SARS-CoV-2’nin “daha bulaşıcı” varyantı, Birleşik Krallık hükümeti tarafından diğer AB ülkelerine limanları bloke etmek ve gıda / ilaçların Birleşik Krallık’a ulaşmasını durdurmak için bahane vermek için uydurulmuş bir sahtekarlıktır. gibi hissediyorum. Boris artık “mücbir sebep” nedeniyle Brüksel’e teslim olabilir.

Brexit sonrası ticaret müzakere döneminin sonuna sadece 10 gün kaldı ve Fransızlar ve diğer AB ülkeleri artık İngiltere’ye “Anlaşmasız” sonrası hayatın nasıl olacağına dair sözde bir tat verme fırsatına sahipler – yani, tıkanmış limanlar, yiyecek kıtlığı, kaos vs. Ama hepsi gösteriş için.

Amaç, Boris Johnson’a Brüksel’in şartlarını teslim etmesi ve kabul etmesi için “onurlu bir bahane” sunmaktır. Tabii ki, Birleşik Krallık hükümetinin bu olaylar dizisini daha bulaşıcı bir Covid-19 varyantı ve yeni düzmece 4. kademe kilitlenmesi hakkındaki bu saçmalıkla başlatması gerçeği, Boris’in Brüksel’e teslim olabilmek için AB ile çalıştığını GÜÇLÜ bir şekilde öneriyor. ama bunu bir korkak ve titiz görünmeden yap. O ikisi de ve önyükleme yapmak için ikiyüzlü.

Düzeltme geldi ve Boris Johnson, İngiliz balıkçılık topluluğunu becermek ve İngiltere’nin ebediyen AB’nin vasal devleti olarak kalmasını sağlamak üzere.

Ya da Douglas Adams’ı yanlış bir şekilde aktaracak olursak, bu bir “Teşekkürler ve tüm balıklara elveda” durumu.

“SARS-CoV-2’nin “daha bulaşıcı” varyantı, Birleşik Krallık hükümeti tarafından diğer AB ülkelerine limanları bloke etmek ve gıda / ilaçların Birleşik Krallık’a ulaşmasını durdurmak için bahane vermek için uydurulmuş bir sahtekarlıktır. gibi hissediyorum. Boris artık “mücbir sebep” nedeniyle Brüksel’e teslim olabilir.” üzerine 19 yorum

1. İzmir dan kimler var. SARS-CoV-2’nin “daha bulaşıcı” varyantı, Birleşik Krallık hükümeti tarafından diğer AB ülkelerine limanları bloke etmek ve gıda / ilaçların Birleşik Krallık’a ulaşmasını durdurmak için bahane vermek için uydurulmuş bir sahtekarlıktır. gibi hissediyorum. Boris artık “mücbir sebep” nedeniyle Brüksel’e teslim olabilir. . Merhabalar web siten harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , hatice – 190

2. Ardahan dan kimler var. SARS-CoV-2’nin “daha bulaşıcı” varyantı, Birleşik Krallık hükümeti tarafından diğer AB ülkelerine limanları bloke etmek ve gıda / ilaçların Birleşik Krallık’a ulaşmasını durdurmak için bahane vermek için uydurulmuş bir sahtekarlıktır. gibi hissediyorum. Boris artık “mücbir sebep” nedeniyle Brüksel’e teslim olabilir. . Selamın aleyküm paylaşımın inanki güzel, sağolun , Aylin – 208

3. Bu konu : ” SARS-CoV-2’nin “daha bulaşıcı” varyantı, Birleşik Krallık hükümeti tarafından diğer AB ülkelerine limanları bloke etmek ve gıda / ilaçların Birleşik Krallık’a ulaşmasını durdurmak için bahane vermek için uydurulmuş bir sahtekarlıktır. gibi hissediyorum. Boris artık “mücbir sebep” nedeniyle Brüksel’e teslim olabilir. ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 89

