Elimi telefonuma her düşürdüğümde veya yanlışlıkla ovduğumda ekran, bir oyundaysa satın alma onayında veya ana ekranımdaysa müzik yazılımı veya başka bir şey indirme teklifinde görünüyor. Geliştiricilerin kasıtlı ekran dokunuşları ile kazara yapılan dokunuşları birbirinden ayırt edebilecekleri bir yönteme sahip olmaları gerekir, böylece insanlar “kazara” satın alma işlemi yapabilirler.

Author

73 Comments

1. Selamlar paylaşımınız süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım

2. Trabzon merkezden ben ahmet. Selam herkese siteniz inan ki çok iyi, face de paylaştım 22-09-2020 10:23:37

3. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten inanki dikkat çekici, teşekkürler 22-09-2020 11:25:57

4. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden hayran edici, twitter da paylaştım

5. Kırklareli merkezden ben mehmet. Mrb siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun 25-09-2020 20:06:27

6. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, şukuladım

8. Selam herkese web siteniz harbiden mükemmel, tebrikler

9. Gürbüz Reply

selamun aleyküm sayfan inan ki çok iyi, twitter da paylaştım

10. Bu konu : ” Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 157

11. elif yılmaz Reply

Kırklareli dan kimler var. Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. . Mrb siteniz inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 78

12. Bu konu : ” Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 349

13. Bartın merkezden ben banu. Selamlar web sitesi cidden iyi, şukuladım 29-10-2020 05:55:50

14. Çorum dan kimler var. Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. . Mrb bu web sitesi süper ötesi çok iyi, saolun , ali – 485

15. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. ” çok güzel. Selam web sitesi inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 150

16. Bu konu : ” Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın harbiden çok güzel, face de paylaştım , ali – 294

17. Bu konu : ” Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız valla çok iyi, saolun , Emine – 163

18. elif yılmaz Reply

Bayburt dan kimler var. Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. . Mrb paylaşımınız gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 438

19. Malatya merkezden ben . Merhaba herkese bu web sitesi harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-11-2020 13:59:05

20. elif yılmaz Reply

Manisa dan kimler var. Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. . merhaba arkadaşlar sayfan harbiden mükemmel, tebrikler , elif yılmaz – 97

21. Selam sayfanız harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım

22. Bursa merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 23-11-2020 21:46:41

23. Bu konu : ” Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. ” çok güzel. Selam bu web sitesi valla iyi, sağolun , emin – 294

24. Selamın aleyküm siteniz yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

25. Karabük merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler 03-12-2020 14:20:02

26. Bu konu : ” Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanılmaz iyi, face de paylaştım , ziya – 65

27. Bayburt merkezden ben . Merhaba sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler 06-12-2020 14:08:50

28. Manisa dan kimler var. Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. . merhaba arkadaşlar siteniz inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , doruk – 27

29. Şırnak dan kimler var. Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. . merhaba arkadaşlar web siten inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 43

30. Gürbüz Reply

Malatya merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler 16-12-2020 11:24:48

31. Bu konu : ” Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 249

32. Elazığ merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımın inanki güzel, saolun 24-12-2020 04:15:11

33. Ankara dan kimler var. Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. . Selamın aleyküm siteniz harbiden hoşuma gitti, sağolun , ali – 367

34. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha iyi, linkedinde paylaştım

35. Bu konu : ” Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten gerçekten iyi, face de paylaştım , ziya – 396

36. Nevşehir merkezden ben gaye. Merhaba sayfan vallaha billaha iyi, tebrikler 10-01-2021 19:22:25

37. Eskişehir dan kimler var. Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. . Merhaba web siteniz gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , ziya – 383

38. Niğde merkezden ben mehmet. Selamlar web siten inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-01-2021 13:26:12

39. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 362

40. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm siten inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

41. Bu konu : ” Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha hayran edici, tebrikler , banu – 404

42. Erzurum dan kimler var. Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. . Mrb web sitesi inanki iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 467

43. Ağrı merkezden ben ali. Selam web sitesi inan ki çok iyi, şukuladım 16-02-2021 15:47:27

44. Sakarya dan kimler var. Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. . Merhaba herkese paylaşımın inan ki dikkat çekici, sağolun , gaye – 448

45. Denizli dan kimler var. Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. . Selam sayfa cidden güzel, teşekkürler , mehmet – 106

46. Aksaray merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfan cidden hayran edici, tebrikler 24-02-2021 17:20:12

47. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, saolun

48. Tekirdağ dan kimler var. Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , mehmet – 222

49. Sivas dan kimler var. Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. . selamun aleyküm sayfanız süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , ali – 123

50. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımınız valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 10-03-2021 13:21:09

51. selam arkadaşlar siten yeminle hayran edici, sağolun

52. Bu konu : ” Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. ” çok güzel. Slm sayfa inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 214

53. elif yılmaz Reply

Kütahya merkezden ben elif yılmaz. Slm bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 31-03-2021 19:25:39

54. Bu konu : ” Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 68

55. Bu konu : ” Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 453

56. elif yılmaz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. . Merhaba herkese sayfanız inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 221

57. Gürbüz Reply

Isparta dan kimler var. Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. . Slm sayfan vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 112

58. Tekirdağ dan kimler var. Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. . Selam web siteniz inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , banu – 26

59. Merhaba herkese siten valla hoşuma gitti, şukuladım

60. Bu konu : ” Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. ” çok güzel. Selamlar siteniz ciddiyim güzel, teşekkürler , hatice – 102

61. Gaziantep merkezden ben memo. Mrb siteniz valla iyi, teraziye tıkladım 07-05-2021 03:16:48

62. Giresun dan kimler var. Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. . Slm web siteniz inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 31

63. Bu konu : ” Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha mükemmel, tebrikler , ali – 139

64. Düzce merkezden ben mehmet. Selam paylaşım cidden hoşuma gitti, sağolun 23-05-2021 04:06:52

65. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımın inan ki hayran edici, teraziye tıkladım

66. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki hoşuma gitti, saolun

67. Van merkezden ben mehmet. Merhabalar web siteniz valla ilgi uyandırıcı, tebrikler 04-06-2021 10:40:26

68. Kırşehir dan kimler var. Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. . Merhabalar sayfa harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 342

69. Yozgat merkezden ben ahmet. Mrb bu web sitesi valla çok güzel, facebookta paylaştım 16-06-2021 14:39:49

70. Karabük dan kimler var. Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. . selamun aleyküm web siteniz vallaha iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 130

71. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. ” çok güzel. Merhaba sayfanız yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 28

72. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sanırım Telefonlar Yanlışlıkla Dokunma Algıladıklarında Sizi Satın Almalara ve Sponsorlu Ürünlere Gizlice Yönlendirir. ” çok güzel. Selam sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 352

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link