Bu çok büyük bir gelişme olabilir, ancak 2019 ortalarında, Cinci’deki VA, aynı yılın Kasım ayına kadar hasta çağrılarının yapılmasının nasıl durdurulacağına dair bir makale gönderdi. Sorunları hafifletmek veya gereksiz bir şey hakkında bir şeyden bahsetti. Pazartesi sabahı 8-10 arasında mevcut olan bir şeyi elimden alıyor gibiydi.

O zaman ve şimdi arasında ne olacağını bilmek bir tesadüf olmamak için kendimi çok uygun hissettim.

Artık VA öksürüğü veya hapşırığı olan kimsenin gelmesini ve aynı zamanda sıcaklıklarını da kontrol etmesini istemiyor. Hizmetlerine güvenenleri görmek biraz moral bozucu.

gönderen … gmmster2345
[comments]

44 Comments

1. İstanbul merkezden ben ali. Merhaba herkese siteniz valla iyi, teşekkürler 25-04-2021 23:39:14

2. İstanbul merkezden ben mehmet. Selam sayfan yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-04-2021 13:39:27

3. Osmaniye dan kimler var. Sanırım VA tüm bu durumu geçen yılın Mart ayından önce ayarlamıştı. . Selam web siteniz süper ötesi çok güzel, sağolun , ali – 280

4. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

5. Ordu dan kimler var. Sanırım VA tüm bu durumu geçen yılın Mart ayından önce ayarlamıştı. . Selamın aleyküm sayfanız cidden güzel, sağolun , mehmet – 372

6. Merhabalar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Erzincan dan kimler var. Sanırım VA tüm bu durumu geçen yılın Mart ayından önce ayarlamıştı. . Selamlar paylaşımın yeminle mükemmel, tebrikler , elif yılmaz – 181

8. Sinop dan kimler var. Sanırım VA tüm bu durumu geçen yılın Mart ayından önce ayarlamıştı. . Merhaba herkese siteniz inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 115

9. Ağrı dan kimler var. Sanırım VA tüm bu durumu geçen yılın Mart ayından önce ayarlamıştı. . Slm sayfa yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 26

10. Osmaniye dan kimler var. Sanırım VA tüm bu durumu geçen yılın Mart ayından önce ayarlamıştı. . Selam siteniz harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , gaye – 262

11. Erzurum dan kimler var. Sanırım VA tüm bu durumu geçen yılın Mart ayından önce ayarlamıştı. . Merhaba paylaşım inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , memo – 191

12. Kırıkkale merkezden ben banu. Selam web siten süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-05-2021 22:10:36

13. elif yılmaz Reply

Merhabalar web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler

14. Bu konu : ” Sanırım VA tüm bu durumu geçen yılın Mart ayından önce ayarlamıştı. ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , doruk – 445

15. elif yılmaz Reply

Burdur merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 11-05-2021 01:39:53

16. Elazığ merkezden ben hatice. Selam web siten ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 15-05-2021 16:06:44

17. Gaziantep merkezden ben memo. Slm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 15-05-2021 20:14:54

18. Bu konu : ” Sanırım VA tüm bu durumu geçen yılın Mart ayından önce ayarlamıştı. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 344

19. Bu konu : ” Sanırım VA tüm bu durumu geçen yılın Mart ayından önce ayarlamıştı. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , – 166

20. Bu konu : ” Sanırım VA tüm bu durumu geçen yılın Mart ayından önce ayarlamıştı. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 271

21. Giresun merkezden ben ahmet. Slm sayfa gerçekten hayran bıraktı, şukuladım 17-06-2021 15:03:09

22. Bu konu : ” Sanırım VA tüm bu durumu geçen yılın Mart ayından önce ayarlamıştı. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , hatice – 34

23. Bayburt dan kimler var. Sanırım VA tüm bu durumu geçen yılın Mart ayından önce ayarlamıştı. . Merhaba bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 168

24. Düzce merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 21-06-2021 13:08:59

25. Nevşehir merkezden ben hatice. Merhabalar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 23-06-2021 21:49:01

26. Gaziantep merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 25-06-2021 07:42:13

27. Balıkesir dan kimler var. Sanırım VA tüm bu durumu geçen yılın Mart ayından önce ayarlamıştı. . Merhaba paylaşım vallaha iyi, sağolun , mehmet – 99

28. Nevşehir merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 26-06-2021 07:04:39

29. Adana merkezden ben banu. Selamlar sayfan harbiden mükemmel, twitter da paylaştım 26-06-2021 11:07:06

30. Hatay dan kimler var. Sanırım VA tüm bu durumu geçen yılın Mart ayından önce ayarlamıştı. . selam arkadaşlar web siten yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 275

31. Tokat dan kimler var. Sanırım VA tüm bu durumu geçen yılın Mart ayından önce ayarlamıştı. . Slm paylaşımın inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 4

32. Niğde merkezden ben hatice. Selamlar sayfanız cidden hoşuma gitti, şukuladım 09-07-2021 06:13:16

33. Muğla merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler 10-07-2021 05:15:26

34. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım

35. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, saolun

36. Selamlar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

37. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım

38. Çankırı dan kimler var. Sanırım VA tüm bu durumu geçen yılın Mart ayından önce ayarlamıştı. . Merhaba sayfan cidden ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 304

39. Hatay merkezden ben . Merhaba sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 20-07-2021 17:46:48

40. Batman merkezden ben doruk. Merhaba siteniz gerçekten iyi, tebrikler 24-07-2021 13:50:57

41. Kırşehir dan kimler var. Sanırım VA tüm bu durumu geçen yılın Mart ayından önce ayarlamıştı. . Mrb paylaşımın inanki iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 17

42. Çorum dan kimler var. Sanırım VA tüm bu durumu geçen yılın Mart ayından önce ayarlamıştı. . Selam herkese web siteniz harbiden hayran edici, sağolun , banu – 303

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link