Teşekkürler (Kim olduğunu biliyorsun)

Bunu gerçekten takdir ediyorum … Kilitleme zamanını gerçekten “Teoriler” ve “Fikirler” e girmek için harcadım ve (Son olarak) uyanmak için kendi anlayışımı kullandım. “Derin Devlet” oraya konur … Bir Lusifer Gündemi’ni açıkça görebiliyorum … “Uzaylıların” Aldatmacası henüz ve henüz gelmedi … Kilitleme ve teşvik kontrolü Gerçek Efsaneler Konferansı’nın İzlenmesine izin verdi Steve Quayle, Steerman, Mike Lake, LA Marzulli ve daha fazlası beni daha fazla GERÇEK için aç bıraktı … Sosyal medya hesaplarında gezinmek daha zor oldu, ama sorun değil … Programın bir parçası, sanırım. Şimdi bana söyleyen “arkadaşlarım” var Doğru cevap vermezsem veya bazı durumlarda hiç cevap vermezsem, artık arkadaş olmazlar. Dünya baş aşağı, sadece bir paradigma değişiminin çok ötesine geçiyor … Reprobate zihinleri her yerde, bölmek, ayırmak ve engellemek için ellerinden geleni yapıyor … Ne gördüğümü göremiyorum ya da öğrendiklerimi öğrenemiyorum. Kendimi İsa’ya ve inancım, ailem, ülkem ve kendi hayatım için tavsiye ettim … Bütün bunlar bu korkunç veba yüzünden ve eminim ki sadece ben değilim … çeşitli kötü sağlık seviyelerim var ama toplumdan ne kadar “hızlı” ve ayrılırsam, DAHA FAZLA BS’yi çevremde görüyorum ve bunun bir dereceye kadar onun dışında kalmak istiyorum. Tarif ettiğim şeyin planlarının önerilen bir etkisi olmadığını hissediyorum ve dediğim gibi, tek benmişim gibi hissetmiyorum … kayboldum, ama şimdi görüyorum

17 Size İyi Sabahlar.

Author

101 Comments

1. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki hayran edici, teraziye tıkladım

2. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki dikkat çekici, teşekkürler

3. Balıkesir merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web sitesi valla çok iyi, linkedinde paylaştım 06-06-2020 18:07:04

4. Selamlar web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

5. Denizli merkezden ben gaye. Selam sayfan gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım 12-06-2020 02:06:38

6. Adana merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 14-06-2020 16:13:05

7. Selam herkese paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

8. Muş merkezden ben Emine. Selam herkese siten gerçekten çok iyi, tebrikler 23-06-2020 08:20:14

9. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Muğla merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfa süper ötesi çok güzel, saolun 30-06-2020 02:58:36

11. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese sayfanız süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım

12. Van merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-07-2020 17:30:57

13. Hakkari merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler 02-07-2020 18:05:10

14. Çanakkale merkezden ben doruk. Merhaba web sitesi valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-07-2020 14:16:40

15. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım

16. Afyon merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siteniz valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 08-07-2020 23:13:08

17. elif yılmaz Reply

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Selam web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 09-07-2020 22:03:54

18. Şanlıurfa merkezden ben doruk. Selam herkese sayfanız inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 10-07-2020 15:53:19

19. Kilis merkezden ben doruk. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz iyi, tebrikler 10-07-2020 21:05:44

20. Trabzon merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran edici, facebookta paylaştım 13-07-2020 22:29:08

21. Slm sayfan ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım

22. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım

23. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok güzel, teraziye tıkladım

24. Selam web siteniz gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım

25. Mrb siteniz gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Gaziantep merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 22-07-2020 08:45:55

27. Merhabalar paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, sağolun

28. Selam herkese sayfan vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım

29. elif yılmaz Reply

Merhaba web siten vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım

30. Mrb web siteniz inanki çok güzel, linkedinde paylaştım

31. Isparta merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfan inan ki iyi, face de paylaştım 06-08-2020 22:23:37

32. Konya merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler 10-08-2020 08:43:25

33. Selamın aleyküm sayfan inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

34. Merhaba herkese web siten inanki çok hoşuma gitti, şukuladım

35. Selamlar web siten inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

36. Hakkari merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşım valla güzel, linkedinde paylaştım 22-08-2020 19:14:56

37. Selamın aleyküm web siteniz inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

38. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşımınız gerçekten iyi, facebookta paylaştım

39. Bolu merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siten inan ki çok güzel, teraziye tıkladım 31-08-2020 19:20:09

40. Malatya merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım 01-09-2020 14:00:09

41. Mrb sayfa süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

42. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfan harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

43. Gürbüz Reply

Mrb siteniz süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım

44. elif yılmaz Reply

Bayburt merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 17-09-2020 18:55:47

45. Bitlis merkezden ben doruk. Merhaba web siten vallaha iyi, tebrikler 18-09-2020 23:48:26

46. Amasya merkezden ben doruk. Selam herkese web siten inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 22-09-2020 19:54:11

47. Afyon merkezden ben banu. Merhaba web siteniz süper ötesi güzel, saolun 24-09-2020 02:19:07

48. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

49. Tekirdağ merkezden ben gaye. Mrb sayfan inanki hayran edici, teşekkürler 02-10-2020 11:28:53

50. Bitlis merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siten cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-10-2020 07:44:41

51. Burdur dan kimler var. Sars / Cov-2 Yapımcılarına Teşekkürler (Beni Duyun; Uyanış Bildirgesi – Günaydın) . Selam herkese bu web sitesi harbiden hayran edici, tebrikler , ali – 489

52. Merhaba herkese web sitesi cidden hayran edici, şukuladım

53. Bu konu : ” Sars / Cov-2 Yapımcılarına Teşekkürler (Beni Duyun; Uyanış Bildirgesi – Günaydın) ” çok güzel. Selam herkese siteniz harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 434

54. Osmaniye dan kimler var. Sars / Cov-2 Yapımcılarına Teşekkürler (Beni Duyun; Uyanış Bildirgesi – Günaydın) . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 72

55. elif yılmaz Reply

Niğde merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten iyi, face de paylaştım 27-11-2020 08:24:44

56. Selamın aleyküm sayfan yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

57. Denizli dan kimler var. Sars / Cov-2 Yapımcılarına Teşekkürler (Beni Duyun; Uyanış Bildirgesi – Günaydın) . Selamın aleyküm sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , emin – 246

58. Bu konu : ” Sars / Cov-2 Yapımcılarına Teşekkürler (Beni Duyun; Uyanış Bildirgesi – Günaydın) ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz valla hayran edici, face de paylaştım , ali – 197

59. Merhaba web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, saolun

60. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sars / Cov-2 Yapımcılarına Teşekkürler (Beni Duyun; Uyanış Bildirgesi – Günaydın) ” çok güzel. Selam herkese siteniz harbiden güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 419

61. Bu konu : ” Sars / Cov-2 Yapımcılarına Teşekkürler (Beni Duyun; Uyanış Bildirgesi – Günaydın) ” çok güzel. Selam sayfan inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 100

62. Bu konu : ” Sars / Cov-2 Yapımcılarına Teşekkürler (Beni Duyun; Uyanış Bildirgesi – Günaydın) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 13

63. Bu konu : ” Sars / Cov-2 Yapımcılarına Teşekkürler (Beni Duyun; Uyanış Bildirgesi – Günaydın) ” çok güzel. Slm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 253

64. Kastamonu dan kimler var. Sars / Cov-2 Yapımcılarına Teşekkürler (Beni Duyun; Uyanış Bildirgesi – Günaydın) . Merhaba web siteniz gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , gaye – 244

65. Karabük merkezden ben Emine. Slm web sitesi vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım 01-01-2021 08:46:10

66. Eskişehir dan kimler var. Sars / Cov-2 Yapımcılarına Teşekkürler (Beni Duyun; Uyanış Bildirgesi – Günaydın) . selamun aleyküm siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 261

67. Osmaniye dan kimler var. Sars / Cov-2 Yapımcılarına Teşekkürler (Beni Duyun; Uyanış Bildirgesi – Günaydın) . Mrb sayfan inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 250

68. Ankara dan kimler var. Sars / Cov-2 Yapımcılarına Teşekkürler (Beni Duyun; Uyanış Bildirgesi – Günaydın) . Selamın aleyküm web siten yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 486

