Sanki aydınlığa davet edilmişim gibi görünüyor 😆

Aşağıdaki aldatmaca e-postası var.

Illuminati dünya elit imparatorluğundan selamlar. Yoksulları, muhtaçları ve yetenekleri şöhretin, zenginliklerin, güçlerin ve güvenliğin ilgi odağı haline getirmek, işinizde tanınmak, politik ırk, yaptığınız her şeyde zirveye çıkmak, ruhsal ve fiziksel olarak korunmak! Tüm bunlar, büyük İlluminati imparatorluğuna başladığınızda bir göz kırparak başaracaksınız. Illuminati imparatorluğuna başladıktan sonra sayısız avantaj ve ödül alacaksınız. Not: Bu e-posta iletisinin yalnızca gelecek ay sona erecek işe alım programımız amacıyla oluşturulduğunu ve bu teklif yalnızca benzersiz teklifler içindir, illuminati imparatorluğuna katılma konusunda ciddi değilseniz, o zaman bizimle iletişime geçmemenizi öneririz. herşey. Çünkü burada sadakatsizlik bizim organizasyonumuzda büyük ölçüde tolere edilmiyor. Illuminati yeni dünya düzeninin bir üyesi olmayı kabul ediyor musunuz? Şayet evet ise!. O zaman lütfen doğrudan işe alım e-posta adresimize yalnızca şu adresten cevap verin: viewilluminati@outlook.com
Lütfen dikkat, tüm yanıtlarınızın doğrudan yukarıda belirtilen e-postaya gönderildiğinden emin olun:> viewilluminati@outlook.com
Üyelik sürecimiz hakkında daha fazla talimat için. Not: Bazı e-posta sağlayıcıları resmi Illuminati mesajlarını spam / önemsiz klasörlerine veya promosyon klasörlerine yanlış yerleştirir. Bu, e-postalarınıza yanıtlarımızı yönlendirebilir ve hariç tutabilir. İlluminati

@ Outlook.com LOL kullandıkları kadar gizli bir organizasyon

“Sanki aydınlığa davet edilmişim gibi görünüyor 😆” üzerine 31 yorum

1. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Selamlar web siten inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 03-07-2020 08:51:22

2. Çankırı merkezden ben Emine. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden çok iyi, teşekkürler 13-07-2020 19:56:17

3. Manisa merkezden ben Emine. Merhaba herkese bu web sitesi valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-08-2020 01:06:01

4. Nevşehir merkezden ben mehmet. Mrb web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 10-08-2020 23:01:02

5. Şırnak merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa valla mükemmel, teraziye tıkladım 23-08-2020 15:34:13

6. Amasya merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfan harbiden mükemmel, sağolun 01-09-2020 11:17:23

7. Yozgat merkezden ben ali. Selam siten vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 27-09-2020 02:43:49

8. Yozgat merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siteniz valla mükemmel, facebookta paylaştım 29-09-2020 09:18:13

9. Bu konu : ” Sanki aydınlığa davet edilmişim gibi görünüyor 😆 ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 413

10. Malatya merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web siteniz inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler 20-10-2020 00:50:22

11. Bu konu : ” Sanki aydınlığa davet edilmişim gibi görünüyor 😆 ” çok güzel. Selam sayfan inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , ziya – 473

Yorum yapın