Sanki buradaki “komplolarımızın” çoğunun gerçek olduğunu hissediyorum ve şimdi Douglas Adam’ın teorisinin içindeyiz … bu çoktan gerçekleşti.

Bir kimse Evrenin tam olarak ne için olduğunu ve neden burada olduğunu keşfederse, anında ortadan kaybolacağını ve daha tuhaf ve açıklanamaz bir şeyle değiştirileceğini belirten bir teori var. Bunun zaten gerçekleştiğini belirten başka bir teori var.

“Sanki buradaki “komplolarımızın” çoğunun gerçek olduğunu hissediyorum ve şimdi Douglas Adam’ın teorisinin içindeyiz … bu çoktan gerçekleşti.” üzerine 11 yorum

1. Eskişehir merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfan inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 13-02-2021 23:32:29

2. Bu konu : ” Sanki buradaki “komplolarımızın” çoğunun gerçek olduğunu hissediyorum ve şimdi Douglas Adam’ın teorisinin içindeyiz … bu çoktan gerçekleşti. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 492

3. Bu konu : ” Sanki buradaki “komplolarımızın” çoğunun gerçek olduğunu hissediyorum ve şimdi Douglas Adam’ın teorisinin içindeyiz … bu çoktan gerçekleşti. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanki dikkat çekici, teşekkürler , doruk – 402

4. Iğdır dan kimler var. Sanki buradaki “komplolarımızın” çoğunun gerçek olduğunu hissediyorum ve şimdi Douglas Adam’ın teorisinin içindeyiz … bu çoktan gerçekleşti. . merhaba arkadaşlar web siten cidden çok iyi, sağolun , memo – 414

5. Bu konu : ” Sanki buradaki “komplolarımızın” çoğunun gerçek olduğunu hissediyorum ve şimdi Douglas Adam’ın teorisinin içindeyiz … bu çoktan gerçekleşti. ” çok güzel. Mrb sayfanız gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 297

6. Amasya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siten inanılmaz güzel, twitter da paylaştım 15-02-2021 06:52:04

7. Osmaniye dan kimler var. Sanki buradaki “komplolarımızın” çoğunun gerçek olduğunu hissediyorum ve şimdi Douglas Adam’ın teorisinin içindeyiz … bu çoktan gerçekleşti. . merhaba arkadaşlar siten yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 452

8. İzmir merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımınız valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım 20-02-2021 02:48:01

9. Bu konu : ” Sanki buradaki “komplolarımızın” çoğunun gerçek olduğunu hissediyorum ve şimdi Douglas Adam’ın teorisinin içindeyiz … bu çoktan gerçekleşti. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 201

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link