2015-2016’da çeşitli arkadaşlar eyalet polis uçağının etrafımda döndüğünü görürdü. Hatta bir kez yakıtları falan bitmeye başladıktan sonra motorlarını kapatıp, motorlarını yeniden çalıştırmadan önce bir süre ileri geri gittiler. Arkadaşımın evinin yakınında dev bir hücre kuleleri vardı, çok kırsaldı, bu yüzden bölgedeki tek kule buydu ve telefonu onu kullandı.. Bir gün yanından geçtik ve karşıda park edilmiş lanet olası bir minibüs var. caddeden, çatıda bir klima ile. Ve oradaki her kimse 12 saatlik vardiyalarla çalışıyor, hiç şüphesiz Tot Hat Tower’dan gelen tüm aramaları ve mesajları kontrol ediyordu. Ahbap, karavanına zorla girdi, hiçbir şey çalınmadı, sadece yeniden düzenlendi. Ön kapısından metal dolgular çıkıyordu, sanki biri orada hiç yokmuş gibi göstermeye çalışıyordu. Onlar sadece biraz özensizdi, parantez içindeydim ve arabaları iyi değiştirirlerdi, ama aynı arabalardan bazılarını ve aynı insanları fark ettim, hatta arabalarının çatısını bile koydular. Beni takip etmeye başlamalarıyla ilgili tüm bu saçmalıklar, aynı zamanda bazı düz UFO şeylerini de içeriyor. Utanç verici türden bir bok. Ama üvey babam dediğim küreyi gördü, hemen takip etti ama o eyalet polis uçağı çok alçak irtifada uçuyor. Hatta burada yaşayan bazı Kızılderililer için bu eski mezarlıklarda yürüyüşe bile çıkardım ve burası tam nehrin kıyısındaydı ve o polis uçağı nehrin tam karşısında, ağaç sınırının altında bir ileri bir geri gidiyordu, sonra ayrılıyorduk. ve peşinden giderler. Bununla birlikte bir sürü başka çılgın şey, daha önce gerçek çılgın şeyler ve zaman kaybı bokları hakkında paylaşımlarda bulundum. Kulağa çok geri zekalı geliyor. Bir erkeğin tecavüze uğraması ve utandığı için susması gibi.

Bugün hastanede bazı şeyleri halletmeye çalışıyorum ve gidip onu çalıştırmam için kimliğimi aldılar ve sonra bir eyalet polisi ve bir Şerif yardımcısı hemşire masasına geldi ve yeterince uzaktalar. çok sessiz olmaları gerekmediğini düşündükleri yere. Pekala, burada birkaç kelime edebilirim. Evet hakkında bir şeyler var, bazı dedektifler onun peşinde, bölgenin dışından geliyorlar… KİMDEN bahsetmişler, yani herkes olabilir. Ama buna 2015 2016 dönemi havasını almaya başlıyorum. video oyunlarımda birinin benimle konuşmak istediği garip izinsiz girişler ve biraz daha konuşmaya başladığınızda kendi silahlarını nasıl tasarladıkları hakkında konuşuyorlar ya da başka bir şey ya da her neyse. Maryland dışında IP kaydı yaptırıyordum, yolun aşağısında, bu yasal, NRO için yolun aşağısında. Sanırım bazı eklentiler belki oradan geldi.

Ben toplu nişancıydım, doğru. Gerçek için. Bir parti düzenledim, her şey sanki bir şeyler yapmaktan çok televizyon izliyormuşum gibi geldi. Sanki bir film izliyormuşsun ve kötü bir şey olacağını biliyormuşsun gibi ama onu durdurmaktan acizsin. Bazen kendimi bir bokun köşesinde izliyormuş gibi hissettim. SSRI’daydım ve Deniz Piyadeleri’ndeydim ve psikolojik sorunlarla dolu bir histerim vardı.. Sanırım benden ne istiyorlarsa başarısız oldum ve onurlu bir generalden terhis oldum ve temelde bana söyledi. siktirip gitmek,

Sonra birkaç yıl sonra, bir klavyede oturuyorum, bazı DoD Defeat of CS Source (mayıs 2007) oynuyorum ve sanırım orada olduğunu düşündüler. O geceye ait şeyleri hatırlamayı bıraktığımda.

