Kategoriler
Genel

Sanırım covid-19 ile neler olduğunu biliyorum

Televizyon izlemeyi tamamen bıraktım, aynı mesajı tekrar tekrar duyuyorum.

Geçmişim ve neden bu sonuca geldiğim hakkında bazı bilgiler.

Medival tarih ve pagen kültürlerinde akademik ve kişisel konsantrasyonlarım var (annem ve amcamla bağlantı kurmanın bir yolu.). Veba yayılımı ve çatışma veya iç çekişme sırasında kaydedilen enfeksiyonların yaygınlığı hakkında bağımsız bilim makaleleri inceliyorum, kanıtlara göre ölüm veya sterilizasyonlara yol açan vakalarda belirgin bir artış var. Aradaki fark, bu vakaların çoğunda veba, belirli ölümler ve çoraklar onlara suçlandığında bu alanların çoğuna ulaşmamıştı. İnsanlar o zaman bile sosyal medyayı anlatıyı istediklerini yapmak veya suçlamadan kaçmak için kullanıyorlar.

1666 kasaba halkının büyük yangını sırasında komşu evlere ateş açtığı ve çatışmadan sorumlu tutulduğu görüldü

Birinci dünya savaşı sırasında kayıpların çoğunun dışkı hastalığından veya maruziyetinden öldüğü varsayıldı, ancak İspanyol gribi ölümleri olarak listelendi, hiçbir kayıt hangi spesifik koşulların ölüme yol açtığını tanımladı, çoğu otopsi yapmadık.

Benim hipotezim: covid bir hastalık değil, dünya çapında hükümeti ve plutokratik suistimalleri rasyonalize eden bir etiket.

Bu sonuca nasıl geldim:

Öksürük ve ateş, DSÖ’ye göre bilinen 200.000’den fazla hastalığı tanımlayan belirsiz semptomlardır. Harici olarak toplanan, viral patojenler üzerindeki ortak virülan suşların dışında herhangi bir spesifik bulaşma türünü vurgulayan ayırt edilebilir bir kanıt yoktur (vücudunuz, enfeksiyondan bağımsız olarak ateş verir ve ‘soğuk algınlığının’% 97’sinde bunlarla ilişkili bir öksürük vardır.)

Bu hastalığın, zoojenik olmayan bir aktarımdan bilinen bir viral maddeye nasıl atipik olduğunu gösteren sıfır kamu kayıtları yayınlanmıştır.

Kasıtlı olarak serbest bırakılan herhangi bir sayıda toksin, bu sonuçların tümü olmasa bile çoğunu, kendi hükümetlerini hedefleyen veya kendi davranışları için herhangi bir gerekçe yoksa çok az vatandaşa sahip olan birçok hükümetle çoğalabilir.

2017’den 2019’a kadar borsa formunda% 600 artış oldu, bu kriz sırasında otomobil üreticileri ve vadeli işlemler şirketleri arasında ciddi düşüşler oldu, ancak müşterilerini kasıtlı olarak kötüye kullandıkları için tekrar tekrar atıfta bululduktan sonra Pharma, Telekom ve Savunma neredeyse hepsi ciddi bir hesap verebilirlikten dolayı, çünkü bir devlet kurumu güvenle tanımlayamazsa dışarıda kimseden bir şeyden korkuyoruz.

Çoğu habercinin size söylemeyeceği şey, bu şirketlere karşı açılan davaların birçoğunun pandemik nedeniyle belirsiz bir şekilde askıya alındığı ve halen devam etmekte olan kamuya açık duruşmaların ücretsiz ve kamuya açık şeffaflık için yayınlanmasıdır.

Benim sonucum:

Bu hastalıktan dolayı büyük bir kayıptan söz eden çoğu ülkede, ilaç, Telekom ve savunma, kamuya hesap verilebilirliği olmadan yapımlarda ciddi ilerlemeler kaydetmiştir. Bu büyük iştiraklere sahip olmayan ülkeler, bu bulaşmadan garip bir şekilde en az etkilenen ülkeler olarak görülmektedir.

Yeni Zelanda, İzlanda, Danimarka, Norveç ve diğer ülkelerdeki kişisel arkadaşlar, küresel sağlık topluluklarının uymalarını gerektiren kuralları takip etmeleri dışında, çok az insan ölüyor ve çoğu hafif iyileşmeler için hazırlanıyor. Ağır askeri, ilaç ve / Telekom bağlantısı olan çoğu ülke, kolektif olarak ‘Dünyanın en mutlu ülkelerinden’ çok daha fazla acı çekiyor.

Neden insanlarınıza önem verdikleri gibi davranırsanız, beklenmedik bir şey onları etkilediğinde korkmazlar?

Tamamen yanlış olabilirim, bu konuda eğitilmeye hazırım, ama objektif olarak ve kişisel duygusal bağlantı olmadan parçalar, şirketler ve hükümetler beceriksizce işledikleri kadar beceriksizce uyuyor gibi görünüyor.

Ne düşünüyorsun?

“Sanırım covid-19 ile neler olduğunu biliyorum” için 32 yanıt

Giresun merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim güzel, teraziye tıkladım 23-04-2020 11:11:10

Kırıkkale merkezden ben gaye. Merhaba herkese siten süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım 23-04-2020 13:01:58

selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

Şırnak merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siten gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 03-05-2020 22:33:40

Yozgat merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım valla çok güzel, twitter da paylaştım 05-05-2020 01:49:13

Edirne merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-05-2020 21:56:43

Konya merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle çok iyi, face de paylaştım 11-05-2020 04:22:39

Bilecik merkezden ben ali. Selam herkese sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 13-05-2020 14:08:39

Denizli merkezden ben ziya. Merhaba sayfanız inanki çok güzel, linkedinde paylaştım 14-05-2020 08:28:09

Niğde merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siten yeminle dikkat çekici, sağolun 29-05-2020 18:59:03

Sinop merkezden ben Gürbüz. Selam siteniz valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 31-05-2020 03:45:48

Artvin merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi iyi, face de paylaştım 05-06-2020 14:56:18

Aydın merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siteniz yeminle çok iyi, teşekkürler 06-06-2020 04:48:01

Şırnak merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımın valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-06-2020 03:55:23

Sinop merkezden ben Emine. Merhabalar bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 10-06-2020 11:02:53

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siteniz süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 13-06-2020 16:14:48

Mersin merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha çok güzel, şukuladım 25-07-2020 02:21:24

Zonguldak merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 26-07-2020 16:23:06

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir