Liberal bir haber kaynağı tarafından Capitol protestoları üzerine yapılan bir belgeseli izliyordum. Belgesel buna ayaklanma diyor ve olanları kınıyordu. Videonun yarısında boş kaldı ve YouTube, topluluk standartlarını ihlal ettiği için silindiğini bildirdi. Yani sol da sansürleniyor. Bu da sadece parti üyeliğinden dolayı sansürlemedikleri anlamına geliyor, halka hükümetin kontrolü tamamen kaybettiğini hatırlatan herkesi susturmaya çalışıyorlar. Bana göre bu anlatı, bir partinin diğerini siyasi kazanç için sansürlemeye çalışmasından çok daha korkutucu. Silinen videonun bağlantısı: https://youtube.com/watch?v=jJiSmVktty4&feature=youtu.be

Author

14 Comments

1. Yalova merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım 18-01-2021 22:15:28

2. Ankara merkezden ben hatice. Selamın aleyküm siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun 19-01-2021 00:31:47

3. Gürbüz Reply

selamun aleyküm sayfanız cidden hayran edici, linkedinde paylaştım

4. Bu konu : ” Sansür muhafazakarlarla sınırlı değildir, bu da daha korkunç sonuçlara yol açar. ” çok güzel. Merhabalar siten inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , mehmet – 364

5. Siirt dan kimler var. Sansür muhafazakarlarla sınırlı değildir, bu da daha korkunç sonuçlara yol açar. . selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 294

6. Merhabalar web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım

7. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

8. Amasya dan kimler var. Sansür muhafazakarlarla sınırlı değildir, bu da daha korkunç sonuçlara yol açar. . Mrb paylaşımınız vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 443

9. Yozgat merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfa vallaha hayran bıraktı, tebrikler 10-02-2021 18:10:32

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sansür muhafazakarlarla sınırlı değildir, bu da daha korkunç sonuçlara yol açar. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 66

11. İzmir merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımınız valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 27-02-2021 00:18:05

12. İzmir dan kimler var. Sansür muhafazakarlarla sınırlı değildir, bu da daha korkunç sonuçlara yol açar. . merhaba arkadaşlar paylaşım cidden hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 255

13. Mersin dan kimler var. Sansür muhafazakarlarla sınırlı değildir, bu da daha korkunç sonuçlara yol açar. . Merhabalar web siten valla dikkat çekici, tebrikler , banu – 200

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link