Kategoriler
Genel

Sanırım şaşırmamalıyım.

Şirketler neler olup bittiğinden yararlanacaktır. Stella birası için bir reklam gördüm, yakınlaştırma sohbetleri yapıyor ve bu sosyal mesafeyi normalleştiriyordum. Sadece beni tiksindiriyor. Kendimizi karantinaya almamız gerektiğinde bu reklamları nasıl kaydediyorlar. Ve bu nasıl önemli bir iş: reklam?

Sanırım şaşırmamalıyım. Bu sinir bozucu çünkü bunların hepsinde normal bir şey yok. Ve normal hale getirmeye çalışmak, insanların şikayetçi olmalarını ve bunu daha kolay kabul etmelerini sağlar. Kötü olduğunu düşünüyorum. Tamamen limonata limon yapmakla ilgiliyim, ama bence bir durumun ne zaman berbat olduğunu da görüp fark edebilmelisin. Ve kötü durumlarda pozitif bulmamak sorun değil. Özgürlüklerini kaybetmek için pozitif bulamıyorum. Sadece yapamam.

Eğer herkes gerçekten daha iyisini umursasaydı, o zaman bu toplum UZUN bir zaman önce daha iyi olurdu. Kolektif ve hükümet, onlardan gelen tüm gereksiz savaşları ve ölümleri umursardı. Dünyanın dört bir yanındaki açlık çeken çocukları umursarlardı. Yoksulluk hakkında. Liste devam ediyor. Ama şimdi herkes ve hükümet bir virüsün “büyük” ölümlerini önemsiyor mu?

“Sanırım şaşırmamalıyım.” için 17 yanıt

Adana merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siten harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 04-04-2020 15:07:20

Afyon merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfa valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-04-2020 19:56:03

Iğdır merkezden ben banu. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki çok güzel, twitter da paylaştım 16-04-2020 03:19:34

Diyarbakır merkezden ben Aylin. Selamlar bu web sitesi valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 25-04-2020 21:57:35

Ardahan merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz inanki iyi, linkedinde paylaştım 26-04-2020 07:19:24

Balıkesir merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki hayran edici, tebrikler 30-04-2020 07:10:05

Niğde merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımınız valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 03-05-2020 07:40:07

Artvin merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siten inan ki hayran edici, saolun 07-05-2020 06:02:21

Adana merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 13-05-2020 03:55:50

Amasya merkezden ben ziya. Selam herkese siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım 17-05-2020 18:56:12

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir