Reddit’te soldan ve buradan gelen sansür toksik seviyelere ulaştı. Hassas solu “gücendirebileceği” ve gerçeğe ve ahlaka alerjisi olduğu için onları ağlatabileceği için bunun “konu dışı” olarak hızla kaldırılmasını bekliyorum. Reddit de mi? Bunu vuracak olan sen misin? Umarım yaptıklarınıza daha sonra cevap vereceğinizi anlarsınız. Nürnberg savunması daha önce işe yaramadı ve bu sefer de işe yaramayacak. Gerçeği saklayanlar sorumlu tutulacak ve suçlu bulunursa aşı ile infaz edilmeleri gerekecek …

Author

20 Comments

1. Rize merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siten yeminle dikkat çekici, şukuladım 25-01-2021 18:54:14

2. Gürbüz Reply

Antalya dan kimler var. Sansür . selamun aleyküm siten valla güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 464

3. Trabzon merkezden ben hatice. Merhaba paylaşım valla mükemmel, teraziye tıkladım 25-01-2021 18:58:10

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sansür ” çok güzel. Selamın aleyküm siten süper ötesi çok iyi, saolun , elif yılmaz – 285

5. Konya merkezden ben memo. Mrb web siten gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 25-01-2021 18:59:15

6. Gürbüz Reply

selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım

7. Yalova dan kimler var. Sansür . merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden çok iyi, şukuladım , emin – 254

8. Bu konu : ” Sansür ” çok güzel. Mrb sayfan inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Hasan – 360

9. Siirt merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfa inanılmaz dikkat çekici, sağolun 26-01-2021 16:33:07

10. Diyarbakır dan kimler var. Sansür . merhaba arkadaşlar web sitesi valla çok iyi, sağolun , Aylin – 375

11. İzmir dan kimler var. Sansür . selamun aleyküm sayfa valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 157

12. Edirne dan kimler var. Sansür . selam arkadaşlar sayfanız inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , hatice – 170

13. Gürbüz Reply

selamun aleyküm sayfan vallaha billaha hayran edici, sağolun

14. Bu konu : ” Sansür ” çok güzel. Selam siten yeminle güzel, tebrikler , ali – 402

15. Bu konu : ” Sansür ” çok güzel. Merhaba herkese web siten cidden hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 98

16. Selam web sitesi cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım

17. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sansür ” çok güzel. Selam siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , Gürbüz – 336

18. Bu konu : ” Sansür ” çok güzel. Mrb sayfa inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ahmet – 459

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link