Sars-COV-2, tüm zamanların en etkileyici virüsüdür.

SARS-COV-2

Logic’e göre SARS-COV-2 temelde bir Tanrı / İlahı seviye virüsü ve işte nedeni! 😉

SARS-COV-2 Omnipresent

1. Sizde olmasa bile, sahip olduğunuzu varsaymalısınız. Dolayısıyla her yerdedir.

2. İlk kez birçok yerde keşfedildi. Sadece uzayda değil, aynı zamanda zamanda da.

3. Farklı hallerde var olur, bir damlacıktır, bir aerosoldür, bir düşüncedir, yiyeceklerde değil, yiyeceklerde.

4. O kadar bol ki, ona sahip olanların çoğu, sahip olduklarının bile farkında değiller. Bir avcı gibi, rızası olmadan avlanır.

Sars-Cov-2 Omnisciencent’tir

1. Durumsal olarak farkındadır, isyan ve protestoları ayırt edebilir (Bu noktada onu bazı insanlardan daha akıllı yapmak)

2. Bir Trump mitinginde olup olmadığınızı bilir. Bu Amerika ile sınırlı değil, sokakta 4 kişi bir araya gelip nefeslerinin altında ‘Maggaaa’yı fısıldarsa, M Knights başyapıtı Happening gibi, sizi yakalayacaktır.

3. O, zihninizin arkasında kalması için tam olarak gereken miktarda var olan kendi varlığını nasıl kendi kendini düzenleyeceğini bilir, ancak ekonomiyi desteklemeyi tamamen bırakacak kadar değil.

Sars-Cov-2 her şeye kadir

1. Komşularından polisi aramanı sağlayacak

2. Evinin içinde kalmanı sağlayacak

3. Matematik, cebir ve istatistikleri unutmanıza neden olacak

4. Dünü unutturacak, dün artık anlamsız. Birisi dün kötü bir şey yaptıysa veya dün bir keşif olduysa, o dündü, bugün şimdi.

“Sars-COV-2, tüm zamanların en etkileyici virüsüdür.” üzerine 17 yorum

1. Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siten süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım 19-08-2020 06:04:16

2. Tunceli merkezden ben ziya. Selam bu web sitesi süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 25-08-2020 18:44:24

3. Kırşehir merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 26-08-2020 18:50:59

4. İstanbul merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siten harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım 03-09-2020 21:38:00

5. Samsun merkezden ben Aylin. Selamlar siteniz gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 07-10-2020 01:18:34

6. Diyarbakır merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-10-2020 00:18:57

Yorum yapın