SARS-COV-2

Logic’e göre SARS-COV-2 temelde bir Tanrı / İlahı seviye virüsü ve işte nedeni! 😉

SARS-COV-2 Omnipresent

1. Sizde olmasa bile, sahip olduğunuzu varsaymalısınız. Dolayısıyla her yerdedir.

2. İlk kez birçok yerde keşfedildi. Sadece uzayda değil, aynı zamanda zamanda da.

3. Farklı hallerde var olur, bir damlacıktır, bir aerosoldür, bir düşüncedir, yiyeceklerde değil, yiyeceklerde.

4. O kadar bol ki, ona sahip olanların çoğu, sahip olduklarının bile farkında değiller. Bir avcı gibi, rızası olmadan avlanır.

Sars-Cov-2 Omnisciencent’tir

1. Durumsal olarak farkındadır, isyan ve protestoları ayırt edebilir (Bu noktada onu bazı insanlardan daha akıllı yapmak)

2. Bir Trump mitinginde olup olmadığınızı bilir. Bu Amerika ile sınırlı değil, sokakta 4 kişi bir araya gelip nefeslerinin altında ‘Maggaaa’yı fısıldarsa, M Knights başyapıtı Happening gibi, sizi yakalayacaktır.

3. O, zihninizin arkasında kalması için tam olarak gereken miktarda var olan kendi varlığını nasıl kendi kendini düzenleyeceğini bilir, ancak ekonomiyi desteklemeyi tamamen bırakacak kadar değil.

Sars-Cov-2 her şeye kadir

1. Komşularından polisi aramanı sağlayacak

2. Evinin içinde kalmanı sağlayacak

3. Matematik, cebir ve istatistikleri unutmanıza neden olacak

4. Dünü unutturacak, dün artık anlamsız. Birisi dün kötü bir şey yaptıysa veya dün bir keşif olduysa, o dündü, bugün şimdi.

Author

82 Comments

1. Rize merkezden ben ali. Selam herkese sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım 19-08-2020 01:12:53

2. Merhaba herkese sayfa cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siten süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım 19-08-2020 06:04:16

4. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

5. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım

6. Tunceli merkezden ben ziya. Selam bu web sitesi süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 25-08-2020 18:44:24

7. Kırşehir merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 26-08-2020 18:50:59

8. Selam paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler

9. İstanbul merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siten harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım 03-09-2020 21:38:00

10. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha dikkat çekici, teşekkürler

11. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun

12. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşım inan ki hayran edici, teraziye tıkladım

13. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok iyi, face de paylaştım

14. Samsun merkezden ben Aylin. Selamlar siteniz gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 07-10-2020 01:18:34

15. Diyarbakır merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-10-2020 00:18:57

16. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım

17. Bu konu : ” Sars-COV-2, tüm zamanların en etkileyici virüsüdür. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 118

18. Bu konu : ” Sars-COV-2, tüm zamanların en etkileyici virüsüdür. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , doruk – 125

19. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sars-COV-2, tüm zamanların en etkileyici virüsüdür. ” çok güzel. Selamlar siteniz yeminle çok güzel, saolun , Gürbüz – 242

20. Kars merkezden ben ziya. Merhaba paylaşım harbiden hayran edici, saolun 31-10-2020 13:28:16

21. Bu konu : ” Sars-COV-2, tüm zamanların en etkileyici virüsüdür. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , hatice – 242

22. Mrb bu web sitesi valla hayran edici, teraziye tıkladım

23. Gürbüz Reply

Mersin dan kimler var. Sars-COV-2, tüm zamanların en etkileyici virüsüdür. . Selamlar sayfa harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 95

24. selam arkadaşlar web sitesi cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

25. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sars-COV-2, tüm zamanların en etkileyici virüsüdür. ” çok güzel. Selam sayfan yeminle güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 192

26. Tekirdağ dan kimler var. Sars-COV-2, tüm zamanların en etkileyici virüsüdür. . Merhabalar siteniz vallaha çok iyi, saolun , banu – 95

27. Bu konu : ” Sars-COV-2, tüm zamanların en etkileyici virüsüdür. ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanki iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 110

28. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sars-COV-2, tüm zamanların en etkileyici virüsüdür. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım gerçekten iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 301

29. Gürbüz Reply

Denizli merkezden ben Gürbüz. Selamlar siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 15-12-2020 22:47:34

30. Yozgat merkezden ben emin. Slm sayfa harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 22-12-2020 19:56:13

31. Bu konu : ” Sars-COV-2, tüm zamanların en etkileyici virüsüdür. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 355

32. Giresun dan kimler var. Sars-COV-2, tüm zamanların en etkileyici virüsüdür. . selamun aleyküm web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 112

33. Bu konu : ” Sars-COV-2, tüm zamanların en etkileyici virüsüdür. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 254

34. Merhabalar siten ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım

35. Bu konu : ” Sars-COV-2, tüm zamanların en etkileyici virüsüdür. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , – 190

36. Konya merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siteniz inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler 02-01-2021 00:02:04

