Bu, bir kehaneti kendi kendine gerçekleştirme girişiminden başka bir şey değildir. TPTB, edindikleri teknoloji ile mümkün olduğu kadar yakından ifşayı taklit etmeye kararlıdır. Muhtemelen 2 senaryo üzerinde bir centilmenlik bahsi var. Her iki şekilde de vahiy getirirler ve Tanrı tüm inananların istediği gibi ortaya çıkar ve İncil’de vaat edilen yeni dünyayı meydana getirmekten mutluluk duyarlar. Ya da Tanrı ortaya çıkmaz ve şimdi dünyadaki cehennem kendi çilesine terk edilmiştir, ama bunun da bir önemi yoktur. Çünkü eğer dünya Tanrı’sız bir cehennemse… o zaman hayatta kalanların umutsuz kalmasıyla kendilerini en tepeye yerleştirdiler çünkü Tanrı’nın kendi vahyiyle ortaya çıkmamış gibi görünecek. Bir zamanlar sadık olanlar, bunun gerçek vahiy olmadığını anlamayacak ve Tanrı’nın ya umursamadığını ya da Tanrı olmadığını varsayacaklar. Bu, dünyadaki bilim adamlarının tüm zaman boyunca kanıtlamaya çalıştığı şey değil mi? Tanrı’nın olmadığı ve hayatın sadece çürümekten ibaret olduğu. Umarım yanılırım ama bugün bu fikir aklımdan geçti ve bu düşünce uçup gitmeden önce onu yazmak istedim. Belki bu sohbetteki diğer fikirleri ortaya çıkarır.

…IBossJekler tarafından gönderildi
[comments]

32 Comments

1. Merhaba herkese web siteniz inan ki çok güzel, teraziye tıkladım

2. Gaziantep dan kimler var. Sanırım oyun sonu senaryosunu çözdüm. . merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok güzel, şukuladım , ali – 485

3. Afyon merkezden ben Aylin. Mrb paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 13-08-2021 05:10:41

4. Selamlar web siteniz harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

5. Selam herkese siten süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım

6. Kırklareli merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 13-08-2021 05:17:06

7. Bu konu : ” Sanırım oyun sonu senaryosunu çözdüm. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi cidden çok hoşuma gitti, saolun , ali – 76

8. Gürbüz Reply

Iğdır dan kimler var. Sanırım oyun sonu senaryosunu çözdüm. . Slm paylaşımın yeminle güzel, sağolun , Gürbüz – 210

9. Antalya merkezden ben banu. selamun aleyküm siten valla hoşuma gitti, sağolun 13-08-2021 05:26:56

10. Ağrı merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 13-08-2021 05:28:13

11. Artvin merkezden ben Emine. Selam paylaşımın ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım 13-08-2021 07:53:47

12. Bu konu : ” Sanırım oyun sonu senaryosunu çözdüm. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 66

13. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

14. Bu konu : ” Sanırım oyun sonu senaryosunu çözdüm. ” çok güzel. Slm web siten gerçekten hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 228

15. Kayseri dan kimler var. Sanırım oyun sonu senaryosunu çözdüm. . Merhabalar paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 307

16. Batman dan kimler var. Sanırım oyun sonu senaryosunu çözdüm. . selamun aleyküm web siten vallaha iyi, face de paylaştım , emin – 299

17. elif yılmaz Reply

Ankara merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşım cidden çok iyi, teraziye tıkladım 16-08-2021 13:06:42

18. Erzurum dan kimler var. Sanırım oyun sonu senaryosunu çözdüm. . selamun aleyküm sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 62

19. Hakkari dan kimler var. Sanırım oyun sonu senaryosunu çözdüm. . Selamlar web siten süper ötesi güzel, teşekkürler , – 148

20. Nevşehir merkezden ben . Mrb paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım 19-08-2021 15:00:31

21. Karaman merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten inan ki güzel, linkedinde paylaştım 22-08-2021 17:57:32

22. Zonguldak dan kimler var. Sanırım oyun sonu senaryosunu çözdüm. . Mrb web siten valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 486

23. Isparta dan kimler var. Sanırım oyun sonu senaryosunu çözdüm. . Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , banu – 311

24. Samsun merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 31-08-2021 18:19:43

25. Bu konu : ” Sanırım oyun sonu senaryosunu çözdüm. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 139

26. Uşak merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim çok iyi, sağolun 05-09-2021 20:00:00

27. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım

28. Ordu merkezden ben Emine. Slm web siteniz inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 08-09-2021 22:54:32

29. elif yılmaz Reply

Batman merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten cidden güzel, teşekkürler 09-09-2021 22:28:02

30. Slm paylaşımın harbiden hayran edici, twitter da paylaştım

31. elif yılmaz Reply

Kütahya dan kimler var. Sanırım oyun sonu senaryosunu çözdüm. . Merhaba siten valla dikkatimi çekti, tebrikler , elif yılmaz – 32

Write A Comment