Kategoriler
Genel

Sanırım Bob Lazar doğruydu ve hala söylüyor

Öncelikle şunu söylemek istiyorum: JRE röportajında ​​bob, “uzaylı reaktörün” nasıl çalıştığı konusundaki anlayışını kısaca açıkladı ve neye benzediğini açıkladı. 8:45 – 9:50 ve 12:35 – 13:23 arasında

“Bu metal bir plaka üzerinde küçük bir basketbol büyüklüğünde bir yarımküreye sahip küçük bir reaktördü. Bir çekim alanı, kendi çekim alanı üretti. ”

“Reaktör birçok yönden açılabilir, yarım küre çıkarılır, ortada küçük bir kule vardır ve yarım küreyi koyduğunuzda reaktör etkinleşir. Reaktör yüke duyarlıdır, yük olmadığında kapanır ve mevcut bir yük olduğunda etkinleşir. Bir elektrik yükü olarak düşünebilirsiniz, ancak elektrikle çalışması gerekmese de, alt bileşenlerin hiçbirini birbirine bağlayan hiçbir kablo yoktur. İşler sınırda büyü. ”

ŞİMDİ hepinizin söylediğini biliyorum, evet ne yani, nasıl çalıştığını ya da üzerinde çalıştığı hakkındaki gerçeği söylediğini nasıl biliyorsunuz ya da düşünüyorsunuz. SUNUYORUM BU

Şimdi sadece patenti kısaca okuyun ve resimlere bir göz atın. Patent teknolojisi ile bob lazar’ın ne anlatmaya çalıştığı arasında herhangi bir benzerlik veya tesadüf fark edip etmediğinizi söyleyin!

“Kabuk 100 küresel, yarı küresel veya bir disk olabilir. Şekiller 1 ve 2’de gösterilen küresel kabuk (100). Şekil 1 ve 2, aparat uzayda kullanılırken kullanılabilir (uzaya dayalı sistem). Şekil 2’de gösterilen yarım küre şeklindeki kabuk 105, Şekil 3, denizde (deniz bazlı sistem) kullanılabilirken, Şekil 3’te gösterilen disk kabuğu (110) 4, karada (karasal sistem) kullanılabilir. Şek. 1 ve 2’de, uzay tabanlı sistemde, nükleer çakıl yataklı reaktör 300, termoelektrik jeneratör 400 ve elektrik motoru 500 dairesel bir konfigürasyona sahiptir. ”

Bana göre bob lazar bu patentte açıklanan bu teknolojiyi açıklamaya çalışıyor, ne düşünüyorsunuz?

“Sanırım Bob Lazar doğruydu ve hala söylüyor” için 37 yanıt

Bilecik merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 14-06-2020 05:15:15

Osmaniye merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfanız cidden dikkat çekici, saolun 01-07-2020 13:17:28

Sinop merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 04-07-2020 04:15:39

Kayseri merkezden ben ahmet. Merhaba web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 15-07-2020 15:36:49

Ankara merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 18-07-2020 16:05:37

Adana merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşım cidden hayran bıraktı, tebrikler 18-07-2020 16:48:57

Sakarya merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 25-07-2020 00:15:02

Konya merkezden ben ahmet. Selamlar web siten inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler 25-07-2020 10:10:50

Çankırı merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden güzel, facebookta paylaştım 20-08-2020 00:19:09

Diyarbakır merkezden ben mehmet. Selam herkese web siteniz yeminle çok iyi, şukuladım 05-09-2020 13:15:17

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir