Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden

Belki bu benim yaşım, ama Biden olarak bu kadar zayıf, kolayca görevden alınabilen bir aday gördüğümü hatırlamıyorum. Kapının hemen dışında bu adamın bir başkan gibi sevecen nitelikleri yok. Trump hakkında ne isterseniz söyleyin, ama “hadi dostum!” Biden’ın başkanlık malzemesi olduğunu mu düşünüyorsun? Hadi şimdi. Son birkaç aydır çok utanç verici şeyler söyledi. Bu ve akıl hastanelerinin hepsi orada değil mi? Görünüşe göre onu en başından bir ezik olarak ayarlıyorlar. Elbette bunu gören ve nedenini merak eden tek kişi ben olamam. Buradaki uzun oyun nedir? Ani bir başkan yardımcısı başkan mı oldu?

Belki de başkan yardımcısı (Harris?) Pres (forgein doğumlu) olmaya uygun değil, o zaman Pelosi’ye gitmez mi? Politik olarak geri zekalı olduğumu ve sadece yüksek sesle düşündüğümü ilk kabul eden ben olacağım. Beni eğit. Olumsuz oy verin.

“Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden” üzerine 24 yorum

1. Yozgat merkezden ben ziya. Selam siten valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 11-08-2020 10:55:27

2. Aksaray merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 11-08-2020 11:02:16

3. Zonguldak merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 11-08-2020 11:45:56

4. Hakkari merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 27-08-2020 04:53:15

5. Yalova merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 04-09-2020 16:53:15

6. Batman merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 23-09-2020 10:23:54

7. Kastamonu merkezden ben mehmet. Selam paylaşımınız inan ki hayran edici, şukuladım 25-09-2020 21:15:22

8. Kırşehir merkezden ben doruk. selamun aleyküm siten valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:22:19

9. Bu konu : ” Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden ” çok güzel. Merhabalar web siteniz cidden mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 123

10. Çanakkale dan kimler var. Sanırım kasıtlı olarak zayıf bir adayı destekliyorlar: Joe Biden . Mrb bu web sitesi inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 89

Yorum yapın