Belki bu benim yaşım, ama Biden olarak bu kadar zayıf, kolayca görevden alınabilen bir aday gördüğümü hatırlamıyorum. Kapının hemen dışında bu adamın bir başkan gibi sevecen nitelikleri yok. Trump hakkında ne isterseniz söyleyin, ama “hadi dostum!” Biden’ın başkanlık malzemesi olduğunu mu düşünüyorsun? Hadi şimdi. Son birkaç aydır çok utanç verici şeyler söyledi. Bu ve akıl hastanelerinin hepsi orada değil mi? Görünüşe göre onu en başından bir ezik olarak ayarlıyorlar. Elbette bunu gören ve nedenini merak eden tek kişi ben olamam. Buradaki uzun oyun nedir? Ani bir başkan yardımcısı başkan mı oldu?

Belki de başkan yardımcısı (Harris?) Pres (forgein doğumlu) olmaya uygun değil, o zaman Pelosi’ye gitmez mi? Politik olarak geri zekalı olduğumu ve sadece yüksek sesle düşündüğümü ilk kabul eden ben olacağım. Beni eğit. Olumsuz oy verin.

Author

77 Comments

1. Yozgat merkezden ben ziya. Selam siten valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 11-08-2020 10:55:27

2. Aksaray merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 11-08-2020 11:02:16

3. Gürbüz Reply

Zonguldak merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 11-08-2020 11:45:56

4. Tokat merkezden ben Emine. Selam web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 11-08-2020 16:25:09

5. Selamın aleyküm siteniz harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Kayseri merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfan inan ki iyi, face de paylaştım 17-08-2020 12:28:08

7. Nevşehir merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz çok iyi, şukuladım 17-08-2020 22:27:14

8. Elazığ merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımın inanki iyi, teraziye tıkladım 22-08-2020 09:21:54

9. selamun aleyküm siteniz ciddiyim iyi, facebookta paylaştım

10. Selamın aleyküm web siteniz inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler

11. Hakkari merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 27-08-2020 04:53:15

12. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Yalova merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 04-09-2020 16:53:15

14. Selam herkese web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

15. Gürbüz Reply

Merhaba bu web sitesi cidden hoşuma gitti, tebrikler

16. Batman merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 23-09-2020 10:23:54

17. Kastamonu merkezden ben mehmet. Selam paylaşımınız inan ki hayran edici, şukuladım 25-09-2020 21:15:22

18. Selam herkese paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

19. Kırşehir merkezden ben doruk. selamun aleyküm siten valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:22:19

20. Merhaba herkese siteniz süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

21. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden ” çok güzel. Merhabalar web siteniz cidden mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 123

22. Çanakkale dan kimler var. Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden . Mrb bu web sitesi inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 89

23. Niğde dan kimler var. Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden . Selamlar web siten yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 475

24. Yozgat merkezden ben hatice. Merhaba herkese web siten cidden çok güzel, facebookta paylaştım 05-11-2020 23:39:11

25. selamun aleyküm siten vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

26. Gürbüz Reply

Hakkari dan kimler var. Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden . selam arkadaşlar web siten vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , Gürbüz – 346

27. Bu konu : ” Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , ahmet – 368

28. Bu konu : ” Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden ” çok güzel. Mrb sayfa valla güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 79

29. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım

30. Konya merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımın inanki hoşuma gitti, sağolun 01-12-2020 19:56:48

31. Gürbüz Reply

Muğla dan kimler var. Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden . Merhaba herkese paylaşımın yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 454

32. Elazığ merkezden ben ziya. Merhaba herkese web sitesi valla dikkatimi çekti, sağolun 06-12-2020 14:14:07

33. Ankara merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 07-12-2020 14:38:50

34. Kahramanmaraş merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-12-2020 15:09:06

35. Bu konu : ” Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden ” çok güzel. Merhabalar web siteniz harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 352

36. Bu konu : ” Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 332

37. Erzincan merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşımınız inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-12-2020 06:31:30

38. Gürbüz Reply

Uşak dan kimler var. Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden . Slm web siten harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 487

39. Bu konu : ” Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ahmet – 314

40. Kırşehir dan kimler var. Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden . merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden mükemmel, tebrikler , Emine – 23

41. Amasya dan kimler var. Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden . Mrb sayfa yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 126

42. Bu konu : ” Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden ” çok güzel. Mrb web sitesi gerçekten hayran edici, sağolun , hatice – 212

43. Samsun merkezden ben ahmet. Merhabalar web siteniz vallaha çok güzel, tebrikler 11-01-2021 22:04:17

44. Edirne dan kimler var. Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden . Mrb web siteniz inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 375

45. Denizli merkezden ben ahmet. Selamlar sayfanız harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 15-01-2021 01:55:08

46. Ağrı merkezden ben gaye. Selam herkese sayfa inanki çok güzel, linkedinde paylaştım 15-01-2021 23:09:52

47. Yalova dan kimler var. Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden . Selamlar web siten süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , doruk – 205

48. Bu konu : ” Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden ” çok güzel. Mrb paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 475

49. Bu konu : ” Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden ” çok güzel. Merhaba herkese siten cidden güzel, teşekkürler , ali – 118

50. Bu konu : ” Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden ” çok güzel. Slm sayfanız cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , memo – 64

51. Kocaeli merkezden ben memo. Merhaba herkese web siten gerçekten hayran bıraktı, sağolun 03-02-2021 18:55:09

52. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

53. Ardahan merkezden ben banu. Selamın aleyküm siteniz inanki iyi, sosyal medyada paylaştım 06-02-2021 14:24:31

54. Bu konu : ” Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden ” çok güzel. Merhabalar paylaşım valla ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 37

55. Bu konu : ” Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha mükemmel, şukuladım , Hasan – 151

56. Sivas merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşım harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 23-02-2021 15:30:35

57. Osmaniye dan kimler var. Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden . Selamlar paylaşımınız valla iyi, teraziye tıkladım , doruk – 161

58. Bu konu : ” Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden ” çok güzel. Slm web sitesi gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 446

59. Bu konu : ” Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız valla çok iyi, face de paylaştım , Hasan – 101

60. Artvin merkezden ben memo. Mrb paylaşım inan ki güzel, facebookta paylaştım 07-03-2021 20:08:27

61. Şanlıurfa dan kimler var. Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden . Selam herkese web sitesi harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , – 256

62. Selamlar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler

63. Samsun merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım 15-03-2021 20:14:10

64. Van dan kimler var. Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden . merhaba arkadaşlar web siteniz cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 156

65. Kocaeli merkezden ben banu. Merhaba herkese siten cidden çok iyi, teraziye tıkladım 24-03-2021 22:30:19

66. Mrb web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım

67. Kütahya dan kimler var. Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden . Selam herkese sayfan yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , ziya – 210

68. Selam herkese sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

69. Çanakkale merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siten cidden mükemmel, facebookta paylaştım 13-04-2021 20:51:28

70. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten hayran edici, şukuladım

71. Merhaba paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım

72. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 465

73. Sivas dan kimler var. Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden . Merhabalar web siten gerçekten çok güzel, şukuladım , ali – 3

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link