https://project-evidence.github.io/

https://twitter.com/whereisyanling

Gönderim Beyanı: Bir tavşan deliğinden aşağı inmek istiyorsanız, anonim bilim adamlarının ve insanların, Corona virüsünün Wuhan’daki bir laboratuvardan kaçmış olma ihtimalinin yüksek olduğuna dair kanıt topladıkları bir web sitesi burada.

Gönderen … PatienceNo4367
[comments]

Author

33 Comments

1. Merhabalar siten inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım

2. Kırıkkale merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfa inan ki hayran edici, sağolun 11-03-2021 23:18:32

3. Merhaba herkese sayfanız cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

4. Bu konu : ” SARS-CoV-2’nin Çin’in Wuhan şehrindeki Biyolojik Laboratuvardan Ortaya Çıktığı Kanıt ” çok güzel. selamun aleyküm web siten harbiden iyi, twitter da paylaştım , ali – 331

5. Erzincan dan kimler var. SARS-CoV-2’nin Çin’in Wuhan şehrindeki Biyolojik Laboratuvardan Ortaya Çıktığı Kanıt . Merhaba herkese web siten harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 161

6. Mrb paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, sağolun

7. Karabük dan kimler var. SARS-CoV-2’nin Çin’in Wuhan şehrindeki Biyolojik Laboratuvardan Ortaya Çıktığı Kanıt . Selamlar bu web sitesi süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 410

8. Diyarbakır merkezden ben Emine. Selam sayfa vallaha billaha mükemmel, saolun 20-03-2021 08:16:13

9. Tunceli dan kimler var. SARS-CoV-2’nin Çin’in Wuhan şehrindeki Biyolojik Laboratuvardan Ortaya Çıktığı Kanıt . merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi güzel, sağolun , emin – 18

10. Adıyaman merkezden ben hatice. Merhabalar bu web sitesi cidden güzel, teşekkürler 29-03-2021 13:44:14

11. Bu konu : ” SARS-CoV-2’nin Çin’in Wuhan şehrindeki Biyolojik Laboratuvardan Ortaya Çıktığı Kanıt ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 345

12. Tokat merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle iyi, teşekkürler 08-04-2021 01:24:00

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” SARS-CoV-2’nin Çin’in Wuhan şehrindeki Biyolojik Laboratuvardan Ortaya Çıktığı Kanıt ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 137

14. Iğdır merkezden ben ali. Selamlar sayfa inan ki çok güzel, twitter da paylaştım 23-04-2021 02:40:53

15. Kocaeli merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha mükemmel, şukuladım 26-04-2021 11:49:11

16. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese sayfa vallaha güzel, linkedinde paylaştım

17. Erzincan dan kimler var. SARS-CoV-2’nin Çin’in Wuhan şehrindeki Biyolojik Laboratuvardan Ortaya Çıktığı Kanıt . Slm paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 152

18. Denizli dan kimler var. SARS-CoV-2’nin Çin’in Wuhan şehrindeki Biyolojik Laboratuvardan Ortaya Çıktığı Kanıt . Mrb paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, saolun , Emine – 470

19. Rize merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın inanılmaz çok iyi, tebrikler 09-05-2021 23:12:19

20. Bu konu : ” SARS-CoV-2’nin Çin’in Wuhan şehrindeki Biyolojik Laboratuvardan Ortaya Çıktığı Kanıt ” çok güzel. Merhabalar web siteniz cidden hayran bıraktı, saolun , doruk – 138

21. Bu konu : ” SARS-CoV-2’nin Çin’in Wuhan şehrindeki Biyolojik Laboratuvardan Ortaya Çıktığı Kanıt ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden mükemmel, teşekkürler , ziya – 155

22. Bilecik dan kimler var. SARS-CoV-2’nin Çin’in Wuhan şehrindeki Biyolojik Laboratuvardan Ortaya Çıktığı Kanıt . Merhaba web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 480

23. Selamın aleyküm siteniz inan ki mükemmel, face de paylaştım

24. Edirne dan kimler var. SARS-CoV-2’nin Çin’in Wuhan şehrindeki Biyolojik Laboratuvardan Ortaya Çıktığı Kanıt . selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, tebrikler , ali – 162

25. Merhaba herkese siteniz harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

26. Bu konu : ” SARS-CoV-2’nin Çin’in Wuhan şehrindeki Biyolojik Laboratuvardan Ortaya Çıktığı Kanıt ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha çok güzel, saolun , emin – 45

27. Diyarbakır dan kimler var. SARS-CoV-2’nin Çin’in Wuhan şehrindeki Biyolojik Laboratuvardan Ortaya Çıktığı Kanıt . selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 279

28. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

29. Bu konu : ” SARS-CoV-2’nin Çin’in Wuhan şehrindeki Biyolojik Laboratuvardan Ortaya Çıktığı Kanıt ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 75

30. Bu konu : ” SARS-CoV-2’nin Çin’in Wuhan şehrindeki Biyolojik Laboratuvardan Ortaya Çıktığı Kanıt ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 460

31. Bu konu : ” SARS-CoV-2’nin Çin’in Wuhan şehrindeki Biyolojik Laboratuvardan Ortaya Çıktığı Kanıt ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inan ki mükemmel, tebrikler , Hasan – 368

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link