Artık sadece Alex Jones bunu söylemiyor. (Zaten 2019 Aralık’ta yaptığı)

HIV’i keşfettiği için nobel kazanan virolog Dr. Luc Montagnier, SARS-COV-2’nin biyomühendisliğe tabi olduğuna dair kanıtı olduğunu söylüyor. Genomda HIV genomunun bir parçası olduğunu iddia ediyor ve bunun doğal olmadığını, ancak böyle yapıldığını açıkça gösteriyor. Hem bu parçanın HIV genomunun bir kısmının tam bir kopyası olması gerçeğiyle (doğal olarak mutasyonlar her zaman olur) hem de kopyalanan kısmın her iki yanındaki genler tarafından oraya insanlar tarafından yerleştirildiğini gösterir.

Bence küresel kilitlenmelerin nedeni bu. Bunun, içinde HIV bulunan laboratuvar yapımı bir virüs olduğunu bilselerdi, virüs mutasyona uğradığında ve çok daha ölümcül hale geldiğinde her şeyin olabileceğini bilirlerdi.

Author

11 Comments

1. Merhaba paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Bu konu : ” SARS-COV-2, biyomühendislik ürünü bir virüstür. ” çok güzel. Slm paylaşımınız valla güzel, saolun , Gürbüz – 101

3. Muş dan kimler var. SARS-COV-2, biyomühendislik ürünü bir virüstür. . Slm sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 92

4. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

5. Bu konu : ” SARS-COV-2, biyomühendislik ürünü bir virüstür. ” çok güzel. Slm siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , emin – 327

6. Bu konu : ” SARS-COV-2, biyomühendislik ürünü bir virüstür. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 274

7. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

8. Diyarbakır dan kimler var. SARS-COV-2, biyomühendislik ürünü bir virüstür. . Selam paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 275

9. Nevşehir dan kimler var. SARS-COV-2, biyomühendislik ürünü bir virüstür. . selamun aleyküm siten inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , doruk – 129

10. Çorum merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha güzel, face de paylaştım 18-04-2021 15:55:02

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link