Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir.

Elimi telefonuma her düşürdüğümde veya yanlışlıkla ovduğumda ekran, bir oyundaysa satın alma onayında veya ana ekranımdaysa müzik yazılımı veya başka bir şey indirme teklifinde görünüyor. Geliştiricilerin kasıtlı ekran dokunuşları ile kazara yapılan dokunuşları birbirinden ayırt edebilecekleri bir yönteme sahip olmaları gerekir, böylece insanlar “kazara” satın alma işlemi yapabilirler.

“Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir.” üzerine 46 yorum

1. Trabzon merkezden ben ahmet. Selam herkese siteniz inan ki çok iyi, face de paylaştım 22-09-2020 10:23:37

2. Yalova merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten inanki dikkat çekici, teşekkürler 22-09-2020 11:25:57

3. Bu konu : ” Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 157

4. Kırklareli dan kimler var. Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. . Mrb siteniz inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 78

5. Bu konu : ” Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 349

6. Çorum dan kimler var. Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. . Mrb bu web sitesi süper ötesi çok iyi, saolun , ali – 485

7. Bu konu : ” Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. ” çok güzel. Selam web sitesi inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 150

8. Bu konu : ” Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın harbiden çok güzel, face de paylaştım , ali – 294

9. Bu konu : ” Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız valla çok iyi, saolun , Emine – 163

10. Bayburt dan kimler var. Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. . Mrb paylaşımınız gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 438

11. Malatya merkezden ben . Merhaba herkese bu web sitesi harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-11-2020 13:59:05

12. Manisa dan kimler var. Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. . merhaba arkadaşlar sayfan harbiden mükemmel, tebrikler , elif yılmaz – 97

13. Bursa merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 23-11-2020 21:46:41

14. Bu konu : ” Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. ” çok güzel. Selam bu web sitesi valla iyi, sağolun , emin – 294

15. Bu konu : ” Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanılmaz iyi, face de paylaştım , ziya – 65

16. Manisa dan kimler var. Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. . merhaba arkadaşlar siteniz inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , doruk – 27

17. Şırnak dan kimler var. Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. . merhaba arkadaşlar web siten inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 43

18. Malatya merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler 16-12-2020 11:24:48

19. Bu konu : ” Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 249

20. Ankara dan kimler var. Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. . Selamın aleyküm siteniz harbiden hoşuma gitti, sağolun , ali – 367

21. Bu konu : ” Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten gerçekten iyi, face de paylaştım , ziya – 396

22. Eskişehir dan kimler var. Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. . Merhaba web siteniz gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , ziya – 383

23. Niğde merkezden ben mehmet. Selamlar web siten inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-01-2021 13:26:12

24. Bu konu : ” Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 362

25. Bu konu : ” Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha hayran edici, tebrikler , banu – 404

26. Erzurum dan kimler var. Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. . Mrb web sitesi inanki iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 467

27. Sakarya dan kimler var. Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. . Merhaba herkese paylaşımın inan ki dikkat çekici, sağolun , gaye – 448

28. Denizli dan kimler var. Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. . Selam sayfa cidden güzel, teşekkürler , mehmet – 106

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link