Onlar da bu hikayenin yasal şizo parçaları. Beni odamdan alan gölge insanlar gibi ve en az bir gün ortadan kayboldum. duman alarmları, odada veya daha yeni olan her şeyi çalmaya devam etti. Çok korkutucu şeyler.

VE şimdi bugün nereye. Beni yine online oyunlarda taciz ediyorlar. Hastanedeki iki polis dışında diğer işleri yapacak kadar evden çıkmıyorum. Yine de bu yeni şeyler bir şizonun saçmalıkları olabilir. Kesinlikle tekrar oyunlar aracılığıyla iletişime başlıyorlar. Burada söylediğim şeyleri taklit etmek gibi. Reddit kurallarına uymak için mutlak bir pislik olmalısın. Ve sonra benim çok, çok sonraki oyunum, hiç kimse görmedim int eh server Kasten sinir bozucu olmak ve “Vay canına, KURALLARI ÇIKARMAK ÇOK FİKİR. EPIC! LOL, BU LIBS’İ AL.” Kapt sadece havalı insanların kuralları çiğnediğinden bahsediyor. Her şey komik olmaktan çok uzaktı, tuhaftı. En son gerçek adımı ve benzeri şeyleri kullanarak beni sitelerde takip ettiklerinde, onlarla oyun oynamaya bile başladım. Biri pes etti ve bana Eski Hava Kuvvetleri’nin sakatlandığını ve yanda Savunma Bakanlığı çalışması yaptığını söyledi. Orada. Kendini özel hissetmek eğlenceli olabilir, ama sonunda tüm bunların ne anlama geldiğini anladığında gerçekten stresli oluyor Dünyadaki en iyi adamlar seni kamp yapmak için tekneler dolusu para harcıyor, hayatının her yönünü izliyor. Her şey. Onları yenmenin en iyi yolu, elektronik olmadan ormana gitmek.

Uzun lafın kısası. Bu sefer %100 emin değilim ama bu geçen sefer olan şeylerdi ve insanlar o zaman ne yaptığımı doğruladılar. Her neyse, eğer benim üzerimdeyseler, herhangi birinin üzerinde olabilirler. Sokakta blob olan arabaları arayın, başka kimse yokken evinizi izleyin. Onlara yaklaşmaya giderseniz, genellikle uzaklaşırlar. Aksi takdirde, biri onu alana kadar bekleyeceklerdir. Bu, sizi takip eden arabalar büyük ölü eşantiyonlardır.

Muhtemelen ben sadece onun haplarına ihtiyaç duyan bir bilim adamıyım.

42 Comments

1. Mrb paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, şukuladım

2. Karabük dan kimler var. Sanırım federaller peşimde. Gerçek için. 2015-2016’da şizo olmayan gönderilere geri döndüklerini biliyorum (hafif . selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , memo – 266

3. Osmaniye dan kimler var. Sanırım federaller peşimde. Gerçek için. 2015-2016’da şizo olmayan gönderilere geri döndüklerini biliyorum (hafif . Selamın aleyküm sayfa inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 405

4. Gaziantep merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımın valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım 11-07-2021 08:41:23

5. Düzce dan kimler var. Sanırım federaller peşimde. Gerçek için. 2015-2016’da şizo olmayan gönderilere geri döndüklerini biliyorum (hafif . selam arkadaşlar siteniz ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , – 100

6. Bu konu : ” Sanırım federaller peşimde. Gerçek için. 2015-2016’da şizo olmayan gönderilere geri döndüklerini biliyorum (hafif ” çok güzel. Merhabalar paylaşım ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 372

7. Amasya merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 11-07-2021 09:22:39

8. Bu konu : ” Sanırım federaller peşimde. Gerçek için. 2015-2016’da şizo olmayan gönderilere geri döndüklerini biliyorum (hafif ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inan ki hayran bıraktı, şukuladım , banu – 5

9. Selam sayfa inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

10. Afyon dan kimler var. Sanırım federaller peşimde. Gerçek için. 2015-2016’da şizo olmayan gönderilere geri döndüklerini biliyorum (hafif . selamun aleyküm web siten inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , mehmet – 1

