Yaklaşık 10 yıl önce lise günlerimde, çoğu insanın görmediği BS’nin çok farkındaydım. Ve sadece çok daha kötüye gitti. YouTube ve google’da komplo teorilerini ve diğer gerçekleri araştırabildiğimi açıkça hatırlıyorum. Örneğin, YouTube’da iklim değişikliği komplolarını araştırmayı denedim ve arama çubuğuna yazarken otomatik doldurma, öneri yok, garip çünkü YouTube, yazmaya başladığınız anda ne aradığınızı kolayca biliyor. Her neyse, aramaya basıyorum ve ne çıkıyor? İklim değişikliğiyle ilgili haber kaynakları, Bill Gates’le yapılan röportajlar, ancak komplolarla ilgili hiçbir şey yok. Araştırdıklarım hakkında neredeyse hiç görüşü olmayan bir içerik oluşturucu bulana kadar tüm kaba videolarda daha derine iniyorum. İşler hiç böyle olmamıştı, YouTube içerik oluşturuculara karşı şeffaftı ve herkesin eşit sesi vardı. Şimdi her şey boka sardı.

61 Comments

1. Rize dan kimler var. Sansür her yerde ama sessizce yapılıyor. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , gaye – 120

2. Merhaba web siten ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Çorum dan kimler var. Sansür her yerde ama sessizce yapılıyor. . selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , ziya – 495

4. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım

5. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Kahramanmaraş dan kimler var. Sansür her yerde ama sessizce yapılıyor. . Selam herkese paylaşımın süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 272

7. Bu konu : ” Sansür her yerde ama sessizce yapılıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanki hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 448

8. Selam herkese web sitesi süper ötesi çok güzel, teşekkürler

9. elif yılmaz Reply

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfa cidden iyi, tebrikler 09-08-2021 02:32:53

10. Bu konu : ” Sansür her yerde ama sessizce yapılıyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden çok güzel, teraziye tıkladım , banu – 260

11. Ağrı dan kimler var. Sansür her yerde ama sessizce yapılıyor. . Selamlar web siten yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 405

12. Trabzon merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim hayran edici, saolun 09-08-2021 02:38:14

13. Bu konu : ” Sansür her yerde ama sessizce yapılıyor. ” çok güzel. Merhaba paylaşım inan ki iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 494

14. selam arkadaşlar sayfa yeminle mükemmel, face de paylaştım

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sansür her yerde ama sessizce yapılıyor. ” çok güzel. Slm sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 382

16. Slm web siten süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

17. Bu konu : ” Sansür her yerde ama sessizce yapılıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi valla güzel, face de paylaştım , ahmet – 58

18. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sansür her yerde ama sessizce yapılıyor. ” çok güzel. Slm sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 475

19. Antalya dan kimler var. Sansür her yerde ama sessizce yapılıyor. . Selamlar siten inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , – 6

20. Bu konu : ” Sansür her yerde ama sessizce yapılıyor. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanılmaz iyi, teşekkürler , gaye – 389

21. Malatya dan kimler var. Sansür her yerde ama sessizce yapılıyor. . Merhaba siten vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 382

22. selamun aleyküm paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım

23. Isparta dan kimler var. Sansür her yerde ama sessizce yapılıyor. . Merhabalar paylaşımınız valla iyi, teşekkürler , ziya – 321

24. Selamın aleyküm sayfa harbiden çok güzel, sağolun

25. elif yılmaz Reply

Kırşehir dan kimler var. Sansür her yerde ama sessizce yapılıyor. . Selam bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 306

26. Trabzon dan kimler var. Sansür her yerde ama sessizce yapılıyor. . Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 444

27. Kırşehir dan kimler var. Sansür her yerde ama sessizce yapılıyor. . merhaba arkadaşlar web sitesi inanki iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 210

28. Şanlıurfa dan kimler var. Sansür her yerde ama sessizce yapılıyor. . selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , banu – 132

29. Bartın merkezden ben ahmet. Merhaba sayfanız vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım 09-08-2021 02:54:32

30. Iğdır merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfa süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 09-08-2021 02:57:42

31. Merhabalar paylaşım vallaha dikkatimi çekti, tebrikler

32. Aydın dan kimler var. Sansür her yerde ama sessizce yapılıyor. . Merhaba herkese sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 247

33. Bu konu : ” Sansür her yerde ama sessizce yapılıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 139

34. Bu konu : ” Sansür her yerde ama sessizce yapılıyor. ” çok güzel. Mrb web siten valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 352

35. Manisa dan kimler var. Sansür her yerde ama sessizce yapılıyor. . merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , mehmet – 106

36. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

37. Bu konu : ” Sansür her yerde ama sessizce yapılıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , mehmet – 402

38. Selamlar sayfanız valla çok iyi, twitter da paylaştım

39. Amasya dan kimler var. Sansür her yerde ama sessizce yapılıyor. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz mükemmel, saolun , – 428

40. Bu konu : ” Sansür her yerde ama sessizce yapılıyor. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi süper ötesi iyi, şukuladım , Emine – 316

41. İzmir merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler 09-08-2021 05:42:02

42. Hatay dan kimler var. Sansür her yerde ama sessizce yapılıyor. . Selamlar siten yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , – 51

43. Balıkesir merkezden ben banu. Selam siteniz harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 09-08-2021 10:17:29

44. Selam herkese siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

45. Samsun merkezden ben doruk. Mrb paylaşımınız inan ki çok güzel, saolun 12-08-2021 13:24:40

46. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım

47. Bu konu : ” Sansür her yerde ama sessizce yapılıyor. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inan ki dikkat çekici, sağolun , doruk – 357

48. Ardahan merkezden ben . Merhabalar paylaşımın gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 14-08-2021 02:05:11

49. Samsun merkezden ben banu. Selam herkese sayfan inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 15-08-2021 08:51:32

50. Yozgat merkezden ben Aylin. Selam sayfa valla iyi, tebrikler 21-08-2021 11:49:39

51. Bu konu : ” Sansür her yerde ama sessizce yapılıyor. ” çok güzel. Slm siteniz inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 496

52. Bu konu : ” Sansür her yerde ama sessizce yapılıyor. ” çok güzel. Mrb siteniz inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , – 339

53. Bu konu : ” Sansür her yerde ama sessizce yapılıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , ali – 264

54. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sansür her yerde ama sessizce yapılıyor. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 14

55. Isparta merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfan harbiden iyi, sağolun 01-09-2021 04:32:48

56. Merhaba herkese web sitesi yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım

57. Diyarbakır merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 03-09-2021 04:39:37

58. Bu konu : ” Sansür her yerde ama sessizce yapılıyor. ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha mükemmel, sağolun , Aylin – 164

59. elif yılmaz Reply

Mardin merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım 17-09-2021 21:13:16

Write A Comment