4. Bu konu : ” SARS-CoV-2’nin “daha bulaşıcı” varyantı, Birleşik Krallık hükümeti tarafından diğer AB ülkelerine limanları bloke etmek ve gıda / ilaçların Birleşik Krallık’a ulaşmasını durdurmak için bahane vermek için uydurulmuş bir sahtekarlıktır. gibi hissediyorum. Boris artık “mücbir sebep” nedeniyle Brüksel’e teslim olabilir. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, sağolun , banu – 465

5. Hakkari merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım 31-12-2020 07:17:58

6. Karabük merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşım harbiden güzel, tebrikler 10-01-2021 10:26:40

7. Kahramanmaraş dan kimler var. SARS-CoV-2’nin “daha bulaşıcı” varyantı, Birleşik Krallık hükümeti tarafından diğer AB ülkelerine limanları bloke etmek ve gıda / ilaçların Birleşik Krallık’a ulaşmasını durdurmak için bahane vermek için uydurulmuş bir sahtekarlıktır. gibi hissediyorum. Boris artık “mücbir sebep” nedeniyle Brüksel’e teslim olabilir. . selamun aleyküm siteniz vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 498

8. Erzincan merkezden ben Emine. Selam sayfan süper ötesi hoşuma gitti, sağolun 16-01-2021 05:27:58

9. Bursa dan kimler var. SARS-CoV-2’nin “daha bulaşıcı” varyantı, Birleşik Krallık hükümeti tarafından diğer AB ülkelerine limanları bloke etmek ve gıda / ilaçların Birleşik Krallık’a ulaşmasını durdurmak için bahane vermek için uydurulmuş bir sahtekarlıktır. gibi hissediyorum. Boris artık “mücbir sebep” nedeniyle Brüksel’e teslim olabilir. . selam arkadaşlar paylaşım cidden dikkat çekici, şukuladım , Emine – 171

10. Bu konu : ” SARS-CoV-2’nin “daha bulaşıcı” varyantı, Birleşik Krallık hükümeti tarafından diğer AB ülkelerine limanları bloke etmek ve gıda / ilaçların Birleşik Krallık’a ulaşmasını durdurmak için bahane vermek için uydurulmuş bir sahtekarlıktır. gibi hissediyorum. Boris artık “mücbir sebep” nedeniyle Brüksel’e teslim olabilir. ” çok güzel. Mrb web sitesi gerçekten çok güzel, şukuladım , mehmet – 390

11. Kırıkkale dan kimler var. SARS-CoV-2’nin “daha bulaşıcı” varyantı, Birleşik Krallık hükümeti tarafından diğer AB ülkelerine limanları bloke etmek ve gıda / ilaçların Birleşik Krallık’a ulaşmasını durdurmak için bahane vermek için uydurulmuş bir sahtekarlıktır. gibi hissediyorum. Boris artık “mücbir sebep” nedeniyle Brüksel’e teslim olabilir. . Merhabalar sayfan süper ötesi mükemmel, saolun , Hasan – 292

12. Bu konu : ” SARS-CoV-2’nin “daha bulaşıcı” varyantı, Birleşik Krallık hükümeti tarafından diğer AB ülkelerine limanları bloke etmek ve gıda / ilaçların Birleşik Krallık’a ulaşmasını durdurmak için bahane vermek için uydurulmuş bir sahtekarlıktır. gibi hissediyorum. Boris artık “mücbir sebep” nedeniyle Brüksel’e teslim olabilir. ” çok güzel. Selam herkese siten cidden çok güzel, tebrikler , ali – 66

13. Edirne merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler 09-02-2021 07:30:52

14. Bu konu : ” SARS-CoV-2’nin “daha bulaşıcı” varyantı, Birleşik Krallık hükümeti tarafından diğer AB ülkelerine limanları bloke etmek ve gıda / ilaçların Birleşik Krallık’a ulaşmasını durdurmak için bahane vermek için uydurulmuş bir sahtekarlıktır. gibi hissediyorum. Boris artık “mücbir sebep” nedeniyle Brüksel’e teslim olabilir. ” çok güzel. Selamlar sayfan inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , doruk – 279

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link