Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir.

Elimi telefonuma her düşürdüğümde veya yanlışlıkla ovduğumda ekran, bir oyundaysa satın alma onayında veya ana ekranımdaysa müzik yazılımı veya başka bir şey indirme teklifinde görünüyor. Geliştiricilerin kasıtlı ekran dokunuşları ile kazara yapılan dokunuşları birbirinden ayırt edebilecekleri bir yönteme sahip olmaları gerekir, böylece insanlar “kazara” satın alma işlemi yapabilirler.

“Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir.” üzerine 10 yorum

1. Trabzon merkezden ben ahmet. Selam herkese siteniz inan ki çok iyi, face de paylaştım 22-09-2020 10:23:37

2. Yalova merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten inanki dikkat çekici, teşekkürler 22-09-2020 11:25:57

3. Bu konu : ” Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 157

Yorum yapın