Satürn Mührü.

Yakın zamanda Satürn’ün dinler, mezhepler, gizli toplumlar ve çok daha fazlası üzerindeki etkisinin tavşan deliğini araştırdım. Baskın sembol, logolardan büyüler için işaretlere ve aradaki her şeye kadar birçok varyasyonda temsil edilen bir küptür. Görünüşe göre bunlar, daha yüksek bir boyutta var olan az çok karanlık enerjilerdir, bunlar bizim görüşümüzden kilitlenmiştir çünkü ya onu deneyimlemek için duyu organımız yok ya da bir çeşit aydınlanmaya ihtiyacımız var.

Muhtemelen ölü bir yıldızı, kaosu, Chronos’u, diğer birçok tanrıyı veya muhtemelen Satürn’ün altıgen kutup halkaları olan girdapta karışan bir tür varlığı temsil ediyorlar. Bir videosunu her gördüğümde, Slanesh’in Eldar’ın psişik enerjileriyle beslendiği ve sonunda kendini 3 boyutlu düzlemde doğurduğu gibi 40k tarzındaki karanlık tanrının doğmayı beklediğini hayal ediyorum. Her neyse, bu vorteks görünüşte dünyanın her yerindeki birçok kişi tarafından bilerek taklit ediliyor ve diğerleri cehalet içinde söz konusu vortekse bir tür hürmet biçimi olarak taklit ediliyor. İlk bakışta birbirine bağlanması gerekmeyen çok sayıda iş parçacığı var, ancak benzerlikler sadece fırçalamak için çok ürkütücü bir şekilde benzer. Ve genellikle söylediğim gibi, çılgınca bir şeyin% 10’u bile doğruysa, onu reddetmemek için yeterli dayanak vardır. Ergo deliğe devam ettim ve Crowley ve Masonlar tarafından kullanılan Satürn’ün işaretlerine geldim, bu kısım benim için biraz eve geldi.

Bu işaretleri tüm hayatım boyunca çiziyordum, çocukken başladı, yaklaşık 6 yaşındaydı. 4 sayısına, altıgenler / sekizgenler / küpler ve söz konusu şekillerin ya benzer ya da benzersiz varyasyonları olan birçok sembol çizmeye takıntılı hale geldim. Zihnimde 4 ya da 8’e kadar sayardım ve uzun bir süre bir ritüel gibi bir fiksasyondu, eğer başlarsam bitirmem gerekiyordu. Ya parmaklarım dokunarak ya da kenarları 2B olarak temsil edilen bir altıgen / sekizgeni temsil eden bir hareket yaparak ya da bu şekilleri temsil etmek için zihinsel olarak sayarım. Yıllar geçtikçe ellerim boştayken buna benzer sayısız sembol çizdim, sonunda Satürn / altıgen amblemi ile başlayıp sonra onu hareketsiz sanatın sigil biti üzerinde büyük ölçüde katmanlı bir işarete dönüştüren ben oldum. Bunu asla bilinçli bir proje olarak yapmam ama her zaman ellerimde bir kalem / kurşun kalem varken ve yakınlarda kağıt varken ve sadece ölü günlerde zamanın daha hızlı gitmesini sağlamaya çalışıyorum. Fantezi oyunlarındaki büyülü mühürler gibi ama daha fazla katman ve ayrıntıyla. Bunlar, sanırım estetik açıdan hoş, bir şekilde doğru gelen gizemli sembollerle tamamlandı.

Bunu bir kez bir terapiste anlatmıştım (depresyonun tamamen üstesinden gelebildiğim başlangıç ​​evrelerini yaşıyordum) ve tüm nüanslarını onlara anlattığımda OKB olarak kategorize edemediler. Her neyse, hayatımda hiç bir şey olmamasına rağmen, bu şekil ve sayılarla bir saplantıyı tetikledi. Satürn ile kesin bir bağlantısı olduğunu veya bunun sembolojisini söylemiyorum ama dürüst olmak gerekirse bu tespit için bir açıklamam yok. Herhangi birinin benzer bir tuhaflığı varsa, bu konudaki düşüncelerinizi duymaktan memnuniyet duyarım.

Bu video beni tüm Satürn’e götürdü ve bu sembolojidir, bu yüzden ayak parmaklarınızı çok geniş bir ipliğe daldırmak için iyi bir ifade noktası.

https://www.youtube.com/watch?v=hG-oHE2lXV4

“Satürn Mührü.” üzerine 16 yorum

1. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Bitlis merkezden ben ahmet. selamun aleyküm bu web sitesi valla iyi, facebookta paylaştım 09-09-2020 12:54:22

3. Denizli merkezden ben doruk. Slm paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım 09-09-2020 13:08:16

4. Yalova merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siten süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 13-09-2020 01:25:50

5. Bayburt merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 15-09-2020 02:30:33

6. Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, tebrikler 17-09-2020 04:49:06

7. Hatay merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımınız valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 09:32:17

8. Sinop merkezden ben ziya. Selam siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 02-10-2020 11:19:56

9. Bu konu : ” Satürn Mührü. ” çok güzel. Selam siten harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 205

Yorum yapın