Geçtiğimiz ay boyunca Newsmax ve Blaze gibi muhafazakar web sitelerini okuyorum. Yaklaşık bir ay önce, bu siteleri Bing’e girdiğimde, masaüstümdeyken bana önerilen siteler verildiğini fark ettim. Önerilen siteler, başlıklarından açıkça anlaşılan iki beyaz üstünlükçü site içeriyordu.

Geçen hafta bu sitelere girdiğimde, beyaz üstünlük siteleri gösteren önerilen sitelerin Bing arama sayfasından kaldırıldığını fark ettim.

Keşke bu bilgiyi paylaşacak bir yerimiz olsaydı ve nihayetinde bu pislikleri sorumlu tutabilirdik. Manipülasyon seviyesi saçmadır.

Author

7 Comments

1. Mersin merkezden ben memo. Merhaba paylaşımın ciddiyim çok iyi, şukuladım 14-03-2021 08:24:56

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sansürün Ötesinde – Muhafazakar bir web sitesi aradığınızda ve önerilen siteler beyaz üstünlükçülerin web sitesini içeriyordu. Bunu tartışan bir topluluk var mı? Buna ne denir – propaganda? ” çok güzel. Selamlar paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 331

3. Şanlıurfa dan kimler var. Sansürün Ötesinde – Muhafazakar bir web sitesi aradığınızda ve önerilen siteler beyaz üstünlükçülerin web sitesini içeriyordu. Bunu tartışan bir topluluk var mı? Buna ne denir – propaganda? . Selam paylaşım cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 203

4. İzmir merkezden ben emin. Selamlar web siten inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 04-04-2021 07:49:09

5. Bu konu : ” Sansürün Ötesinde – Muhafazakar bir web sitesi aradığınızda ve önerilen siteler beyaz üstünlükçülerin web sitesini içeriyordu. Bunu tartışan bir topluluk var mı? Buna ne denir – propaganda? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 121

6. Karaman merkezden ben banu. Selam herkese sayfanız yeminle çok güzel, teraziye tıkladım 10-04-2021 16:54:50

7. Adıyaman merkezden ben Gürbüz. Selam siteniz harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 11-04-2021 16:51:04

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link