunu vurguluyor. ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha güzel, facebookta paylaştım , – 447

76. Erzurum merkezden ben . Merhabalar sayfa inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 14-04-2021 13:08:03

77. İstanbul dan kimler var. Sanırım bize çok fazla bilgi geliyor olabilir, devam eden her küçük şeyin farkında olmalıyız ve bu havai fişek olayı bunu vurguluyor. . selamun aleyküm siten inan ki hoşuma gitti, sağolun , – 127

78. Hakkari dan kimler var. Sanırım bize çok fazla bilgi geliyor olabilir, devam eden her küçük şeyin farkında olmalıyız ve bu havai fişek olayı bunu vurguluyor. . selam arkadaşlar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , hatice – 86

79. Bu konu : ” Sanırım bize çok fazla bilgi geliyor olabilir, devam eden her küçük şeyin farkında olmalıyız ve bu havai fişek olayı bunu vurguluyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz valla güzel, sağolun , ali – 110

80. Kastamonu merkezden ben gaye. Selam siteniz cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 04-05-2021 07:38:14

81. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sanırım bize çok fazla bilgi geliyor olabilir, devam eden her küçük şeyin farkında olmalıyız ve bu havai fişek olayı bunu vurguluyor. ” çok güzel. Selam siteniz valla iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 447

82. Bu konu : ” Sanırım bize çok fazla bilgi geliyor olabilir, devam eden her küçük şeyin farkında olmalıyız ve bu havai fişek olayı bunu vurguluyor. ” çok güzel. Selam sayfa valla ilgi uyandırıcı, sağolun , hatice – 469

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link