Kategoriler
Genel

Sanki aydınlığa davet edilmişim gibi görünüyor 😆

Aşağıdaki aldatmaca e-postası var.

Illuminati dünya elit imparatorluğundan selamlar. Yoksulları, muhtaçları ve yetenekleri şöhretin, zenginliklerin, güçlerin ve güvenliğin ilgi odağı haline getirmek, işinizde tanınmak, politik ırk, yaptığınız her şeyde zirveye çıkmak, ruhsal ve fiziksel olarak korunmak! Tüm bunlar, büyük İlluminati imparatorluğuna başladığınızda bir göz kırparak başaracaksınız. Illuminati imparatorluğuna başladıktan sonra sayısız avantaj ve ödül alacaksınız. Not: Bu e-posta iletisinin yalnızca gelecek ay sona erecek işe alım programımız amacıyla oluşturulduğunu ve bu teklif yalnızca benzersiz teklifler içindir, illuminati imparatorluğuna katılma konusunda ciddi değilseniz, o zaman bizimle iletişime geçmemenizi öneririz. herşey. Çünkü burada sadakatsizlik bizim organizasyonumuzda büyük ölçüde tolere edilmiyor. Illuminati yeni dünya düzeninin bir üyesi olmayı kabul ediyor musunuz? Şayet evet ise!. O zaman lütfen doğrudan işe alım e-posta adresimize yalnızca şu adresten cevap verin: viewilluminati@outlook.com
Lütfen dikkat, tüm yanıtlarınızın doğrudan yukarıda belirtilen e-postaya gönderildiğinden emin olun:> viewilluminati@outlook.com
Üyelik sürecimiz hakkında daha fazla talimat için. Not: Bazı e-posta sağlayıcıları resmi Illuminati mesajlarını spam / önemsiz klasörlerine veya promosyon klasörlerine yanlış yerleştirir. Bu, e-postalarınıza yanıtlarımızı yönlendirebilir ve hariç tutabilir. İlluminati

@ Outlook.com LOL kullandıkları kadar gizli bir organizasyon

“Sanki aydınlığa davet edilmişim gibi görünüyor 😆” için 11 yanıt

Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Selamlar web siten inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 03-07-2020 08:51:22

Çankırı merkezden ben Emine. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden çok iyi, teşekkürler 13-07-2020 19:56:17

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir