Ben acil durum sağlık uzmanıyım. Bugün sağlık ve sağlık departmanından aşı randevumu planlayabileceğim bir telefon aldım. Gönüllülük esasına dayanıyor, bu yüzden bunu yapmak için baskı görmüyorum, ancak içgüdülerim akranlarımın çoğu anlasa bile bana durmamı söyledi. Neden onu almaktan korktuğumu düşünmeliyim. Devlet kaynaklarından okumamıştım, defalarca hükümetin seçim ve test protokollerinin birinci sınıf ve onaylanmış herhangi bir aşının güvenli olduğu söylendi. Hatta haftalar önce almış ve tamamen iyi olan insanları bile tanıyorum, ama yine de zihnimin derin bir bölümü, 2020’de manipüle edilmekten ve bu çekimleri yaptığımıza pişman olacağımızı söylüyor. Bunu gerçekten rasyonelleştiremiyorum bile. Sonuç olarak, bu alt yazıyı çok fazla okuduğumu düşünüyorum ve bu salgının üstesinden gelmeyi aslında zihinsel olarak daha zor hale getiriyor, çünkü gerçek, güven ve gerçeklik etrafında kafa karışıklığı yaratıyor.

Author

21 Comments

1. elif yılmaz Reply

Denizli dan kimler var. Sanırım bu denizaltı beni paranoyak yaptı . selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 264

2. Erzurum dan kimler var. Sanırım bu denizaltı beni paranoyak yaptı . Merhabalar paylaşım cidden hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 160

3. Sivas merkezden ben ahmet. Mrb sayfan yeminle güzel, saolun 23-01-2021 00:28:30

4. elif yılmaz Reply

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 23-01-2021 04:19:15

5. Kastamonu merkezden ben mehmet. Merhaba web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 23-01-2021 04:59:35

6. Trabzon merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar siten inanki çok hoşuma gitti, saolun 24-01-2021 00:40:26

7. Diyarbakır dan kimler var. Sanırım bu denizaltı beni paranoyak yaptı . Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 172

8. Bu konu : ” Sanırım bu denizaltı beni paranoyak yaptı ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 493

9. Selam sayfanız ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım

10. Artvin dan kimler var. Sanırım bu denizaltı beni paranoyak yaptı . Selamın aleyküm web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , doruk – 110

11. Selamın aleyküm siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

12. Selamın aleyküm siteniz cidden iyi, teşekkürler

13. Osmaniye merkezden ben mehmet. Slm web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 10-02-2021 20:08:07

14. Bu konu : ” Sanırım bu denizaltı beni paranoyak yaptı ” çok güzel. Merhabalar paylaşım cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , ziya – 412

15. Ardahan merkezden ben memo. Merhaba paylaşımın inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 02-03-2021 11:02:58

16. Selamlar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler

17. Selam herkese paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sanırım bu denizaltı beni paranoyak yaptı ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 12

19. Muş dan kimler var. Sanırım bu denizaltı beni paranoyak yaptı . Selamlar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, sağolun , ziya – 276

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link