Kategoriler
Genel

SARS-CoV-2 aşısı Afrika’da çocukları öldürdü – İmkansız olduğu için imkansız …….. Bugün Yahoo – Washington eyaletindeki kadınlar bir ay önce aşıyı test etti (var olmayan aşıyı test etti mi?)

Geçen hafta Afrika’daki bazı insanlarda aşıyı test ettikleri ve 7 çocuğu öldürdüğü bir makale vardı. Cevap imkansızdı çünkü test etmeye hazır bir aşı yok.

Google bu “coronavirus aşısı 7 Afrika çocuğunu öldürdü” ve çok sayıda bağlantı bulacaksınız.

Snopes bize şunu söyler:

“Aşı yok… Dakar’daki Institut Pasteur’da (bir tıbbi araştırma enstitüsü, editörün notu) tıbbi uzmanlarımız var, prosedüre göre bir aşı oluşturmak ve sertifikalandırmak için çalışıyor. Bulguları hakkında tamamen şeffaf olacaklar. ”

————————————

Bugün yahoo’da Washington eyaletinde “Bir Ay Önce” aşısını yapan genç bir kadın hakkında bir makale var:

https://www.yahoo.com/lifestyle/tested-coronavirus-vaccine-month-ago-153744104.html

“SARS-CoV-2 aşısı Afrika’da çocukları öldürdü – İmkansız olduğu için imkansız …….. Bugün Yahoo – Washington eyaletindeki kadınlar bir ay önce aşıyı test etti (var olmayan aşıyı test etti mi?)” için 16 yanıt

Bingöl merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler 17-04-2020 17:07:55

Aksaray merkezden ben mehmet. Merhaba bu web sitesi valla çok güzel, facebookta paylaştım 23-04-2020 04:53:09

Ağrı merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 25-04-2020 00:52:07

Nevşehir merkezden ben ali. Slm sayfan ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım 01-05-2020 22:46:17

Samsun merkezden ben mehmet. Slm paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 04-05-2020 19:47:40

Balıkesir merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 06-05-2020 01:38:33

Van merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 14-05-2020 08:36:20

Adıyaman merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki çok iyi, facebookta paylaştım 26-05-2020 22:05:11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir