Medya neden hastanelerde çalışmaktan ölen herhangi bir ABD doktoruna veya hemşiresine rapor vermemiştir. Özellikle New York ve Kaliforniya gibi eyaletlerde bazı hastane işçilerinin ölüm oranının olduğunu tahmin edersiniz, ancak yoktur. Hastane çalışanlarının neden etkilendiğini neden duymuyoruz büyük bir miktar olmalı.

Author

86 Comments

1. Merhaba herkese sayfa yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

2. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

3. Selamın aleyküm siteniz gerçekten çok iyi, face de paylaştım

4. Tekirdağ merkezden ben ali. Merhaba siten inanki iyi, teşekkürler 21-05-2020 12:26:36

5. elif yılmaz Reply

Bilecik merkezden ben elif yılmaz. Merhaba bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 21-05-2020 17:08:03

6. Edirne merkezden ben ziya. Merhabalar siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 21-05-2020 20:38:47

7. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Mrb paylaşım inan ki çok güzel, face de paylaştım 29-05-2020 18:29:43

8. Aydın merkezden ben doruk. Slm paylaşım yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 30-05-2020 05:25:13

9. Selam herkese web sitesi süper ötesi dikkat çekici, sağolun

10. elif yılmaz Reply

Manisa merkezden ben elif yılmaz. Selam web siteniz valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 08-06-2020 02:15:08

11. Konya merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 15-06-2020 15:30:09

12. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Merhaba paylaşımın inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

14. Selamlar paylaşımınız yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz valla dikkat çekici, şukuladım 07-07-2020 10:50:34

16. Selam herkese web sitesi gerçekten hayran edici, teşekkürler

17. Bayburt merkezden ben mehmet. Selamlar siten inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 16-07-2020 13:11:32

18. Merhaba herkese bu web sitesi inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Selam herkese paylaşım valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım

20. Kırklareli merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi güzel, tebrikler 06-08-2020 21:27:23

21. Kilis merkezden ben Aylin. Slm siten inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 08-08-2020 02:39:07

22. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

23. Kırklareli merkezden ben mehmet. Selam sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 17-08-2020 23:25:05

24. Kilis merkezden ben banu. Merhabalar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım 26-08-2020 20:07:07

25. Niğde merkezden ben Emine. Mrb siteniz cidden mükemmel, teşekkürler 30-08-2020 14:40:21

26. Kilis merkezden ben banu. Selam paylaşımın süper ötesi hayran edici, sağolun 12-09-2020 17:11:05

27. Bingöl merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşım vallaha hayran edici, sağolun 23-09-2020 08:25:27

28. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

29. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

30. Selam sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

31. Manisa merkezden ben ahmet. Selam herkese web siteniz cidden dikkatimi çekti, sağolun 02-10-2020 11:29:59

32. Kahramanmaraş merkezden ben hatice. Merhaba herkese siten vallaha mükemmel, teraziye tıkladım 25-10-2020 23:32:07

33. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sarhoş bir düşüncem vardı. Virüsten neden yüksek bir tıbbi işçi ölümü yok? Çok sayıda sağlık personeli ve hastane çalışanının hastanelerde çalışmaktan enfekte olacağı için bunu yapmaz. ABD’li herhangi bir doktor veya hemşirenin covid’den öldüğünü duymadık. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi çok güzel, şukuladım , Gürbüz – 335

34. Bingöl merkezden ben ali. Merhabalar siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 17-11-2020 15:59:58

35. Ordu dan kimler var. Sarhoş bir düşüncem vardı. Virüsten neden yüksek bir tıbbi işçi ölümü yok? Çok sayıda sağlık personeli ve hastane çalışanının hastanelerde çalışmaktan enfekte olacağı için bunu yapmaz. ABD’li herhangi bir doktor veya hemşirenin covid’den öldüğünü duymadık. . Merhaba herkese sayfan inanılmaz güzel, teşekkürler , emin – 7

36. Selam bu web sitesi inanılmaz mükemmel, teşekkürler

37. İstanbul merkezden ben ahmet. Selam paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun 21-11-2020 07:34:56

38. Bu konu : ” Sarhoş bir düşüncem vardı. Virüsten neden yüksek bir tıbbi işçi ölümü yok? Çok sayıda sağlık personeli ve hastane çalışanının hastanelerde çalışmaktan enfekte olacağı için bunu yapmaz. ABD’li herhangi bir doktor veya hemşirenin covid’den öldüğünü duymadık. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , emin – 182

39. Tunceli merkezden ben . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 11-12-2020 01:18:00

40. Konya dan kimler var. Sarhoş bir düşüncem vardı. Virüsten neden yüksek bir tıbbi işçi ölümü yok? Çok sayıda sağlık personeli ve hastane çalışanının hastanelerde çalışmaktan enfekte olacağı için bunu yapmaz. ABD’li herhangi bir doktor veya hemşirenin covid’den öldüğünü duymadık. . merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 366

41. Bu konu : ” Sarhoş bir düşüncem vardı. Virüsten neden yüksek bir tıbbi işçi ölümü yok? Çok sayıda sağlık personeli ve hastane çalışanının hastanelerde çalışmaktan enfekte olacağı için bunu yapmaz. ABD’li herhangi bir doktor veya hemşirenin covid’den öldüğünü duymadık. ” çok güzel. Slm paylaşım valla dikkat çekici, sağolun , Hasan – 9

42. Gümüşhane merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfan inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-12-2020 02:48:59

43. Gaziantep merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşım valla iyi, sağolun 24-12-2020 03:44:18

44. Bu konu : ” Sarhoş bir düşüncem vardı. Virüsten neden yüksek bir tıbbi işçi ölümü yok? Çok sayıda sağlık personeli ve hastane çalışanının hastanelerde çalışmaktan enfekte olacağı için bunu yapmaz. ABD’li herhangi bir doktor veya hemşirenin covid’den öldüğünü duymadık. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , Aylin – 426

45. Zonguldak dan kimler var. Sarhoş bir düşüncem vardı. Virüsten neden yüksek bir tıbbi işçi ölümü yok? Çok sayıda sağlık personeli ve hastane çalışanının hastanelerde çalışmaktan enfekte olacağı için bunu yapmaz. ABD’li herhangi bir doktor veya hemşirenin covid’den öldüğünü duymadık. . Merhaba herkese siten inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 142

46. Bu konu : ” Sarhoş bir düşüncem vardı. Virüsten neden yüksek bir tıbbi işçi ölümü yok? Çok sayıda sağlık personeli ve hastane çalışanının hastanelerde çalışmaktan enfekte olacağı için bunu yapmaz. ABD’li herhangi bir doktor veya hemşirenin covid’den öldüğünü duymadık. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız valla çok iyi, şukuladım , hatice – 162

47. Niğde dan kimler var. Sarhoş bir düşüncem vardı. Virüsten neden yüksek bir tıbbi işçi ölümü yok? Çok sayıda sağlık personeli ve hastane çalışanının hastanelerde çalışmaktan enfekte olacağı için bunu yapmaz. ABD’li herhangi bir doktor veya hemşirenin covid’den öldüğünü duymadık. . Mrb sayfan harbiden dikkat çekici, tebrikler , mehmet – 451

48. Selam herkese web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun

49. Merhaba herkese web siten inanılmaz hayran bıraktı, sağolun

50. Ağrı dan kimler var. Sarhoş bir düşüncem vardı. Virüsten neden yüksek bir tıbbi işçi ölümü yok? Çok sayıda sağlık personeli ve hastane çalışanının hastanelerde çalışmaktan enfekte olacağı için bunu yapmaz. ABD’li herhangi bir doktor veya hemşirenin covid’den öldüğünü duymadık. . selam arkadaşlar sayfa vallaha güzel, tebrikler , mehmet – 483

51. Bursa merkezden ben Hasan. Merhaba web sitesi cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 26-01-2021 05:22:06

52. Ankara merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşım yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-02-2021 16:40:06

53. Bu konu : ” Sarhoş bir düşüncem vardı. Virüsten neden yüksek bir tıbbi işçi ölümü yok? Çok sayıda sağlık personeli ve hastane çalışanının hastanelerde çalışmaktan enfekte olacağı için bunu yapmaz. ABD’li herhangi bir doktor veya hemşirenin covid’den öldüğünü duymadık. ” çok güzel. Slm paylaşımın inan ki çok güzel, teşekkürler , ahmet – 409

54. Muş merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımın ciddiyim güzel, sağolun 01-03-2021 15:45:23

55. Bu konu : ” Sarhoş bir düşüncem vardı. Virüsten neden yüksek bir tıbbi işçi ölümü yok? Çok sayıda sağlık personeli ve hastane çalışanının hastanelerde çalışmaktan enfekte olacağı için bunu yapmaz. ABD’li herhangi bir doktor veya hemşirenin covid’den öldüğünü duymadık. ” çok güzel. Slm sayfa süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 349

56. Selam bu web sitesi vallaha çok güzel, twitter da paylaştım

57. Bu konu : ” Sarhoş bir düşüncem vardı. Virüsten neden yüksek bir tıbbi işçi ölümü yok? Çok sayıda sağlık personeli ve hastane çalışanının hastanelerde çalışmaktan enfekte olacağı için bunu yapmaz. ABD’li herhangi bir doktor veya hemşirenin covid’den öldüğünü duymadık. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 285

58. Muş merkezden ben gaye. Merhaba web siteniz yeminle iyi, şukuladım 28-03-2021 12:23:21

59. Samsun dan kimler var. Sarhoş bir düşüncem vardı. Virüsten neden yüksek bir tıbbi işçi ölümü yok? Çok sayıda sağlık personeli ve hastane çalışanının hastanelerde çalışmaktan enfekte olacağı için bunu yapmaz. ABD’li herhangi bir doktor veya hemşirenin covid’den öldüğünü duymadık. . Selamlar siten süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , memo – 390

60. Ordu dan kimler var. Sarhoş bir düşüncem vardı. Virüsten neden yüksek bir tıbbi işçi ölümü yok? Çok sayıda sağlık personeli ve hastane çalışanının hastanelerde çalışmaktan enfekte olacağı için bunu yapmaz. ABD’li herhangi bir doktor veya hemşirenin covid’den öldüğünü duymadık. . Slm siteniz yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 480

61. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın vallaha hayran edici, şukuladım

62. Bu konu : ” Sarhoş bir düşüncem vardı. Virüsten neden yüksek bir tıbbi işçi ölümü yok? Çok sayıda sağlık personeli ve hastane çalışanının hastanelerde çalışmaktan enfekte olacağı için bunu yapmaz. ABD’li herhangi bir doktor veya hemşirenin covid’den öldüğünü duymadık. ” çok güzel. Slm web siten ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 337

63. Bu konu : ” Sarhoş bir düşüncem vardı. Virüsten neden yüksek bir tıbbi işçi ölümü yok? Çok sayıda sağlık personeli ve hastane çalışanının hastanelerde çalışmaktan enfekte olacağı için bunu yapmaz. ABD’li herhangi bir doktor veya hemşirenin covid’den öldüğünü duymadık. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 225

64. Bilecik merkezden ben memo. Slm siten inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 27-04-2021 15:09:50

65. selamun aleyküm bu web sitesi valla çok güzel, face de paylaştım

66. Bitlis dan kimler var. Sarhoş bir düşüncem vardı. Virüsten neden yüksek bir tıbbi işçi ölümü yok? Çok sayıda sağlık personeli ve hastane çalışanının hastanelerde çalışmaktan enfekte olacağı için bunu yapmaz. ABD’li herhangi bir doktor veya hemşirenin covid’den öldüğünü duymadık. . Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 451

67. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sarhoş bir düşüncem vardı. Virüsten neden yüksek bir tıbbi işçi ölümü yok? Çok sayıda sağlık personeli ve hastane çalışanının hastanelerde çalışmaktan enfekte olacağı için bunu yapmaz. ABD’li herhangi bir doktor veya hemşirenin covid’den öldüğünü duymadık. ” çok güzel. Selamlar siten inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 144

68. Gürbüz Reply

Selamlar paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

69. selamun aleyküm sayfanız valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

70. Bu konu : ” Sarhoş bir düşüncem vardı. Virüsten neden yüksek bir tıbbi işçi ölümü yok? Çok sayıda sağlık personeli ve hastane çalışanının hastanelerde çalışmaktan enfekte olacağı için bunu yapmaz. ABD’li herhangi bir doktor veya hemşirenin covid’den öldüğünü duymadık. ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha dikkat çekici, tebrikler , ziya – 397

71. Merhabalar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, tebrikler

72. Kayseri dan kimler var. Sarhoş bir düşüncem vardı. Virüsten neden yüksek bir tıbbi işçi ölümü yok? Çok sayıda sağlık personeli ve hastane çalışanının hastanelerde çalışmaktan enfekte olacağı için bunu yapmaz. ABD’li herhangi bir doktor veya hemşirenin covid’den öldüğünü duymadık. . selamun aleyküm sayfanız valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , emin – 211

73. Merhaba web siteniz cidden dikkat çekici, teşekkürler

74. Bu konu : ” Sarhoş bir düşüncem vardı. Virüsten neden yüksek bir tıbbi işçi ölümü yok? Çok sayıda sağlık personeli ve hastane çalışanının hastanelerde çalışmaktan enfekte olacağı için bunu yapmaz. ABD’li herhangi bir doktor veya hemşirenin covid’den öldüğünü duymadık. ” çok güzel. Mrb web siteniz inanılmaz çok güzel, tebrikler , Gürbüz – 169

75. Eskişehir merkezden ben emin. Selam siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 31-05-2021 22:06:16

76. Ağrı merkezden ben ali. Slm web siten gerçekten güzel, sağolun 04-06-2021 14:30:59

77. Manisa dan kimler var. Sarhoş bir düşüncem vardı. Virüsten neden yüksek bir tıbbi işçi ölümü yok? Çok sayıda sağlık personeli ve hastane çalışanının hastanelerde çalışmaktan enfekte olacağı için bunu yapmaz. ABD’li herhangi bir doktor veya hemşirenin covid’den öldüğünü duymadık. . Mrb siten inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 448

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link