SARS-CoV-2 aşısı Afrika’da çocukları öldürdü – İmkansız olduğu için imkansız …….. Bugün Yahoo – Washington eyaletindeki kadınlar bir ay önce aşıyı test etti (var olmayan aşıyı test etti mi?)

Geçen hafta Afrika’daki bazı insanlarda aşıyı test ettikleri ve 7 çocuğu öldürdüğü bir makale vardı. Cevap imkansızdı çünkü test etmeye hazır bir aşı yok.

Google bu “coronavirus aşısı 7 Afrika çocuğunu öldürdü” ve çok sayıda bağlantı bulacaksınız.

Snopes bize şunu söyler:

“Aşı yok… Dakar’daki Institut Pasteur’da (bir tıbbi araştırma enstitüsü, editörün notu) tıbbi uzmanlarımız var, prosedüre göre bir aşı oluşturmak ve sertifikalandırmak için çalışıyor. Bulguları hakkında tamamen şeffaf olacaklar. ”

————————————

Bugün yahoo’da Washington eyaletinde “Bir Ay Önce” aşısını yapan genç bir kadın hakkında bir makale var:

https://www.yahoo.com/lifestyle/tested-coronavirus-vaccine-month-ago-153744104.html

“SARS-CoV-2 aşısı Afrika’da çocukları öldürdü – İmkansız olduğu için imkansız …….. Bugün Yahoo – Washington eyaletindeki kadınlar bir ay önce aşıyı test etti (var olmayan aşıyı test etti mi?)” üzerine 53 yorum

1. Bingöl merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler 17-04-2020 17:07:55

2. Aksaray merkezden ben mehmet. Merhaba bu web sitesi valla çok güzel, facebookta paylaştım 23-04-2020 04:53:09

3. Ağrı merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 25-04-2020 00:52:07

4. Nevşehir merkezden ben ali. Slm sayfan ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım 01-05-2020 22:46:17

5. Samsun merkezden ben mehmet. Slm paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 04-05-2020 19:47:40

6. Balıkesir merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 06-05-2020 01:38:33

7. Van merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 14-05-2020 08:36:20

8. Adıyaman merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki çok iyi, facebookta paylaştım 26-05-2020 22:05:11

9. Diyarbakır merkezden ben ali. Merhaba herkese siten yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-05-2020 20:13:08

10. Manisa merkezden ben Emine. Selam herkese bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, saolun 07-06-2020 07:59:49

11. Tunceli merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler 28-06-2020 23:58:15

12. Kırklareli merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-08-2020 05:05:41

13. Nevşehir merkezden ben banu. Selam herkese sayfa inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 26-08-2020 07:06:17

14. Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki güzel, linkedinde paylaştım 23-09-2020 08:25:30

15. Karaman merkezden ben doruk. Selamlar web sitesi cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım 24-09-2020 12:42:21

16. Bu konu : ” SARS-CoV-2 aşısı Afrika’da çocukları öldürdü – İmkansız olduğu için imkansız …….. Bugün Yahoo – Washington eyaletindeki kadınlar bir ay önce aşıyı test etti (var olmayan aşıyı test etti mi?) ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 60

17. Iğdır dan kimler var. SARS-CoV-2 aşısı Afrika’da çocukları öldürdü – İmkansız olduğu için imkansız …….. Bugün Yahoo – Washington eyaletindeki kadınlar bir ay önce aşıyı test etti (var olmayan aşıyı test etti mi?) . Selamın aleyküm paylaşım inanki güzel, facebookta paylaştım , – 260

18. Yozgat dan kimler var. SARS-CoV-2 aşısı Afrika’da çocukları öldürdü – İmkansız olduğu için imkansız …….. Bugün Yahoo – Washington eyaletindeki kadınlar bir ay önce aşıyı test etti (var olmayan aşıyı test etti mi?) . Merhabalar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 134

19. Kars dan kimler var. SARS-CoV-2 aşısı Afrika’da çocukları öldürdü – İmkansız olduğu için imkansız …….. Bugün Yahoo – Washington eyaletindeki kadınlar bir ay önce aşıyı test etti (var olmayan aşıyı test etti mi?) . selamun aleyküm sayfa ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , emin – 386

20. Bu konu : ” SARS-CoV-2 aşısı Afrika’da çocukları öldürdü – İmkansız olduğu için imkansız …….. Bugün Yahoo – Washington eyaletindeki kadınlar bir ay önce aşıyı test etti (var olmayan aşıyı test etti mi?) ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 141

21. Bingöl dan kimler var. SARS-CoV-2 aşısı Afrika’da çocukları öldürdü – İmkansız olduğu için imkansız …….. Bugün Yahoo – Washington eyaletindeki kadınlar bir ay önce aşıyı test etti (var olmayan aşıyı test etti mi?) . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler , memo – 349

22. Bitlis merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web sitesi inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-11-2020 19:23:19

23. Erzincan dan kimler var. SARS-CoV-2 aşısı Afrika’da çocukları öldürdü – İmkansız olduğu için imkansız …….. Bugün Yahoo – Washington eyaletindeki kadınlar bir ay önce aşıyı test etti (var olmayan aşıyı test etti mi?) . Selamın aleyküm sayfan inanılmaz iyi, face de paylaştım , ahmet – 316

24. Ankara dan kimler var. SARS-CoV-2 aşısı Afrika’da çocukları öldürdü – İmkansız olduğu için imkansız …….. Bugün Yahoo – Washington eyaletindeki kadınlar bir ay önce aşıyı test etti (var olmayan aşıyı test etti mi?) . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 351

Yorum yapın