Kategoriler
Genel

Sars / Cov-2 Yapımcılarına Teşekkürler (Beni Duyun; Uyanış Bildirgesi – Günaydın)

Teşekkürler (Kim olduğunu biliyorsun)

Bunu gerçekten takdir ediyorum … Kilitleme zamanını gerçekten “Teoriler” ve “Fikirler” e girmek için harcadım ve (Son olarak) uyanmak için kendi anlayışımı kullandım. “Derin Devlet” oraya konur … Bir Lusifer Gündemi’ni açıkça görebiliyorum … “Uzaylıların” Aldatmacası henüz ve henüz gelmedi … Kilitleme ve teşvik kontrolü Gerçek Efsaneler Konferansı’nın İzlenmesine izin verdi Steve Quayle, Steerman, Mike Lake, LA Marzulli ve daha fazlası beni daha fazla GERÇEK için aç bıraktı … Sosyal medya hesaplarında gezinmek daha zor oldu, ama sorun değil … Programın bir parçası, sanırım. Şimdi bana söyleyen “arkadaşlarım” var Doğru cevap vermezsem veya bazı durumlarda hiç cevap vermezsem, artık arkadaş olmazlar. Dünya baş aşağı, sadece bir paradigma değişiminin çok ötesine geçiyor … Reprobate zihinleri her yerde, bölmek, ayırmak ve engellemek için ellerinden geleni yapıyor … Ne gördüğümü göremiyorum ya da öğrendiklerimi öğrenemiyorum. Kendimi İsa’ya ve inancım, ailem, ülkem ve kendi hayatım için tavsiye ettim … Bütün bunlar bu korkunç veba yüzünden ve eminim ki sadece ben değilim … çeşitli kötü sağlık seviyelerim var ama toplumdan ne kadar “hızlı” ve ayrılırsam, DAHA FAZLA BS’yi çevremde görüyorum ve bunun bir dereceye kadar onun dışında kalmak istiyorum. Tarif ettiğim şeyin planlarının önerilen bir etkisi olmadığını hissediyorum ve dediğim gibi, tek benmişim gibi hissetmiyorum … kayboldum, ama şimdi görüyorum

17 Size İyi Sabahlar.

“Sars / Cov-2 Yapımcılarına Teşekkürler (Beni Duyun; Uyanış Bildirgesi – Günaydın)” için 17 yanıt

Balıkesir merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web sitesi valla çok iyi, linkedinde paylaştım 06-06-2020 18:07:04

Adana merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 14-06-2020 16:13:05

Van merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-07-2020 17:30:57

Hakkari merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler 02-07-2020 18:05:10

Çanakkale merkezden ben doruk. Merhaba web sitesi valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-07-2020 14:16:40

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir