Sanırım düz dünya, ay inişleri ve qanon hariç her komplo masada.

ancak tek gözlü bir sembol için bir justin bieber videosunu yavaşlatın, sasquatch boyutlar arasıdır ve simülasyon teorisi tamamen radikaldir. Açık fikirli olduklarını iddia eden insan gruplarının bazı fikirleri engellemesi ne kadar komik, adamın egosu değerlidir.

Nasa’nın programı o kadar güçlü ki, gerçeği bilen insanlar bile “komplo bölgelerinde” dışlanıyor. aptal komplo züppeleri olmayın.

Hareket veya eğri yok.

This Post Has 6 Comments

1. hatice

Erzurum merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfa valla hayran edici, face de paylaştım 20-03-2021 02:47:21

2. elif yılmaz

Bu konu : ” Sanırım düz dünya, ay inişleri ve qanon hariç her komplo masada. ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 81

3. Aylin

Bu konu : ” Sanırım düz dünya, ay inişleri ve qanon hariç her komplo masada. ” çok güzel. Merhaba sayfan cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 56

4. mehmet

Mrb sayfan cidden dikkatimi çekti, tebrikler

5. Emine

Bu konu : ” Sanırım düz dünya, ay inişleri ve qanon hariç her komplo masada. ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha billaha iyi, tebrikler , Emine – 345

6. ali

selam arkadaşlar paylaşım yeminle hayran edici, tebrikler

Bir cevap yazın