SARS-COV2’nin spike S2 ​​proteinindeki ‘moleküler kelepçe’, Dr. Fauci’nin ACE2 reseptöründeki aktivite için optimize edildiğini kabul ettiği HIV’den bir eklemedir.

Fauci / Gates tarafından finanse edilen Queensland Üniversitesi başarısız aşı adayında da aynı “moleküler kelepçe teknolojisi” kullanıldı. duruşmadaki herkese HIV pozitif testleri verdi.

Virüsü VE tedaviyi yapanlardan şüphelenmemeli miyiz – bu, küresel bir mafya için uygun bir koruma raketi olacaktır.

Author

18 Comments

1. Merhaba siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım

2. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki mükemmel, twitter da paylaştım

3. Manisa merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web sitesi cidden hayran edici, şukuladım 24-01-2021 20:50:28

4. Gümüşhane merkezden ben hatice. Mrb sayfan cidden hayran edici, sağolun 25-01-2021 16:41:40

5. Hakkari merkezden ben hatice. Selam herkese web sitesi cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-01-2021 03:00:33

6. Bu konu : ” SARS-COV2 virüsü insan yapımı olduğuna göre – bize tedaviyi satanlardan şüphelenmemeli miyiz? ” çok güzel. Selam web siten yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 124

7. Bu konu : ” SARS-COV2 virüsü insan yapımı olduğuna göre – bize tedaviyi satanlardan şüphelenmemeli miyiz? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 437

8. Muğla merkezden ben doruk. Merhabalar web siten gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 04-02-2021 03:23:00

9. Ordu dan kimler var. SARS-COV2 virüsü insan yapımı olduğuna göre – bize tedaviyi satanlardan şüphelenmemeli miyiz? . Selamın aleyküm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 93

10. Karaman dan kimler var. SARS-COV2 virüsü insan yapımı olduğuna göre – bize tedaviyi satanlardan şüphelenmemeli miyiz? . Slm sayfa inanki dikkatimi çekti, sağolun , mehmet – 231

11. Edirne dan kimler var. SARS-COV2 virüsü insan yapımı olduğuna göre – bize tedaviyi satanlardan şüphelenmemeli miyiz? . selamun aleyküm sayfanız inanki güzel, face de paylaştım , banu – 101

12. Bu konu : ” SARS-COV2 virüsü insan yapımı olduğuna göre – bize tedaviyi satanlardan şüphelenmemeli miyiz? ” çok güzel. Selam herkese siteniz inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 389

13. Bu konu : ” SARS-COV2 virüsü insan yapımı olduğuna göre – bize tedaviyi satanlardan şüphelenmemeli miyiz? ” çok güzel. Selam web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 343

14. Çanakkale merkezden ben emin. Selam herkese sayfa inan ki çok güzel, facebookta paylaştım 14-03-2021 02:15:49

15. Çankırı dan kimler var. SARS-COV2 virüsü insan yapımı olduğuna göre – bize tedaviyi satanlardan şüphelenmemeli miyiz? . Slm sayfa harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 447

16. Bu konu : ” SARS-COV2 virüsü insan yapımı olduğuna göre – bize tedaviyi satanlardan şüphelenmemeli miyiz? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , emin – 169

17. Bu konu : ” SARS-COV2 virüsü insan yapımı olduğuna göre – bize tedaviyi satanlardan şüphelenmemeli miyiz? ” çok güzel. Merhaba web sitesi cidden dikkat çekici, teşekkürler , ali – 430

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link