“Pazarlama müdürü Everard, 3 Mart’ta güney Londra’daki bir arkadaşının dairesinden eve yürürken ortadan kayboldu. Cesedi Çarşamba günü Kent’in Ashford kentinde bir ormanlık alanda bir inşaatçının çantasında saklanmış olarak bulundu ve kullanım sırasında tespit edildi. diş kayıtları, mahkeme duydu. ” https://www.theguardian.com/uk-news/2021/mar/13/sarah-everard-met-officer-appears-court-murder-wayne-couzens

Bu dava ve özellikle zamanlaması ilgimi çekti. Bu davayla ilgili olağanüstü semboller veya gerçekler gören oldu mu? Muhtemelen bulabileceklerimi yorum olarak göndereceğim.

Bu adam olmaktan nefret ediyorum ama 3/3 / 21’de 33 yaşında olan biri bana anında bu denizaltındaki psikopatları düşündürdü.

Neyse …

Bu hikayeden çıkan sonuç, kadınların güvenli bir şekilde eve yürümek ve saldırıya uğramamak için ihtiyaç duyduğu bu “ulusal dışkı” mı? Bu haber mi? Cidden, hatırlayabildiğim sürece herkes için eve yalnız yürümek tehlikeliydi. Hırsızlık yapıyorsun, bıçaklanıyorsun, tükürüyorsun, taciz ediliyor ya da yoldan geçip daha hızlı yürüyor ve koşmaya hazır oluyorsun, bu şehirde her gün bu yüzden aniden öfkelenen bu insanların hangi gezegenden olduğunu bilmiyorum? Burada garip bir ikiyüzlülük gören tek kişi ben miyim?

Görünüşe göre medya geceleri tehlikeli olduğunu mu buldu?

Yanlış değiller, güvenli olmalı ama cehennem Bir nehre zorla sokulan Somalili kıza veya bir cinayet silahının yanında ölü bulunan iki siyah kız kardeşe öfke nerede? Kapsamlı bir George Floyd World’de yaşadığımızı sanıyordum. Daha güvenli olmalı ve hem yerel hem de ulusal nedenler haberlerde sürekli olarak yer alıyor.

Belki de anladığım şey, imal edilmiş öfkenin tuhaf havası ve bir polisin yaptığını söylemeden önceki tuhaf kriko hırsız havasıdır. Artık zihinsel bir polis olduğuna göre, kukuletalı haydutlar, çatlaklar ve tecavüzcüler en iyi hayatlarını yaşamaya devam edebilir mi? Bu yeni ‘protestolar’ neyi hedefliyor?

Cevaplar medeniyetsizse ve / veya fikrimi değiştirirsem bu gönderi muhtemelen ölecek.

Author

25 Comments

1. Bu konu : ” Sarah Everard’ın Ölümü ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , memo – 29

2. Merhabalar paylaşımınız yeminle çok güzel, teşekkürler

3. Kütahya merkezden ben mehmet. Merhaba bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, şukuladım 24-03-2021 05:03:07

4. Giresun dan kimler var. Sarah Everard’ın Ölümü . selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten hayran edici, sağolun , ali – 350

5. Adana dan kimler var. Sarah Everard’ın Ölümü . Selamlar web siteniz cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 307

6. Kastamonu dan kimler var. Sarah Everard’ın Ölümü . Mrb web sitesi süper ötesi çok güzel, teşekkürler , gaye – 459

7. Bu konu : ” Sarah Everard’ın Ölümü ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 113

8. Bu konu : ” Sarah Everard’ın Ölümü ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle hayran edici, tebrikler , ali – 256

9. Gürbüz Reply

Mersin dan kimler var. Sarah Everard’ın Ölümü . Slm web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 127

10. Bu konu : ” Sarah Everard’ın Ölümü ” çok güzel. Selam herkese web siteniz harbiden dikkat çekici, saolun , – 270

11. Bu konu : ” Sarah Everard’ın Ölümü ” çok güzel. Selam paylaşım süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , banu – 459

12. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım

13. Merhaba sayfan süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım

14. Karabük merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 29-05-2021 18:09:47

15. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle iyi, sağolun

16. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım

17. Şırnak dan kimler var. Sarah Everard’ın Ölümü . Merhabalar web siteniz ciddiyim çok iyi, tebrikler , ziya – 426

18. Slm web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

19. Bu konu : ” Sarah Everard’ın Ölümü ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 176

20. Bu konu : ” Sarah Everard’ın Ölümü ” çok güzel. selamun aleyküm siten valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , memo – 266

21. elif yılmaz Reply

Bayburt dan kimler var. Sarah Everard’ın Ölümü . Selam herkese siten ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 199

22. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım

23. Bursa merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 20-07-2021 17:09:34

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link