69. Bu konu : ” Sars / Cov-2 Yapımcılarına Teşekkürler (Beni Duyun; Uyanış Bildirgesi – Günaydın) ” çok güzel. Slm sayfa cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 9

70. Bu konu : ” Sars / Cov-2 Yapımcılarına Teşekkürler (Beni Duyun; Uyanış Bildirgesi – Günaydın) ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , doruk – 337

71. Bu konu : ” Sars / Cov-2 Yapımcılarına Teşekkürler (Beni Duyun; Uyanış Bildirgesi – Günaydın) ” çok güzel. Selamlar siteniz cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , mehmet – 308

72. Bu konu : ” Sars / Cov-2 Yapımcılarına Teşekkürler (Beni Duyun; Uyanış Bildirgesi – Günaydın) ” çok güzel. Slm web sitesi cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 248

73. Gürbüz Reply

Uşak dan kimler var. Sars / Cov-2 Yapımcılarına Teşekkürler (Beni Duyun; Uyanış Bildirgesi – Günaydın) . Selam siten ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 195

74. Eskişehir dan kimler var. Sars / Cov-2 Yapımcılarına Teşekkürler (Beni Duyun; Uyanış Bildirgesi – Günaydın) . Merhabalar web siten cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 392

75. Van merkezden ben hatice. Selam siten yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 23-02-2021 16:36:09

76. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sars / Cov-2 Yapımcılarına Teşekkürler (Beni Duyun; Uyanış Bildirgesi – Günaydın) ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 71

77. Selam siten cidden güzel, sosyal medyada paylaştım

78. Bu konu : ” Sars / Cov-2 Yapımcılarına Teşekkürler (Beni Duyun; Uyanış Bildirgesi – Günaydın) ” çok güzel. Selam web siten inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 217

79. Ardahan merkezden ben ali. Mrb paylaşımın süper ötesi hayran edici, şukuladım 10-03-2021 17:00:10

80. Muğla dan kimler var. Sars / Cov-2 Yapımcılarına Teşekkürler (Beni Duyun; Uyanış Bildirgesi – Günaydın) . Merhaba sayfanız vallaha iyi, facebookta paylaştım , gaye – 161

81. Karabük dan kimler var. Sars / Cov-2 Yapımcılarına Teşekkürler (Beni Duyun; Uyanış Bildirgesi – Günaydın) . Selam web siteniz harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 369

82. Bu konu : ” Sars / Cov-2 Yapımcılarına Teşekkürler (Beni Duyun; Uyanış Bildirgesi – Günaydın) ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 457

83. Van dan kimler var. Sars / Cov-2 Yapımcılarına Teşekkürler (Beni Duyun; Uyanış Bildirgesi – Günaydın) . Selam web siteniz yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , Aylin – 169

84. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfanız harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım

85. Kocaeli dan kimler var. Sars / Cov-2 Yapımcılarına Teşekkürler (Beni Duyun; Uyanış Bildirgesi – Günaydın) . Selamın aleyküm web siten yeminle dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 151

86. Bu konu : ” Sars / Cov-2 Yapımcılarına Teşekkürler (Beni Duyun; Uyanış Bildirgesi – Günaydın) ” çok güzel. Slm web siteniz süper ötesi hayran edici, sağolun , Aylin – 369

87. Tokat dan kimler var. Sars / Cov-2 Yapımcılarına Teşekkürler (Beni Duyun; Uyanış Bildirgesi – Günaydın) . Merhaba web sitesi cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 11

88. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler

89. Bu konu : ” Sars / Cov-2 Yapımcılarına Teşekkürler (Beni Duyun; Uyanış Bildirgesi – Günaydın) ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız harbiden iyi, face de paylaştım , mehmet – 184

90. Bu konu : ” Sars / Cov-2 Yapımcılarına Teşekkürler (Beni Duyun; Uyanış Bildirgesi – Günaydın) ” çok güzel. Selam sayfan süper ötesi hayran edici, teşekkürler , ali – 359

91. Sinop merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar sayfa cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 09-05-2021 02:23:30

92. Şanlıurfa merkezden ben hatice. Selam herkese siten inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım 28-05-2021 01:14:13

93. Kilis dan kimler var. Sars / Cov-2 Yapımcılarına Teşekkürler (Beni Duyun; Uyanış Bildirgesi – Günaydın) . selamun aleyküm web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 269

94. Selamlar paylaşımın valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link