Bir kimse Evrenin tam olarak ne için olduğunu ve neden burada olduğunu keşfederse, anında ortadan kaybolacağını ve daha tuhaf ve açıklanamaz bir şeyle değiştirileceğini belirten bir teori var. Bunun zaten gerçekleştiğini belirten başka bir teori var.

Author

29 Comments

1. Eskişehir merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfan inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 13-02-2021 23:32:29

2. Bu konu : ” Sanki buradaki “komplolarımızın” çoğunun gerçek olduğunu hissediyorum ve şimdi Douglas Adam’ın teorisinin içindeyiz … bu çoktan gerçekleşti. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 492

3. Bu konu : ” Sanki buradaki “komplolarımızın” çoğunun gerçek olduğunu hissediyorum ve şimdi Douglas Adam’ın teorisinin içindeyiz … bu çoktan gerçekleşti. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanki dikkat çekici, teşekkürler , doruk – 402

4. Iğdır dan kimler var. Sanki buradaki “komplolarımızın” çoğunun gerçek olduğunu hissediyorum ve şimdi Douglas Adam’ın teorisinin içindeyiz … bu çoktan gerçekleşti. . merhaba arkadaşlar web siten cidden çok iyi, sağolun , memo – 414

5. Bu konu : ” Sanki buradaki “komplolarımızın” çoğunun gerçek olduğunu hissediyorum ve şimdi Douglas Adam’ın teorisinin içindeyiz … bu çoktan gerçekleşti. ” çok güzel. Mrb sayfanız gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 297

6. Amasya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siten inanılmaz güzel, twitter da paylaştım 15-02-2021 06:52:04

7. Osmaniye dan kimler var. Sanki buradaki “komplolarımızın” çoğunun gerçek olduğunu hissediyorum ve şimdi Douglas Adam’ın teorisinin içindeyiz … bu çoktan gerçekleşti. . merhaba arkadaşlar siten yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 452

8. İzmir merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımınız valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım 20-02-2021 02:48:01

9. Bolu merkezden ben ziya. Selam web sitesi ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım 25-02-2021 19:02:42

10. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki hayran edici, sağolun

11. Bu konu : ” Sanki buradaki “komplolarımızın” çoğunun gerçek olduğunu hissediyorum ve şimdi Douglas Adam’ın teorisinin içindeyiz … bu çoktan gerçekleşti. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 201

12. Manisa dan kimler var. Sanki buradaki “komplolarımızın” çoğunun gerçek olduğunu hissediyorum ve şimdi Douglas Adam’ın teorisinin içindeyiz … bu çoktan gerçekleşti. . Merhabalar siten süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ziya – 164

13. elif yılmaz Reply

Amasya dan kimler var. Sanki buradaki “komplolarımızın” çoğunun gerçek olduğunu hissediyorum ve şimdi Douglas Adam’ın teorisinin içindeyiz … bu çoktan gerçekleşti. . selam arkadaşlar sayfa inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 43

14. Çankırı dan kimler var. Sanki buradaki “komplolarımızın” çoğunun gerçek olduğunu hissediyorum ve şimdi Douglas Adam’ın teorisinin içindeyiz … bu çoktan gerçekleşti. . Slm sayfanız vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 44

15. elif yılmaz Reply

Gaziantep dan kimler var. Sanki buradaki “komplolarımızın” çoğunun gerçek olduğunu hissediyorum ve şimdi Douglas Adam’ın teorisinin içindeyiz … bu çoktan gerçekleşti. . Mrb web sitesi ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 191

16. Kocaeli dan kimler var. Sanki buradaki “komplolarımızın” çoğunun gerçek olduğunu hissediyorum ve şimdi Douglas Adam’ın teorisinin içindeyiz … bu çoktan gerçekleşti. . Mrb siten vallaha billaha çok iyi, saolun , ziya – 272

17. Ardahan merkezden ben ahmet. Selam paylaşımın harbiden çok iyi, sağolun 19-03-2021 19:20:07

18. Kırıkkale merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 21-03-2021 00:23:42

19. Eskişehir merkezden ben Emine. Slm web sitesi harbiden dikkatimi çekti, şukuladım 05-04-2021 16:29:06

20. Merhaba herkese siten gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım

21. Bu konu : ” Sanki buradaki “komplolarımızın” çoğunun gerçek olduğunu hissediyorum ve şimdi Douglas Adam’ın teorisinin içindeyiz … bu çoktan gerçekleşti. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha mükemmel, şukuladım , Aylin – 436

22. Bu konu : ” Sanki buradaki “komplolarımızın” çoğunun gerçek olduğunu hissediyorum ve şimdi Douglas Adam’ın teorisinin içindeyiz … bu çoktan gerçekleşti. ” çok güzel. Selam siteniz inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 423

23. Bu konu : ” Sanki buradaki “komplolarımızın” çoğunun gerçek olduğunu hissediyorum ve şimdi Douglas Adam’ın teorisinin içindeyiz … bu çoktan gerçekleşti. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 226

24. Ordu merkezden ben emin. Merhaba bu web sitesi harbiden iyi, facebookta paylaştım 06-05-2021 23:59:37

25. Bu konu : ” Sanki buradaki “komplolarımızın” çoğunun gerçek olduğunu hissediyorum ve şimdi Douglas Adam’ın teorisinin içindeyiz … bu çoktan gerçekleşti. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha güzel, şukuladım , ziya – 53

26. Aksaray merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten inanki dikkat çekici, face de paylaştım 14-05-2021 17:43:01

27. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki dikkat çekici, tebrikler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link