Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden

Belki bu benim yaşım, ama Biden olarak bu kadar zayıf, kolayca görevden alınabilen bir aday gördüğümü hatırlamıyorum. Kapının hemen dışında bu adamın bir başkan gibi sevecen nitelikleri yok. Trump hakkında ne isterseniz söyleyin, ama “hadi dostum!” Biden’ın başkanlık malzemesi olduğunu mu düşünüyorsun? Hadi şimdi. Son birkaç aydır çok utanç verici şeyler söyledi. Bu ve akıl hastanelerinin hepsi orada değil mi? Görünüşe göre onu en başından bir ezik olarak ayarlıyorlar. Elbette bunu gören ve nedenini merak eden tek kişi ben olamam. Buradaki uzun oyun nedir? Ani bir başkan yardımcısı başkan mı oldu?

Belki de başkan yardımcısı (Harris?) Pres (forgein doğumlu) olmaya uygun değil, o zaman Pelosi’ye gitmez mi? Politik olarak geri zekalı olduğumu ve sadece yüksek sesle düşündüğümü ilk kabul eden ben olacağım. Beni eğit. Olumsuz oy verin.

“Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden” üzerine 60 yorum

1. Yozgat merkezden ben ziya. Selam siten valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 11-08-2020 10:55:27

2. Aksaray merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 11-08-2020 11:02:16

3. Zonguldak merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 11-08-2020 11:45:56

4. Hakkari merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 27-08-2020 04:53:15

5. Yalova merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 04-09-2020 16:53:15

6. Batman merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 23-09-2020 10:23:54

7. Kastamonu merkezden ben mehmet. Selam paylaşımınız inan ki hayran edici, şukuladım 25-09-2020 21:15:22

8. Kırşehir merkezden ben doruk. selamun aleyküm siten valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:22:19

9. Bu konu : ” Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden ” çok güzel. Merhabalar web siteniz cidden mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 123

10. Çanakkale dan kimler var. Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden . Mrb bu web sitesi inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 89

11. Niğde dan kimler var. Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden . Selamlar web siten yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 475

12. Yozgat merkezden ben hatice. Merhaba herkese web siten cidden çok güzel, facebookta paylaştım 05-11-2020 23:39:11

13. Hakkari dan kimler var. Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden . selam arkadaşlar web siten vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , Gürbüz – 346

14. Bu konu : ” Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , ahmet – 368

15. Bu konu : ” Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden ” çok güzel. Mrb sayfa valla güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 79

16. Muğla dan kimler var. Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden . Merhaba herkese paylaşımın yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 454

17. Ankara merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 07-12-2020 14:38:50

18. Kahramanmaraş merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-12-2020 15:09:06

19. Bu konu : ” Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden ” çok güzel. Merhabalar web siteniz harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 352

20. Bu konu : ” Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 332

21. Erzincan merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşımınız inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-12-2020 06:31:30

22. Uşak dan kimler var. Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden . Slm web siten harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 487

23. Bu konu : ” Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ahmet – 314

24. Kırşehir dan kimler var. Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden . merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden mükemmel, tebrikler , Emine – 23

25. Amasya dan kimler var. Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden . Mrb sayfa yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 126

26. Bu konu : ” Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden ” çok güzel. Mrb web sitesi gerçekten hayran edici, sağolun , hatice – 212

27. Samsun merkezden ben ahmet. Merhabalar web siteniz vallaha çok güzel, tebrikler 11-01-2021 22:04:17

28. Edirne dan kimler var. Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden . Mrb web siteniz inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 375

29. Denizli merkezden ben ahmet. Selamlar sayfanız harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 15-01-2021 01:55:08

30. Ağrı merkezden ben gaye. Selam herkese sayfa inanki çok güzel, linkedinde paylaştım 15-01-2021 23:09:52

31. Yalova dan kimler var. Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden . Selamlar web siten süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , doruk – 205

32. Bu konu : ” Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden ” çok güzel. Mrb paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 475

33. Bu konu : ” Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden ” çok güzel. Merhaba herkese siten cidden güzel, teşekkürler , ali – 118

34. Bu konu : ” Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden ” çok güzel. Slm sayfanız cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , memo – 64

35. Kocaeli merkezden ben memo. Merhaba herkese web siten gerçekten hayran bıraktı, sağolun 03-02-2021 18:55:09

36. Ardahan merkezden ben banu. Selamın aleyküm siteniz inanki iyi, sosyal medyada paylaştım 06-02-2021 14:24:31

37. Bu konu : ” Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden ” çok güzel. Merhabalar paylaşım valla ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 37

38. Bu konu : ” Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha mükemmel, şukuladım , Hasan – 151

39. Sivas merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşım harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 23-02-2021 15:30:35

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link