Sanırım “yeni tür”, hükümetin virüsü kontrol altına alamaması için bir örtü.

İngiltere’nin kapatıldığını gördünüz ama davalar artmaya devam etti. Hükümet, virüsü kontrol altına almakta başarısız olurken aynı anda işletmeleri mahvediyor. Siyasi PR için kaybet-kaybet durumu. Bu yüzden yeni bir türü suçluyorlar. Enfeksiyon oranını artıran virüsün türü değil, popülasyonun davranışsal değişiklikleri. İnsanlar sosyal etkinlikler için buluşuyor ve dürüstçe onları alt etmek zor.

“Sanırım “yeni tür”, hükümetin virüsü kontrol altına alamaması için bir örtü.” üzerine 19 yorum

1. Tunceli dan kimler var. Sanırım “yeni tür”, hükümetin virüsü kontrol altına alamaması için bir örtü. . Selamlar sayfanız inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ahmet – 246

2. Isparta merkezden ben memo. Merhaba bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 23-12-2020 21:48:36

3. Bu konu : ” Sanırım “yeni tür”, hükümetin virüsü kontrol altına alamaması için bir örtü. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 133

4. Bu konu : ” Sanırım “yeni tür”, hükümetin virüsü kontrol altına alamaması için bir örtü. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 164

5. Rize merkezden ben emin. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 02-01-2021 20:55:13

6. Nevşehir dan kimler var. Sanırım “yeni tür”, hükümetin virüsü kontrol altına alamaması için bir örtü. . Merhaba web siten inanılmaz iyi, şukuladım , ziya – 262

7. Kütahya dan kimler var. Sanırım “yeni tür”, hükümetin virüsü kontrol altına alamaması için bir örtü. . Selam herkese paylaşım vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 433

8. Bu konu : ” Sanırım “yeni tür”, hükümetin virüsü kontrol altına alamaması için bir örtü. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 83

9. Balıkesir merkezden ben ziya. Mrb sayfa süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 24-01-2021 13:27:35

10. Kütahya dan kimler var. Sanırım “yeni tür”, hükümetin virüsü kontrol altına alamaması için bir örtü. . Mrb sayfan cidden iyi, tebrikler , Gürbüz – 49

11. Ankara merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siten ciddiyim hayran edici, şukuladım 12-02-2021 00:19:34

12. Osmaniye merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web sitesi inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 15-02-2021 00:05:39

13. Bu konu : ” Sanırım “yeni tür”, hükümetin virüsü kontrol altına alamaması için bir örtü. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanılmaz iyi, şukuladım , mehmet – 341

14. Denizli dan kimler var. Sanırım “yeni tür”, hükümetin virüsü kontrol altına alamaması için bir örtü. . Selam sayfan yeminle mükemmel, saolun , banu – 320

15. Bu konu : ” Sanırım “yeni tür”, hükümetin virüsü kontrol altına alamaması için bir örtü. ” çok güzel. Selam siten vallaha güzel, twitter da paylaştım , memo – 319

16. Bu konu : ” Sanırım “yeni tür”, hükümetin virüsü kontrol altına alamaması için bir örtü. ” çok güzel. Selam siteniz ciddiyim çok güzel, tebrikler , Emine – 88

17. Afyon dan kimler var. Sanırım “yeni tür”, hükümetin virüsü kontrol altına alamaması için bir örtü. . Merhaba herkese paylaşımın inan ki iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 348

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link