Bu çok büyük bir gelişme olabilir, ancak 2019 ortalarında, Cinci’deki VA, aynı yılın Kasım ayına kadar hasta çağrılarının yapılmasının nasıl durdurulacağına dair bir makale gönderdi. Sorunları hafifletmek veya gereksiz bir şey hakkında bir şeyden bahsetti. Pazartesi sabahı 8-10 arasında mevcut olan bir şeyi elimden alıyor gibiydi.

O zaman ve şimdi arasında ne olacağını bilmek bir tesadüf olmamak için kendimi çok uygun hissettim.

Artık VA öksürüğü veya hapşırığı olan kimsenin gelmesini ve aynı zamanda sıcaklıklarını da kontrol etmesini istemiyor. Hizmetlerine güvenenleri görmek biraz moral bozucu.

gönderen … gmmster2345
[comments]

11 Comments

1. İstanbul merkezden ben ali. Merhaba herkese siteniz valla iyi, teşekkürler 25-04-2021 23:39:14

2. İstanbul merkezden ben mehmet. Selam sayfan yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-04-2021 13:39:27

3. Osmaniye dan kimler var. Sanırım VA tüm bu durumu geçen yılın Mart ayından önce ayarlamıştı. . Selam web siteniz süper ötesi çok güzel, sağolun , ali – 280

4. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

5. Ordu dan kimler var. Sanırım VA tüm bu durumu geçen yılın Mart ayından önce ayarlamıştı. . Selamın aleyküm sayfanız cidden güzel, sağolun , mehmet – 372

6. Merhabalar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Erzincan dan kimler var. Sanırım VA tüm bu durumu geçen yılın Mart ayından önce ayarlamıştı. . Selamlar paylaşımın yeminle mükemmel, tebrikler , elif yılmaz – 181

8. Sinop dan kimler var. Sanırım VA tüm bu durumu geçen yılın Mart ayından önce ayarlamıştı. . Merhaba herkese siteniz inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 115

9. Ağrı dan kimler var. Sanırım VA tüm bu durumu geçen yılın Mart ayından önce ayarlamıştı. . Slm sayfa yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 26

10. Osmaniye dan kimler var. Sanırım VA tüm bu durumu geçen yılın Mart ayından önce ayarlamıştı. . Selam siteniz harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , gaye – 262

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link