Sanırım gizli bir topluluk tarafından kontrol edilen bir simülasyonda mı yaşıyoruz?

Pekala, bir simülasyon içinde yaşadığımıza dair çılgın bir teorim var ve bu ülkedeki insanlar (AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ) bunu öğrenmemizi istemiyorlar, bu yüzden medyayı ve malzemeleri gerçek gerçeklerden ve gerçeklerinden uzaklaştırmak için kullanıyorlar. ustalar ve planlar Sanırım gizli bir topluluk var ama bu çok gizli, sadece ünlülerden ve reality tv’den daha büyük. Mesela, birbirine bağlılar ve farklı evrenlerden veya gezegenlerden bir şey. Elon Musk, VR’nin “gerçeklikten ayırt edilemeyecek” kadar ilerlemiş olacağını zaten kabul etti. Yani bunun mümkün olduğuna inanıyorsa, bir simülasyonda yaşıyor olabiliriz. Ve bunu bilmiyoruz ve ispatlayamayız veya çürütemeyiz. Ve eğer öğrenirsek, her şey hakkındaki gerçek bizi travmaya uğratacaktır. Kelebek etkisini ve Mandela etkisini de açıklıyor. Stephen Hawking’in yakın gelecekte (100 yıl) ayrılmamız gerektiğine işaret ettiği gibi, muhtemelen nükleer savaş / iklim değişikliği veya salgın nedeniyle, bence başından beri Dünya gibi üzerinde sakinleri olan bir gezegen bulmuşlar. Ya da farklı bir evren / boyut buldular. Sadece bu bilgiyi halka açıklamak ve insanları paniğe sokmak istemiyorlar. O zaman Trump, onun gerçek lider olduğunu düşünmüyorum, sanırım patronları da ABD’nin bir Uzay Kuvvetine ihtiyacı olduğunu söyledi. Uzay Kuvvetlerine başka ne için ihtiyacınız var? Tam da sizin düşündüğünüz gibi, bir gezegeni üzerinde bulunan insanlarla / sakinlerle kolonileştirmek ve diğer insanları / uzaylıları oraya gelmekten korkutmak. Donald Trump bunu 2 yıl önce söyledi. Şimdi 1 tane var. Uzay emperyalizmi? Ben öyle düşünüyorum. Hayatta kalmamızın tek yolu bu. Ve sanırım 2020 bana işaretler verdi. Umarım kulağa çılgınca gelmiyordur. Bunu okuduğunuz için teşekkürler.

“Sanırım gizli bir topluluk tarafından kontrol edilen bir simülasyonda mı yaşıyoruz?” üzerine 5 yorum

1. Bu konu : ” Sanırım gizli bir topluluk tarafından kontrol edilen bir simülasyonda mı yaşıyoruz? ” çok güzel. Selamlar siten gerçekten iyi, sağolun , ziya – 193

2. Bartın merkezden ben Emine. Merhaba herkese siteniz gerçekten dikkat çekici, saolun 19-10-2020 05:15:51

Yorum yapın