11. Gümüşhane dan kimler var. Sanırım federaller peşimde. Gerçek için. 2015-2016’da şizo olmayan gönderilere geri döndüklerini biliyorum (hafif . Selam herkese bu web sitesi inanki güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 358

12. Bu konu : ” Sanırım federaller peşimde. Gerçek için. 2015-2016’da şizo olmayan gönderilere geri döndüklerini biliyorum (hafif ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım valla çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 472

13. Bu konu : ” Sanırım federaller peşimde. Gerçek için. 2015-2016’da şizo olmayan gönderilere geri döndüklerini biliyorum (hafif ” çok güzel. Slm paylaşımın yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , Emine – 267

14. Selamlar sayfan vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım

15. Düzce merkezden ben ali. Merhaba web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 11-07-2021 09:30:37

16. Merhaba paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, saolun

17. Kilis merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfan valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 11-07-2021 09:32:37

18. Bu konu : ” Sanırım federaller peşimde. Gerçek için. 2015-2016’da şizo olmayan gönderilere geri döndüklerini biliyorum (hafif ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 234

19. Bu konu : ” Sanırım federaller peşimde. Gerçek için. 2015-2016’da şizo olmayan gönderilere geri döndüklerini biliyorum (hafif ” çok güzel. Slm sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 308

20. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun

21. Bu konu : ” Sanırım federaller peşimde. Gerçek için. 2015-2016’da şizo olmayan gönderilere geri döndüklerini biliyorum (hafif ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 95

22. Bingöl merkezden ben hatice. Slm paylaşımınız inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 20-07-2021 07:56:53

23. Malatya merkezden ben ali. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım 23-07-2021 08:27:02

24. Merhabalar sayfanız ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım

25. Bu konu : ” Sanırım federaller peşimde. Gerçek için. 2015-2016’da şizo olmayan gönderilere geri döndüklerini biliyorum (hafif ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 188

26. Merhaba herkese siten inanki çok güzel, twitter da paylaştım

27. Sinop dan kimler var. Sanırım federaller peşimde. Gerçek için. 2015-2016’da şizo olmayan gönderilere geri döndüklerini biliyorum (hafif . Merhaba paylaşımınız inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , – 390

28. Bu konu : ” Sanırım federaller peşimde. Gerçek için. 2015-2016’da şizo olmayan gönderilere geri döndüklerini biliyorum (hafif ” çok güzel. Merhabalar sayfan inan ki dikkat çekici, tebrikler , Emine – 81

29. Nevşehir merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım 10-08-2021 14:20:14

30. Selam sayfan inanki hoşuma gitti, face de paylaştım

31. Bu konu : ” Sanırım federaller peşimde. Gerçek için. 2015-2016’da şizo olmayan gönderilere geri döndüklerini biliyorum (hafif ” çok güzel. Selamlar web sitesi valla hayran edici, şukuladım , ahmet – 380

32. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

33. Mersin merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siten harbiden güzel, twitter da paylaştım 26-08-2021 20:52:57

34. Slm web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

35. Bu konu : ” Sanırım federaller peşimde. Gerçek için. 2015-2016’da şizo olmayan gönderilere geri döndüklerini biliyorum (hafif ” çok güzel. Mrb web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 170

36. Bu konu : ” Sanırım federaller peşimde. Gerçek için. 2015-2016’da şizo olmayan gönderilere geri döndüklerini biliyorum (hafif ” çok güzel. Merhaba herkese siten harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , ahmet – 48

37. Bu konu : ” Sanırım federaller peşimde. Gerçek için. 2015-2016’da şizo olmayan gönderilere geri döndüklerini biliyorum (hafif ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ahmet – 320

38. Bu konu : ” Sanırım federaller peşimde. Gerçek için. 2015-2016’da şizo olmayan gönderilere geri döndüklerini biliyorum (hafif ” çok güzel. Mrb sayfanız inanki hayran edici, facebookta paylaştım , Aylin – 447

39. Merhaba herkese web siteniz gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım

40. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım

Write A Comment