Sanırım tüm bu Tom Hanks olayı başından beri FUD

Son SNL görünümü ve 2020’nin çeşitli okul sınıflarını tebrik ettiği ve çok sayıda insanın derin sahte, vb.

Neredeyse ikna olduktan sonra bu gece Colbert’te olduğunu gördüm. Şimdi, konuşmanın hiçbirinin yakın zamanda herhangi bir şeyle ilgisi olmadığı için önceden kaydedildiğini iddia edebiliriz, ama cehennem bana Tom gibi görünüyordu. Şimdi, bu adamın tüm zamanların en sevdiğim aktörü ‘olmasına rağmen hala suçlu AF olduğunu düşünüyorum ve önceki ya da gelecekteki filmlerinden herhangi birini yalnız bırakmadan yeni filmini izlemeyi reddediyorum.

Temelde ‘bir yerde’ ev ‘tutuklanması’ altında olduğu ve hala çok canlı olduğu sonucuna vardım. O ve Rita’nın RIP olduklarına ikna oldum ve şimdi tavşan deliğinden çok aşağı inip hepsinin ortasında kaybolmak için mutlak bir moron gibi hissediyorum.

Bunun% 100’ünün şimdi çürütüldüğüne inanmalıyım. Buradaki tek argüman, aylar önce, diğer tüm ünlüleri ve seçkinleri ‘iyi’ olduğuna ikna etme fikriyle birkaç farklı röportaj yapmasıdır, böylece en iyisi bunu sürükleyip ‘bataklığı boşaltmak’ için içerebilir.

tl: dr Kendim için utanıyorum, ancak biraz rahatladım, ancak bu çılgın konuşmayı sadece 1 veya 2 aile üyesi ile tartıştım. Onu desteklemeye devam ettim ama bu kesin.

… wokeAF2020 tarafından gönderildi
[comments]

“Sanırım tüm bu Tom Hanks olayı başından beri FUD” üzerine 32 yorum

1. Bayburt merkezden ben ahmet. Selam sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 16-07-2020 10:44:48

2. Bartın merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha hayran bıraktı, saolun 06-08-2020 07:36:03

3. Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfan valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-08-2020 21:46:18

4. Muğla merkezden ben gaye. Merhaba bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 23-08-2020 15:37:41

5. Trabzon merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-08-2020 19:08:12

6. Rize merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 08-09-2020 20:30:24

7. Aydın merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 17-09-2020 03:12:41

8. Aksaray merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim iyi, saolun 02-10-2020 10:54:39

9. Çorum merkezden ben mehmet. Merhabalar siteniz valla dikkat çekici, facebookta paylaştım 09-10-2020 13:05:28

Yorum yapın