Sansürlü dünyayı ararken bazı cevaplar bulan herkes için filmin doruk noktasına ulaştığı aşikar hale geliyor. Çerçeveler hızlanıyor ve insanlar bilgi akışları veya yanlış bilgilerle besleniyorlar. Çoğu, en azından bunu hissedebilir. Çok şey çok hızlı oluyor ve daha da hızlanıyor. Üst üyeler tarafından zayıf zincirin kendi kendini sabote etmesi dışında hiçbir şey resmi bozmuyor. Hepsi hata payı ile açıklanır. Belli ki birinin düştüğü bir oyunun sonuna geliyoruz. Meydana gelen bu bölünme çok daha büyük bir şeyin parçası ve sonuçta her taraf o kadar çok zarar verecek ki haklı ya da haksız olmanın bir önemi kalmayacak. Geçmiş bizim geleceğimiz olduğundan ve aynı hatayı tekrar yapmaya mahkûm olduğundan, önemli olan tek şey kazananlardır. Tüm bu geçit törenini başlatan aynı kişiler, yeni dünyanın gölgeleri olarak medeniyet V3.0’ı başlatacak. Şu anda bir uzaylı saldırısı dışında hiçbir şey planı değiştiremezdi. Bu, giderken telafi etme ayrıcalığına sahip olduğunuz bir durum değil. Şu anda herkes anlatıya dayalı tarihte kendi rolünü oynuyor.

…Greedy_Lecture_3949 tarafından gönderildi
[comments]

35 Comments

1. Ordu merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, saolun 06-08-2021 23:25:27

2. Şanlıurfa merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden güzel, twitter da paylaştım 06-08-2021 23:25:48

3. elif yılmaz Reply

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten yeminle çok hoşuma gitti, saolun 06-08-2021 23:37:46

4. Antalya merkezden ben ali. Merhabalar web sitesi harbiden çok güzel, face de paylaştım 06-08-2021 23:40:19

5. Gürbüz Reply

Trabzon dan kimler var. Sansür takipçilerine. . Selam herkese paylaşım inan ki dikkatimi çekti, sağolun , Gürbüz – 196

6. Bu konu : ” Sansür takipçilerine. ” çok güzel. Slm paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım , gaye – 139

7. Tekirdağ merkezden ben memo. Selamlar sayfan inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 06-08-2021 23:50:01

8. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

9. Selamlar paylaşımın inan ki hoşuma gitti, saolun

10. Karaman merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-08-2021 00:09:46

11. Siirt merkezden ben ziya. Merhaba paylaşım valla çok güzel, facebookta paylaştım 07-08-2021 00:10:30

12. Bu konu : ” Sansür takipçilerine. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 128

13. selam arkadaşlar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

14. Selam paylaşımınız gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım

15. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

16. Bu konu : ” Sansür takipçilerine. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 258

17. Burdur dan kimler var. Sansür takipçilerine. . Selam herkese paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 248

18. Bolu merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 07-08-2021 09:09:43

19. elif yılmaz Reply

Kars dan kimler var. Sansür takipçilerine. . Mrb bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 445

20. Bu konu : ” Sansür takipçilerine. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten valla çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 31

21. Bu konu : ” Sansür takipçilerine. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten harbiden mükemmel, tebrikler , banu – 160

22. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

23. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sansür takipçilerine. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 263

24. Sakarya merkezden ben ahmet. Merhabalar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, saolun 25-08-2021 10:45:14

25. Samsun merkezden ben ziya. Selamlar siteniz valla hayran edici, linkedinde paylaştım 26-08-2021 20:53:08

26. Yozgat merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, face de paylaştım 30-08-2021 02:31:42

27. Bu konu : ” Sansür takipçilerine. ” çok güzel. Selam paylaşımınız ciddiyim güzel, sağolun , Aylin – 270

28. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siten süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2021 18:32:20

29. Diyarbakır dan kimler var. Sansür takipçilerine. . Merhaba sayfan inan ki güzel, şukuladım , ali – 440

30. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım

31. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hayran edici, saolun

32. Bu konu : ” Sansür takipçilerine. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi cidden mükemmel, tebrikler , ali – 448

33. Osmaniye dan kimler var. Sansür takipçilerine. . Selam sayfanız ciddiyim mükemmel, sağolun , Aylin – 333

Write A Comment