37. Balıkesir merkezden ben Emine. Selam paylaşımınız inan ki güzel, şukuladım 04-01-2021 05:49:31

38. Kırşehir merkezden ben ali. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, sağolun 11-01-2021 21:41:37

39. Bu konu : ” Sars-COV-2, tüm zamanların en etkileyici virüsüdür. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inan ki mükemmel, teşekkürler , banu – 90

40. Bu konu : ” Sars-COV-2, tüm zamanların en etkileyici virüsüdür. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanki iyi, teşekkürler , doruk – 5

41. Uşak merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım 17-01-2021 02:33:30

42. Bu konu : ” Sars-COV-2, tüm zamanların en etkileyici virüsüdür. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, sağolun , Aylin – 256

43. Çorum merkezden ben memo. Merhabalar paylaşımın vallaha çok güzel, şukuladım 23-01-2021 10:55:55

44. Gürbüz Reply

Sakarya dan kimler var. Sars-COV-2, tüm zamanların en etkileyici virüsüdür. . Selam herkese paylaşım vallaha billaha hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 279

45. Bu konu : ” Sars-COV-2, tüm zamanların en etkileyici virüsüdür. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , – 198

46. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi hayran bıraktı, sağolun

47. Sivas dan kimler var. Sars-COV-2, tüm zamanların en etkileyici virüsüdür. . Selam herkese paylaşımınız harbiden çok iyi, teşekkürler , Emine – 56

48. Zonguldak dan kimler var. Sars-COV-2, tüm zamanların en etkileyici virüsüdür. . Merhabalar siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Emine – 280

49. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki dikkatimi çekti, tebrikler

50. Kayseri merkezden ben ahmet. Slm paylaşım vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 16-02-2021 03:17:50

51. Selamın aleyküm web siten valla iyi, twitter da paylaştım

52. Merhaba herkese web sitesi inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

53. Aydın dan kimler var. Sars-COV-2, tüm zamanların en etkileyici virüsüdür. . Mrb paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 193

54. Bu konu : ” Sars-COV-2, tüm zamanların en etkileyici virüsüdür. ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 233

55. selam arkadaşlar siten ciddiyim dikkat çekici, şukuladım

56. Gaziantep dan kimler var. Sars-COV-2, tüm zamanların en etkileyici virüsüdür. . selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki mükemmel, tebrikler , – 323

57. İzmir dan kimler var. Sars-COV-2, tüm zamanların en etkileyici virüsüdür. . Selamın aleyküm siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 437

58. Ankara merkezden ben . Selamlar web siten vallaha hayran edici, sağolun 04-04-2021 11:21:35

59. Kastamonu dan kimler var. Sars-COV-2, tüm zamanların en etkileyici virüsüdür. . Slm web sitesi vallaha iyi, face de paylaştım , ahmet – 298

60. Selamlar web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun

61. Bu konu : ” Sars-COV-2, tüm zamanların en etkileyici virüsüdür. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , banu – 377

62. elif yılmaz Reply

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi inan ki çok iyi, tebrikler 27-04-2021 04:37:58

63. Elazığ merkezden ben mehmet. Selamlar web siteniz ciddiyim çok iyi, tebrikler 07-05-2021 04:04:23

64. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Selam paylaşımınız inan ki hayran edici, şukuladım 18-05-2021 04:20:18

65. Manisa dan kimler var. Sars-COV-2, tüm zamanların en etkileyici virüsüdür. . Slm bu web sitesi harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , emin – 275

66. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfan gerçekten hayran edici, sağolun 04-06-2021 00:32:15

67. Bu konu : ” Sars-COV-2, tüm zamanların en etkileyici virüsüdür. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim güzel, face de paylaştım , banu – 349

68. Kırıkkale merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfan inanılmaz iyi, tebrikler 13-06-2021 10:44:13

69. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sars-COV-2, tüm zamanların en etkileyici virüsüdür. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 463

70. Sivas dan kimler var. Sars-COV-2, tüm zamanların en etkileyici virüsüdür. . Selam web siten yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 269

71. Rize dan kimler var. Sars-COV-2, tüm zamanların en etkileyici virüsüdür. . Selam sayfan inan ki iyi, saolun , hatice – 159

72. Mrb web siten yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

73. Kırıkkale dan kimler var. Sars-COV-2, tüm zamanların en etkileyici virüsüdür. . Selam herkese siteniz inanki dikkatimi çekti, sağolun , ali – 464

74. Uşak merkezden ben Hasan. Selam web siteniz inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 11-07-2021 21:52:25

75. Bu konu : ” Sars-COV-2, tüm zamanların en etkileyici virüsüdür. ” çok güzel. Mrb sayfan valla çok güzel, tebrikler , ziya – 477

76. Bu konu : ” Sars-COV-2, tüm zamanların en etkileyici virüsüdür. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, sağolun , mehmet – 468

77. Kırıkkale merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok güzel, sağolun 27-07-2021 01:03:08

78. Bursa merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-07-2021 07:50:32

79. Ordu merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siten inanki dikkat çekici, tebrikler 01-08-2021 17:23:35

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link