O zaman belki Oprah Winfrey Q’dur.

Burada çok uzun zaman önce bir kadınla röportaj yapıyor ….. bekle ….. Satanizm ve bebek yiyor:

https://youtu.be/QbD51DNN3c8

Yani Q anon, askeri sanayi kompleksinin tepesinde bir Satanist grubu olduğunu düşünüyor !! Hahahaha. Bu çılgın Qultist Q zıtları çok çılgın !! Onlardan çok nefret ediyorum !!! Hahaha çılgınlar, aileleri mahvediyorlar! MSM onlara gülmek ve bize her şey için onları nasıl suçlayacağımızı öğretmek için çok doğru! Sanki üst düzey komuta kademelerinde Satanistler varmış gibi.

İşte Oprah (Belki ona Qprah demeye başlamalıyım) röportaj yapıyor ….. bekleyin …. Yarbay Michael Aquino. Aquino, PSYOP’ların ve askeri istihbaratın başıydı. Aynı zamanda Anton Levay’ın Şeytan Kilisesi’nde baş rahipti. Daha sonra kendi Neo Şeytani kilisesini kurmaya devam etti.

https://youtu.be/qo0zUF9GqMQ

Yani bir dahaki sefere o çılgın Q tard Qultist delilerinden biri size Satanistlerin askeri istihbaratta en üst pozisyonda olduklarını veya dışarıda bebek yiyiciler olduğunu söylediğinde, şimdi onların yüzüne gülebiliyorsunuz!

Q’yu her şey için suçlamak bir MSM PSYOP’tur ve buradaki pek çok insanın buna kanka ve kurşuna aşık olması beni şaşırtıyor. Q’ya gülerek programlanmadıklarını düşünüyorlar, beni rahat bırak. MSM ile aynı fikirdeyseniz, beyniniz yıkanır

Author

10 Comments

1. Sivas dan kimler var. Satanizm / bebek yeme teorilerinden Q anon’un sorumlu olduğunu kim düşünüyor? . Merhabalar bu web sitesi cidden çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 175

2. Rize merkezden ben ahmet. Merhaba web sitesi harbiden iyi, teşekkürler 06-03-2021 09:29:10

3. Bu konu : ” Satanizm / bebek yeme teorilerinden Q anon’un sorumlu olduğunu kim düşünüyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten valla iyi, şukuladım , ziya – 321

4. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok güzel, facebookta paylaştım

5. Bu konu : ” Satanizm / bebek yeme teorilerinden Q anon’un sorumlu olduğunu kim düşünüyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla dikkat çekici, tebrikler , ali – 178

6. Sivas merkezden ben memo. Selamlar bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, sağolun 30-03-2021 09:34:04

7. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar siten inan ki dikkatimi çekti, saolun

8. Kırklareli merkezden ben banu. Merhabalar sayfan inanki güzel, teraziye tıkladım 07-04-2021 01:22:16

9. Tunceli merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siten yeminle dikkat çekici, saolun 17-04-2021 06:56:52

10. Rize dan kimler var. Satanizm / bebek yeme teorilerinden Q anon’un sorumlu olduğunu kim düşünüyor? . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 32

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link